Lovely, Mermaid, Glow Junky Highlighter (Rozświetlacz do twarzy)

Lovely, Mermaid, Glow Junky Highlighter (Rozświetlacz do twarzy)

Rozświetlacz do twarzy w 3 odcieniach. Jego formuła zapewnia wyjątkową trwałość i komfortową aplikację. Tworzy świetliste wykończenie makijażu, nadając blask i świeżość. Niezbędny przy modelowaniu twarzy, dzięki niemu podkreślimy kości policzkowe, powiększymy optycznie usta lub usuniemy oznaki zmęczenia. Idealnie sprawdzi się w makijażu techniką strobingu.

prasowane

Bardzo przyjemny rozświetlacz

Rozświetlacz lovely kupiłam pod koniec kwietnia, kupiłam go w odcieniu nr 2 strawberry.
Po użyciu był nieco za ciemny i poszedł do szafki. Obecnie gdy moja buzia jest opalona,kolor rozświetlacza jest idealny. Dobrze się nakłada pędzlem, daje ładne wykończenie i można nim uzyskać efekt tafli i mokrego makijażu. Wytrzymałość jest całkiem dobra, po 8 godzinach nadal świetnie się prezentuje. Duży plus ze można stopniować intensywność produktu dla efektu jaki chcemy uzyskać.
Co do opakowania, mi średnio się podoba szata graficzna, jednak magnes trzyma dobrze i nie mam problemu z niechcianym otwieraniem się opakowania.

strzał w 10!!!

mam odcień 03 holo
rozświetlacz używam na codzień, często używam go jako cień na oko i jestem w nim zakochana. nie zauważyłam by robił białe plamy co może przyjść do głowy gdy spojrzy się na jego odcień. bardzo fajna jest trwałość - od momentu nałożenia wygląda cały czas tak samo przez długie godziny. wydajność - ekstra.

Fajny

Bardzo fajny rozświetlacz. Ładnie prezentuje się na skórze, długo się utrzymuje i daje piękny blask. Wygląda bardzo naturalnie i wystarcza mi na długo. Kupiony za namową koleżanki, ale bardzo się cieszę że dałam się namówić bo jak za tę cenę to warto spróbować. Ja posiadam złoty odcień i bardzo jestem zadowolona :)

Mój ulubiony.

Posiadam ten rozświetlacz w chłodnej wersji z zielonym odcieniem. Jest już przeze mnie mocno zużyty, bo korzystam z niego prawie codziennie. Bardzo podoba mi się kształt gwiazdki, którego już w moim egzemplarzu niestety nie ma, dawno zdążyłam go zetrzeć. Przy jednym pociągnięciu pędzla robi na skórze piękną taflę, a efekt ten bardzo długo się utrzymuje. Jeżeli szukasz chłodnego rozświetlacza- bardzo polecam tę wersję, do mojej chłodnej cery idealnie pasuje i nie daje sinego efektu.

Brokatowy efekt

Rozświetlacz z Wibo zakupiłam podczas ogromnej promocji na makijaż w Rossmannie. Stosowałam go przez ponad 2 tygodnie, aby jak najlepiej go przetestować
OPAKOWANIE
Kosmetyk mamy zamknięty w kartonowym, kwadratowym, płaskim opakowaniu otwieranym w bok, do tego jest zaklejony, mamy pewność, że jako pierwsi używamy tego produktu

KONSYSTENCJA I TRWAŁOŚĆ
Bardzo dobrze nakłada się na pędzel, świetnie rozprowadza na skórze, łatwo można stopniować efekt od bardzo delikatnego i naturalnego aż do bardzo mocnego efektu glow. Jest świetny dla osób początkujących, nie można zrobić sobie nim krzywdy
Rozświetlacz nałożony na skórę bardzo dobrze się trzyma, przy braku poprawek wytrzymuje około 5h co dla mnie jest bardzo dużym osiągnięciem

EFEKT
Kosmetyk daje nam bardzo naturalny efekt, już z a jednym pociągnięciem tworzy piękną gładką, brokatową taflę rozświetlenia. Ma prześliczny złoty odcień, który szczególnie pięknie komponuję się przy cerze lekko opalonej.
Podsumowując jest to bardzo poprawny rozświetlacz, dający dobry efekt, dobry dla osób początkujących, bo nie można zrobić nim sobie krzywdy.

