Dear Barber, Pomade (Pomada stylizująca do włosów)

Dear Barber, Pomade (Pomada stylizująca do włosów)

Pomada stylizująca do włosów intensywnie pielęgnuje, nawilża i wygładza grube i szorstkie włosy. Zapewnia jedwabiste i gładkie wykończenie. Zapewnia kontrolę nad niesfornymi włosami. Ten przezroczysty produkt jest idealny do uzyskania wysokiego połysku o lekkim utrwaleniu.

Kontroluje trudne do ujarzmienia włosy
Zapewnia jedwabiste wykończenie
Nawilża, pielęgnuje i wygładza włosy
Lekkie utrwalenie
Niesamowity połysk
Zawarte w pomadzie specjalnie dobrane składniki zapewniają lekkie utrwalenie i jedwabiste wykończenie.

Dzięki niej włosy są podatne na układanie i lepiej wyglądają.

Mój mężczyzna codziennie stosuje pastę do włosów, oczywiście zmienia, próbuje ciągle czegoś nowego. Zaznaczę, że ma grube, ciężkie włosy. Dear Barber wypróbował w wersji Mattifier, matującej past do włosów mocno utrwalającej. Dostępna w dwóch pojemnościach, na początku wypróbował 20 ml, kolejnym razem kupił większe opakowanie, bo przypadła mi do gustu.

Mój narzeczony testował wersję 20 ml. Metalowa, mini puszka-słoik z zarkętką w kolorze srebrno-niebiesko-czarnym. Na zakrętce logo Dear Barber dwa konie i herb. Pasta nie jest tania, ale bardzo wydajna.

Pasta jest biała, ma zbitą konsystencję, kremowa w dotyku, o ładnym, męskim zapachu. Przyjemnie i łatwo aplikuje się ją na włosy. Pasta lekko obciąża niesforne włosy. Zmiękcza, sprawia, że włosy są podatne na układanie. Dzięki niej można stworzyć fajną, męską fryzurę w przypadku mężczyzn z grubą, dłuższą, niesforną grzywą. Czy rzeczywiście jest mocno utrwalająca? Dobrze utrwala, ale konieczne jest użycie jeszcze lakieru, by fryzura była trwała. Mój mężczyzna stwierdził, że to najlepsza pasta, jakiej używał. Nie robi ,,glutów", utrwala włosy i ładnie pachnie.