KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 43% osób
    marza12341
    23 stycznia 2017 o 18:33
    5 / 5
    Już przy niewielkiej ilości szampon dobrze się pieni i dokładnie oczyszcza włosy, szczególnie po kosmetykach do stylizacji, np. lakier. Ma bardzo przyjemny zapach, który kojarzy się z profesjonalnymi kosmetykami fryzjerskimi.Włosy są dobrze oczyszczone, pięknie pachną i są gładkie. Szampon plus odżywka z tej samej serii to idealne połączenie, które potrafi zdziałać cuda.
    Szczegóły:

miss_iris
    16 maja 2010 o 15:01
    2 / 5
    olbrzymi zawód
    Spodziewałam się wiele po tym szamponie. Używam go razem z odżywką z tej samej serii, z której byłam bardzo zadowolona w połączeniu z szamponem z innej firmy. Zastanawiałam się czy dać 2 czy 3 gwiazdki, ale 3 oznaczają dobry kosmetyk, a ja dobrym nie mogę go nazwać. Zacznę od plusów, bo jakieś jednak są: + ładny zapach, + poręczne, estetyczne opakowanie, + włosy po jego użyciu niesamowicie się błyszczą, + ułatwia prostowanie włosów, właściwie nie trzeba używać już prostownicy, więcej plusów nie pamiętam, ale niestety minusy zdecydowały, że już go nie kupię: - włosy są sztywne i niemiłe w dotyku, - szybciej się przetłuszczają, tak na prawdę są świeże tylko jeden dzień, a jak dotąd myłam włosy co 2 dni, - żeby się pienił trzeba użyć go dużo przez co staje się mniej wydajny co przy tej cenie jest minusem, - po raz pierwszy zaobserwowałam u siebie łupież, - włosy się plączą i trudno je rozczesać po umyciu, - sporo włosów zaczęło mi wypadać, może ten szampon się do tego przyczynił, Lubię markę Toni&Guy i na pewno sięgnę po ich inne kosmetyki. Szkoda tego blasku, ale ten szampon nie jest stworzony dla moich włosów. Używam tego produktu od: 3 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Używa produktu od:rok lub dłużej

anais_anais
    8 lutego 2010 o 18:09
    2 / 5
    Nie podoba mi się
    Nie wiem co myśleć o tym produkcie. Opakowanie jak dla mnie jest fatalne - pompka się zacina i mycie włosów zajmuje mi więcej czasu. Zapach jest straszny, bardzo mnie denerwuje i może przez to jestem do niego negatywnie nastawiona. Sam szampon, no niby ok - myje, dość kiepsko się pieni, nie widzę żadnej poprawy włosów. No i cena na minus - gdyby jeszcze ten szampon był jej wart. Dla mnie nie jest. Używam tego produktu od: miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1

Snobissima
    11 września 2009 o 16:27
    5 / 5
    Co za blask!
    Genialny szampon, dzięki któremu moje włosy nigdy nie były tak błyszczące jak teraz. Stosuję go z odżywką z tej samej serii. Po szamponie Toni&Guy (stosowanym z odżywką!) włosy są miękkie w dotyku i doskonale nawilżone. Nie puszą się, świetnie się układają i po prostu lśnią. Efekt jest tak oszałamiający, że zostałam kiedyś zapytana, czy noszę perukę, bo to niemożliwe, aby naturalne włosy miały taki blask. Nie rozumiem narzekań na zapach produktu. Według mnie jest neutralny, niedrażniący. Szampon odpowiednio się pieni, jeśli dodać do niego odrobinę więcej wody niż do innych szamponów. Obłędny efekt gwarantuje wykończenie fryzury sprayem nabłyszczającym z tej samej serii. Ogromny plus za wydajność. Dzięki wygodnej pompce szampon wystarcza mi na 3 miesiące, co całkowicie rekompensuje jego cenę. Używam tego produktu od:pół roku Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

chrum
    13 kwietnia 2009 o 21:40
    1 / 5
    nie nie nie
    Po pierwsze ten zapach, jak dla mnie straszny. A efekt? Brak, bylo wrecz gorzej, bo moje wlosy staly sie sztywne (hehe byly prostsze, ale chyba nie o to chodzilo producentowi:-P). Używam tego produktu od:okolo miesiac Ilość zużytych opakowań:1

spray
    12 września 2008 o 16:57
    3 / 5
    szału nie ma
    W przeciwieństwie do mojej poprzedniczki oceniam sam szampon. Jak w tytule - szału nie ma. Szampon jak szampon, myje, pieni się ( w dodatku jakoś słabo) i to wsio. Nie zauważyłam ani poprawy stanu włosów, większego wygładzenia, ani lepszej współpracy z prostownicą. Nie posunę się do oskarżenia tego produktu o doprowadzenie moich włosiąt do ruiny- bo to ewidentna wina odżywki Rapid Response tegoż producenta, chociaż napomknę, że gdybym myła wtedy włosy Absolut Repairem LOreala to pewnie miałabym na głowie trochę mniejsze sianko.... Aha, zapach szamponu bardzo oryginalny, dla mnie bomba, choć nie każdemu odpowiada. Mój ukochany stwierdził, że włosy mi śmierdzą starą babą. Używam tego produktu od:lipca 08 Ilość zużytych opakowań:1

montecalvo
    6 maja 2008 o 0:15
    4 / 5
    ok!
    Zacznę od tego, że używam tego szamponu razem z odżywką z tej samej serii, trudno więc ocenić działanie samego szmaponu. Z pewnością mogę powiedzieć, że dobrze odświeża włosy, sprawia że są miękkie i gładkie. Ma śliczny zapach. Opakowanie ma pomkę co zapewnia odpowiednie dozowanie, a tym samym sprawia, że opakowanie szamponu wystarcza na bardzo długo (w moim przypadku to ok 3 miesiące). Dodatkowo mogę powiedzieć, że razem z odżywką ma zbawienne działanie na moje włosy, które jeszcze nigdy nie były w tak dobrej kondycji! :) PS. w Polsce można go podobno kupić w Seporze ;)Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2
    Używa produktu od:rok lub dłużej