Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Ziaja, Pro, Peeling z mikrogranulkami bardzo mocny

Sprawdź ceny produktu

zobacz więcej zwiń

Program oczyszczający do cery tłustej i mieszanej, przeznaczony do skóry normalnej o przetłuszczającej się, z widocznymi zmianami trądzikowymi.
Dokładnie złuszcza, usuwa martwe komórki naskórka, pobudza proces odnowy naskórka, ułatwia wnikanie substancji aktywnych w głębsze warstwy skóry.
Substancje aktywne:
- ekstrakt z tymianku
- ekstrakt z lukrecji
- ekstrakt z białej herbaty
- prowitamina B5 (D-panthenol)

Zdzierak

Moja cera jest mieszana ze skłonnością do wyprysków i zaskórników. Sięgnęłam po ten pilling żeby chociaż raz w tygodniu tak mocno oczyścić cerę. Jak na razie dzieła bez zarzutów.

mnie nie zachwycił

Peeling jak peeling, nie wiem skąd tyle zachwytów nad nim. Ma bardzo dużą butlę co z jednej strony jest zaletą, ale z drugiej trochę przeszkadza gdy produkt nam nie podpasuje i trzeba go wymęczyć do końca. Ja myślę że jak na tak przeciętne działanie (serio, on robi to co każdy inny peeling) to jest za drogi i nie warto.

Mocny peeling

Peeling do zadań specjalnych, jest faktyczne tak jak obiecuje producent, peeling jest bardzo mocny. Ma bardzo dużo drobinek, czuć to podczas masowania. Dobrze ściera martwy naskórek, skóra jest dużo gładsza. Opakowanie z pompką jest bardzo wygodne i sam peeling jest wydajny i wystarcza na długo, stosuję średnio raz w tygodniu.

Używajcie <3

Dziewczyny, produkt to peeling bardzo mocny peeling z granulkami od Ziaja Pro. Uważam, że ten produkt świetnie oczyszcza twarz, zbiera sebum, martwy naskórek, brudny, które gdzieś na niej głęboko siedzą, oczyszczanie jest dogłębne i pełne, nie drabie skóry, ale bardzo intensywnie oczyszcza.
Uważam, że produkt świetnie nada się do skóry z widocznymi porami, oczyści je dzięki czemu nie będą widoczne czarne wągry.
Produkt jak za taką jakość nie jest drogi, warty uwagi. Jeśli rozpoczynasz swoją drogę z peelingami może zacznij od czegoś łagodniejszego, po dogłębnym pierwszym oczyszczaniu często pojawia się spory wysyp, ponieważ ze skóry uwalniamy to, co w nas niestety siedzi - zanieczyszczenia, pot, nadmiar sebum i wszystko, co złe :)
Produkt zawiera wiele innych dobrodziejstw dla naszej skóry, ale tak jak wspominałam raczej nie nada się do skóry wrażliwej. Ten jest typowo do skóry tłustej i mieszanej.
Polecam produkt jak najbardziej <3

Jedyny kosmetyk Ziai, którego używam

Skład ma niezbyt dobry, ale podstawowe zadanie, jakim jest dogłębne oczyszczanie twarzy, spełnia wzorowo, dlatego jest moim hitem. A że go można szybko z twarzy spłukać, to niezbyt naturalny skład można mu wybaczyć.

Szczerze?

Najlepszy peeling jaki dotychczas miałam. Nie ma lepszego. Usuwa wszystkie paskudne grudki czyli za razem wygładza, jeżeli usuwa grudki to i od razu suche skórki. Buzia jest gładziutka jak pupcia niemowlęcia.
Ma mnóstwo granulek, które świetnie ścierają ( tak jak wspomniałam wyżej).
Zapach ma ładny, świeży.
Jest bardzo, ale to bardzo wydajny.
Opakowanie jak dla mnie na plus duze i łatwo wydobyć produkt z środka.
Cena jest adekwatna do jakości, chociaż ja zakupiłam przez internet sporo taniej niż np. w sklepie Ziaji (tylko tam spotkałam peeling).
Kolejna kwestia to dostępność i tu już nie jest tak kolorowo. Produkt widziałam tylko w sklepie Ziaji. Nie udało mi się go nigdzie indziej stacjonarnie spotkać.

