Garnier, Intensywna Pielęgnacja Wrażliwej Skóry, Łagodząco - regenerujący krem do rąk

Jego hipoalergiczna i bezzapachowa formuła została specjalnie dostosowana do potrzeb skóry wrażliwej. Zawiera allantoinę, aby łagodzić podrażnienia oraz olejek z palmy, aby wygładzać i odżywiać skórę. Jego kremowa, nietłusta i nieklejąca konsystencja szybko się wchłania i umożliwia łatwą aplikację. Po 15 dniach stosowania wrażliwa skóra odzyskuje komfort i sprężystość. Jest intensywnie odżywiona, nawilżona i ukojona. Podrażnienia na skórze rąk zostają złagodzone.

Skład: Aqua/Water, Paraffinum Liquidum/Mineral Oil, Glycerin, Elaeis Guineensis Oil/Palm Oil, Sucrose Stearate, Cetyl Alcohol, Dicaprylyl Ether, Cyclopentasiloxane, Methyl Glucose Sesquistearate, Acer Saccharinum Extract / Sugar Maple Extract, Allantoin, Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium, Polacryloyldimethyl Taurate, Glycine Soja Oil/ Soybean Oil, Myristic Acid, Myristyl Alcohol, Myristyl Mirystate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Stearyl Alcohol, T-Butyl Alcohol, Tocopherol, Xanthan Gum, Ethylparaben, Methylparaben, Phenoxyethanol (F.I.L. B28466/1) (16.01.2009)

Cena: 6,99zł / 100ml

/e/

Mój najgorszy koszmar

Mam skórę dłoni wrażliwą, skłonną do podrażnień, alergiczną.

Ten krem spowodował u mnie natychmiastowe zaczerwienienie i pieczenie rąk :(. Opłukałam ręce wodą - i przeszło. Działo się tak za każdym razem, kiedy próbowałam go użyć.

Nigdy więcej kremu Garniera...

Używam tego produktu od: kilka razy
Ilość zużytych opakowań: wyrzuciłam

Na zimę ok

Krem pielęgnuje dłonie i nadaje im ładny zapach oraz delikatny film. Jest wydajny. Nawilża średnio. Nie łagodzi ani nie regeneruje jednak skóry rąk. Plus za hipoalergiczną i bezzapachową formułę, oraz wydajność, jednak za tą cenę są lepsze kremy.

Używam tego produktu od: od dawna

Godny polecenia.

Skórę dłoni mam wrażliwą, skłonną do wysuszania i zaczerwienień. Krem ten dobrze nawilża i łagodzi podrażnienia. Zostawia na dłoniach delikatny film, ale skóra się przez niego nie lepi. Używam go zwykle kilka razy dziennie i dłonie rzeczywiście są w lepszym stanie. Zapach jest bardzo delikatny, chociaż powinno go w ogóle nie być. Mnie osobiście nie przeszkadza to.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 3 całe, kończę 4

Spełnia swoje zadanie

Kupiłam go ze względu na nagłe pojawienie się czerwonych przebarwień na dłoniach (zima, mróz, suche dłonie i uczulenie na składnik mydła). Stałam przed półką w Rosmannie i musiałam coś szybko wybrać. Padło na hipoalergicznego Garniera - nie zawiodłam się :)

+ spełnia swoje zadanie - łagodzi i regeneruje dłonie
+ odżywia suche dłonie
+ wydajność
+ dostępność
+ wystarczyło, że użyłam go jednego dnia, a następnego nie było już śladu po czerwonych plamkach)

- trochę zbyt tłusty do kremowania rąk na codzień
- gdy krem się kończy ciężko wycisnąć z niego resztkę
- niby bezzapachowy, ale jednak czuć coś aptekarskiego, wolałabym żeby jednak miał jakiś zapach
- wolno się wchłania

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, w trakcie drugiego

najlepszy

Używam tego kremu bardzo długo i uważam, że to najlepszy krem dla mnie.

- wspaniale nawilża i regeneruje
- nie pachnie
- ma przyjemną konsystencję
- wydajny
- zostawia film, nie za tłusty - taki w sam raz

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: wiele

Tak! Tak! Tak!

