Nevskaya Kosmetika OAO, Mydło dziegciowe tradycyjne

Nevskaya Kosmetika OAO, Mydło dziegciowe tradycyjne

Unikalne rosyjskie mydło zawierające naturalny brzozowy dziegieć. Oparte na starej, tradycyjnej recepturze. Nie zawiera sztucznych barwników i dodatków zapachowych. Przebadane dermatologicznie.

Przeznaczenie:
Mydło specjalne, przeznaczone do mycia i pielęgnacji skóry całego ciała. Polecane szczególnie osobom z problemami skórnymi: łojotok, trądzik, łuszczyca.

Działanie:
Składnik aktywny - dziegieć brzozowy, poprawia ukrwienie skóry, działa tonizująco na podrażnioną skórę, normalizuje działanie gruczołów łojowych, zmniejsza świąd, działa antyseptycznie, przyspiesza gojenie drobnych ran i zadrapań.

Efekt:
Pomaga w profilaktyce przeciwtrądzikowej, przeciwłuszczycowej, przeciwłojotokowej. Poprawia wygląd skóry.

Дегтярное мыло

Do zakupu mydła dziegciowego zachęciły mnie właściwości tego kosmetyku oraz szata graficzna opakowania. Mydło ma kształt klasycznej kostki i jest w kolorze brązowym. Zapach przy pierwszym użyciu był dla mnie nieprzyjemny (przypomina papierosy) lecz z czasem się do niego przyzwyczaiłam i mi nie przeszkadza. Mydło dobrze się pieni, a woda po myciu nabiera koloru białego porównywalnie jak np. po szarym mydle. Nie wysusza, nie podrażnia oraz nie pozostawia specyficznego zapachu .

Dobre mydło

Mydło używałam zarówno do ciała jak i twarzy. Twarz pozostawia trochę ściągniętą, ale potem się super wchłania krem. Zapach mnie w ogóle nie odrzuca - co więcej, lubię go! Podoba mi się jak pachnie :P skóra mi się chyba trochę poprawiła odkąd przestałam używać drogeryjnych żeli. No i jest tanie a starcza na dłuugo

Dokładnie oczyszcza

Hmm.. po tym jak otworzyłam moje pierwsze w życiu mydło dziegciowe byłam w szoku , że może tak śmierdzieć (mi się kojarzy z wędzonką, może dymem tytoniowym) jednak o dziwo przyzwyczaiłam się do tego zapachu :) wystarczyło 3 razy użyć i już mnie nie drażnił. Fajnie się pieni, co ważne bardzo dokładnie oczyszcza, pozostawia skórę gładką , czyściutką , ale nie ścigniętą, nie wysuszoną. Dokładnie zmywa makijaż. Nie podrażnia. Delikatnie matuje. Dodaje , że zapach mydła nie utrzymuje się po zmyciu :) czuje tylko i wyłącznie zapach kremu. Na pewno jeszcze kupię. Fajnie się sprawdza w przypadku mojej ceru mieszanej.