Okej

Niesamowicie delikatny błysk, troche trzeba sie namachac, zeby uzyskac efekt wow. Opakowanie bardzo tanie i niewygodne w uzyciu. Po nalozeniu kilku warstw jednak rozświetlacz nie zbiera sie przez co latwo go dokladac.

Uniwersalny

Posiadam odcień 01 Caramel. Dla mnie jest super, jestem bardzo blada, a jednak ten odcień dobrze u mnie wygląda, nie przyciemnia mnie. Dobrze się nakłada, nie mam trudności z równomierną aplikacją. Nie jest wybitnie trwały, ale daje radę, zwłaszcza w tej kategorii cenowej. W promocji już za około 10 zł (a opakowanie ma aż 9g!). Moim zdaniem efekt jest dość naturalny, odpowiedni do każdego rodzaju makijażu. Super też wygląda na obojczykach, aczkolwiek tam się trochę roznosi po całym dekolcie - pewnie też włosy i ciuchy mają w tym swój udział. Używam również do powiek, też się dobrze spisuje. Bardzo wydajny. Śliczny design, wygodne opakowanie, mam wrażenie, że przez to, że jest tekturowe to daje jakby pewną amortyzację - przetrwał już niejeden upadek.

Zależy od upodobań

Dla mnie rozświetlacz jest słaby i nie wart swojej ceny. Mam kolor 3-holo, chłodny mróz, który robi lekko widoczne białe plamy przy nałożeniu więc przeznaczony raczej tylko do jasnych cer. Posiada widoczne, duże drobinki i to już kwestia tego czy ktoś lubi taki efekt, czystej tafli na pewno nie zrobi. Trwałość nie jest zła, chociaż mogłaby być lepsza.

Lovely, Glow Junky Highlighter

Świetny rozświetlacz w niskiej cenie. W pełni spełnia swoją rolę. Ma drobniutka drobinki, które na skórze dają efekt tafli. Na skórze wygląda bardzo naturalnie. Nie robi plam. Niestety nie jest zbyt trwały. Utrzymuje się na skórze 3-4h. Jest bardzo wydajny.

kolor 3 HOLO

kupiłam go na przecenie w rossmanie za około 10 zł. kolor jest wręcz biały mimo że mam bardzo jasną karnacje zostawia biała poświatę. Błysk jest na plus. nie ma w sobie drobinek . na twarzy wygląda strasznie srebrnie. Jedynie nadaję się do nałożenia na powiekę. Nie wiem jak inne kolory ale tego nie polecam.

Gwieździsty cud

Jak dla mnie ten rozświetlacz jest bardzo fajny. Był to mój pierwszy rozświetlacz, mam do niego sentyment.
Highligher się spisuje, swoją role ogrywa bardzo dobrze. Ma dobra konsystencje, nie jest bardzo sypki. Nie jest aż tak bardzo trwały, ale - Lubię go!

Udany produkt

Marka Lovely całkiem dobrze radzi sobie z tematyką rozświetlaczy, dlatego chętnie wypróbowuję kolejne rozświetlające produkty tej firmy.
W tym przypadku również się nie zawiodłam.
Glow Junky Highlighter daje efekt ładnej, neutralnej tafli na twarzy (mam kolor - Caramel). Blask wtapia się w skórę i wygląda elegancko. Bardzo go cenię za efekt rozświetlacza z "wyższej półki", bez tandetnego połysku. Dodatkowy plus za nie nadawanie skórze żadnego koloru. Rozświetlacz nie tworzy wrażenia jasnej lub ciemnej plamy (co często się zdarza w przypadku tego typu produktów), daje po prostu ładny efekt błysku na twarzy.
Dla szukających naturalnego, eleganckiego efektu.