Anna Sui, Flight of Fancy EDT

Anna Sui, Flight of Fancy EDT

Paw na butelce sugeruje, że posiadaczki tego zapachu mogą być z niego dumne. A tak naprawdę nawiązuje do ulubionego ptaka projektantki.

Kategoria: kwiatowo-świeża

Nuty zapachowe: róża, liczi, cytryna, yuzu, magnolia, płatki róży, bursztyn, białe drzewa, piżmo.

Rekomendacja
na wieczór, na dzień
Nuty
kwiatowe
50 - 100ml

piękny słodko- świeży

Uwielbiam ten zapach!

Jest świeży, a jednocześnie lekko słodki. Taki nietypowy, nigdy wcześniej nic podobnego nie wąchałam. I nie mogę się zgodzić ze zdaniem poprzedniczki, że to typ light blue, gdyż light blue jest dla mnie bynajmniej banalnie cytrusowy i przechodząc ulicą czuć wiele kobiet pachnących jego podróbkami. Natomiast flight of fancy Anny Sui nie da się podrobić, bo jest to zapach wyjątkowy :) Uwielbiam go! Jedynym minusem jest faktycznie słaba trwałość, ale zapach jak i butelka tak mnie oczarowały, że w zupełności mi to nie przeszkadza ;) Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Edit:
Byłam wczoraj w sephorze i szukając jakiegoś ciekawego zapachu natrafiłam na Salvatore Ferragamo Incanto shine- według mnie ten zapach jest bardzo, ale to baaardzo podobny do flight of fancy! Mało to podobny- mój nos nie wyczuwa różnic :) zapach piękny, z tym że Anna Sui połowę tańsza :)polecam więc fankom incanto shine!

styl Light Blue

Nie wiem czemu, ale Flight of Fancy przypomina mi Light Blue, nie tyle zapachem, co raczej konstrukcją, typem. LB testowałam raz dawno temu i nie zamierzam nigdy do niego wracać. Tutaj jest nieco inaczej. W Flight of Fancy na piewszym plan, także na drugi i trzeci:) wyłania się cytryna w otoczeniu słodkich kwiatów. Cytryna, powiedziałabym, jest nutą przewodnią całej tej kompozycji. Nie, nie jest ot zapach cytrynowy, ponieważ w dalszych nutach daje się wyczuć także różę i mimozę, które łagodzą ostrość cytryny.
Zapach jest rześki, pobudzający do życia:)dynamiczny, energetyczny i w sumie przyjemny. Nadaje się na ciepłe dni. Pasuje tak jak LB dla młodych kobiet - na uczelnię, na randkę, do szkoły. Do pracy, biura, spotań businessowych - raczej nie.
Niestety, bardzo, bardzo nietrwały.
Flakon - minidzieło:)bardzo fajny, wyróżniający się, głównie przez korek.

Używam tego produktu od: niedawna
Ilość zużytych opakowań: niewiele z jednego:)