Zdecydowanie mój KWC!
Nie lubie używać kremów do rąk w ciągu dnia, ten kupiłam z myślą o nocnym stosowaniu. Już po kilku zastosowaniach moja bardzo sucha skóra była nawilżona, elastyczna i miękka. Ten krem działa cuda napewno nie przestane go używać.
Pół gwiazdki odejmuję, ponieważ jest bardzo tłusty i jeżeli ktoś chce stosować na dzień to niestety się nie nadaje.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie drugiego

Zdecydowanie nie

Używałam tego kremu zaledwie przez kilka tygodni i nie byłam zadowolona. Krem zbyt tłusty o nieprzyjemnym zapachu, długo się wchłaniał. Po dłuższym wcieraniu w dłonie robiły się grudki..

Używam tego produktu od: używałam zaledwie kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1/2

o nie.... zdecydowanie nie

Krem jest beznadziejny. Najgorszy ze wszystkich jakie miałam. Baaardzo długo się wchłania, ręce świecą się, są śliskie, nie wiem czy raczej nie wycieram tego kremu o pościel (bo używam jedynie na noc) aniżeli on się wchłania. Nawilżenia nie zauważyłam ani regeneracji. Moim zdaniem bubel wszechczasów. Nigdy więcej!!

Używam tego produktu od: oj długo i już marzę, by się skończył
Ilość zużytych opakowań: niecała 1 tubka

więcej nie kupię

+ dobra konsystencja
+ chroni dłonie i regeneruje, ale nie jakoś szczególnie
+ łagodzi zaczerwienienia

- dłonie po nim są nieprzyjemnie śliskie
- u mnie dosyć wolno się wchłania
- niby bezzapachowy a jednak pachnie, i to średnio
- za mało nawilża

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Najsłabszy z "trójki"

+ fajna konsystencja
+szybko się wchłania

Minusy:
- uważam, że jest najsłabszy z trójki kremów
- w moim przypadku nie poradził sobie z suchą i szorstką skórą dłoni, rano budziłam się dłońmi jak "praczka"
-i nie powiedziałabym że jest "bezzapachowy",mój noc wyczuwa jakąś aptekarką woń po aplikacji

Przy takiej małej ilości plusów jak dla mnie nie wiem czy ponownie go kupie

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe-małe

KOSZMAR

PLUSY:
+ nawilża, wręcz natłuszcza, dobry do stosowania tylko i wyłącznie na noc, jego gruba warstwa + rękawiczki mogły by stanowić dobrą regeneracje rąk.

MINUSY:
-okropnie tłusty, po zaaplikowaniu nie ma mowy żeby utrzymać w ręce kubek z herbatą, napisać coś długopisem..wszystko wyślizguje się z ręki. Zostawia tak tłustą i nie przyjemną powłoczkę, że aż chce się go zmyć. Nie nadaje się do stosowania w ciągu dnia.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Najlepszy, jakiego używałam.

Przetestowałam już dość dużą ilość kremów do rąk. Często zimą "zapomina mi się" założyć rękawiczek, przez co później mam problemy z okropnie suchą i szorstką skórą rąk.
Ten krem kupiłam przypadkiem, kiedy w pracy mieliśmy okropnie wysuszające mydło do rąk, dodatkowo woda w kranie była nienajlepszej jakości, więc kremy schodziły nam litrami ;)

Jest to jedyny krem, który przynosi u mnie natychmiastowy efekt, a mam skórę atopową, więc jest ona bardzo wymagająca.

Plusy:
+j/w działa natychmiastowo
+nie wymaga codziennego stosowania dla utrzymania efektu
+nie podrażnia i nie szczypie nawet przy popękanej skórze skłonnej do alergii i podrażnień
+nawilża, ale nie zostawia tłustego filmu na dłoniach
+nie pachnie (dla mnie to duży plus, denerwują mnie zapachy kremów do rąk)
+jest dość wydajny
+odniosłam wrażenie, że przyspiesza regenerację podrażnionej i popękanej skóry
+pomaga nawet przy bardzo zniszczonej skórze, gdzie inne kremy czasami tylko pogaszają sprawę
+w normalnych warunkach wystarczy jedna aplikacja dziennie, nie trzeba wcierać po każdym myciu rąk (co musiałam robić przy większośći innych kremów)
+jest dość tani

Minusy:
-ciężko wycisnąć produkt, gdy się kończy