Co za moc!

Peeling posiada mase mikrogranulek,które dokładnie usuwają martwy naskórek.Nie ma mowy o suchych skórkach itp Posiadam wersje bez pompki,ale jest wydajny.Pachnie przyjemnie ziołowo.Porównując działanie maseczki z zieloną glinką bez wcześniejszego peelingu i po nim,to dużo dogłębniej oczyszcza pory skóry.Duży plus za cenę w stosunku do objętości.Dla cery tłustej z niedoskonałościami będzie idealnym strzałem w 10!

naprawdę mocny

Peeling jest naprawdę mocny jak zapowiada producent. Ma też bardzo dużo drobinek co jest dużą zaletą bo wystarczy niedużo produktu żeby dobrze przetrzeć skórę. Buteleczka jest bardzo duża jak na taką niską cenę- poniżej 20 zł. można używać i do twarzy i do ciała. Dla mnie to świetny produkt.

Godny posiadania

Peeling sprawdza się dobrze, pozostawia skórę oczyszczoną i lekko ściągniętą, ale te uczucie po chwili mija. Dosłownie czuć jak skóra jest czysta i zadbana, a pory mniej widoczne. Używam go 1-2 w tygodniu i spisuje się należycie. Małym minusem jest zapach, ale "do przeżycia". ;)

Najlepszy peeling!

~Jestem w trakcie pierwszego opakowania a już czuje efekty. Peeling doskonale ściera martwy naskórek. Mam cerę mieszaną, trądzikową, która wymaga odpowiedniej pielęgnacji- a ten peeling idealnie się do tego nadaje.

Jak domowa mikrodermabrazja

Peeling rzeczywiście jest bardzo mocny. Zdecydowanie nie do codziennego użytku. Jednakże do mocnego oczyszczenia twarzy tak raz na tydzień lub dwa tygodnie świetnie się nadaje. Szczególnie dobry w moim przypadku, gdyż mam rogowacenie okołomieszkowe i porządne starcie naskórka jest mi potrzebne.

Niezbędny w mojej łazience!

Uwielbiam ten produkt! Moja skóra ma problem nie tyle z krostkami, co z zaskórnikami, jest bardzo nierówna co mnie postarza i sprawia że makijaż układa się jak tynk na ścianie. Ten peeling uratował mnie kiedy nie miałam czasu ani pieniędzy iść na mikrodermabrazję. Oczywiście zabieg u kosmetyczki daje lepsze efekty, ale mi ten produkt bardzo pomógł. Wygładził, rozjaśnił, rozświetlił cerę, poprawił jej koloryt, stała się cieńsza. Stosuję go dosyć często, a moja skóra nie protestuje. Co do oskarżeń o mikroplastik: pani w sklepie powiedziała mi że zmodyfikowano skład i teraz stosują poliactic acid. Więc może powinnam ten skład zaaktualizować. :) Polecam

konkretny!

Typowy zdzierak raz na jakiś czas :) Jego działanie jest naprawdę konkretne i mocne,ale za to go uwielbiam! W życiu po żadnym peelingu nie miałam tak gładkiej i oczyszczonej cery. Używam go raz na tydzień lub raz na 2 tyg,zależy od potrzeb cery i wiem,że jeśli moja cera ma gorsze chwile ten peeling na pewno pomoże jej dojść do ładu :) Ostrzegam cery wrażliwe,nie wiem czy nie będzie za mocny. Ja mam cerę mieszaną i nie wyrządza mi żadnej krzywdy a wręcz przeciwnie :) polecam :)