G-synergie, Keratin Intensive Moisture Conditioner for Dry Hair (Odżywka intensywnie nawilżająca)

Dogłębnie nawilża suche włosy, obficie odżywia, pozostawiając włosy miękkie i zdrowe, jednocześnie nadając im naturalny połysk. Wygładza włosy, pozostawiając je nawilżone i mocne, zapobiega rozdwajaniu końcówek. Nie zawiera parabenów, oleju mineralnego, siarczanów i fosforanów.

Skóra głowy
normalna, sucha i wrażliwa
do włosów suchych i zniszczonych
nawilżające, regenerujące, wzmacniające, łagodzące, wygładzające
bez parabenów

całkiem w porządku

Jest to nawilżająca odżywka do włosów z keratyną, którą wygrałam kiedyś w konkursie.
Kosztuje ok 20 zł online (udało mi się znaleźć na allegro)
Butelka zawiera 300 ml, jest z zamknięciem typu 'klik'.
Konsystencja tego produktu jest bardzo kremowa, gęsta.
Odżywka faktycznie fajnie nawilża i wygładza włosy, są po niej miękkie. Zapobiegania rozdwajaniu końcówek nie zauważyłam.
Odżywka nie obciążyła mi włosów. Radzę stosować ją jako maskę, czyli nałożyć, porobic coś innego i za jakiś czas spłukać. U mnie ten sposób działa na włosy o wiele lepiej.
Skład ???? Produkt nie zawiera fosforanów, parabenów, oleju mineralnego, ale można doczepić się do dimethicone i EDTA.
Za to zawiera ekstrakty tj. Imbir lekarski, eukaliptus gałkowy, rumianek pospolity.

Rewelacyjna odżywka

Od kilku miesięcy używam intensywniej kuracji nawilżającej G-synergie i moje włosy ją pokochały.
Odżywka Keratin to bogata, intensywnie nawilżająca kuracja do bardzo suchych i łamliwych włosów, która przywraca miękkość oraz kontroluje puszenie się.
Aloes, który jest składnikiem aktywnym w tej kuracji ma działanie nawilżające.
Kuracja powoli ale systematycznie regeneruje włosy od samej nasady a przy okazji ułatwia rozczesywanie włosów.
Dużym atutem jest na pewno skład tej kuracji ponieważ nie zawiera parabenów, oleju mineralnego i fosforanów.
Kuracja najlepiej się sprawdza w połączeniu z innymi kosmetykami tej marki ale warto ją wypróbować również osobno.

Od kiedy jej używam moje włosy nie puszą się, są bardziej lśniące i miłe w dotyku i przestały się rozdwajać. Zdecydowanie zregenerowała moje włosy po lecie i sprawiła, że wyglądają zdrowo.
Używam jej systematycznie co drugi dzień i jestem zadowolona z jej efektów