Golden Rose, Soft & Matte Creamy Lip Color (Matowa pomadka do ust)

Golden Rose, Soft & Matte Creamy Lip Color (Matowa pomadka do ust)

Pojemność 5,5 ml

Lekka i długotrwała formuła pozostawia na ustach matowe, w pełni kryjące wykończenie.
Innowacyjny skład sprawia, że produkt łatwo i wygodnie się aplikuje.
Dodatkowo jego niezasychająca formuła nawilża usta nie dopuszczając, by kolor wyblakł lub by zaaplikowany produkt pękał na ustach.
Zawiera zmiękczające i nawilżające olejki jojoba i awokado.

Ciekawa, ale nie stała się ulubieńcem

Bardzo lubię produkty do ust Golden Rose, uważam, że mają one świetny stosunek ceny do jakości. Testowałam wiele pomadek w klasycznych szminkach, te w kredce, w płynie, więc zdecydowałam się również sprawdzić płynną pomadkę Soft & Matte. Jej nazwa jest dość trafiona, gdyż konsystencja jest dość osobliwa i niełatwa do opisania.

W porównaniu do pomadek w płynie Liquid Matte na pewno mogę powiedzieć, że nie mają takich właściwości zastygających. Nie można więc przesadzać z ilością, tutaj zdecydowanie lepiej wygląda mniejsza ilość na ustach. Co za tym idzie, mimo że mają podobny stopień krycia, to nie chcemy Soft & Matte nałożyć dużo, bo wtedy efekt jest dziwny i nie do końca komfortowy. Widać, że pomadka nie zaschła, usta lekko się kleją kiedy rozmawiamy, estetycznie to nie wygląda. Wykończenie nie jest stricte matowe, tzn. nie takie płaskie, suche, tępe. Trochę mat, ale w takiej wersji aksamitnej, lekko satynowej, jakby welurowej. Pomadka łatwiej się zjada, ale efekt też jest bardziej naturalny i jest to mniej widoczne niż w przypadku klasycznej matowej pomadki zjadającej się głównie od wewnątrz. Chociaż w moim odczuciu kluczowy może być fakt, że mam jasny jej odcień, taki beżowy, nude, idealny do make up no make up - nawet przy bardzo jasnej cerze.

Efekt ciekawy, inny, fajnie, że przetestowałam coś innego, bo wiadomo, lubię testować nowości, lubię produkty do ust. Tyle, że ostatnio używam ich coraz mniej, coraz rzadziej, mam parę innych ulubionych, więc z Soft & Matte nie planuję zakupu innych kolorów, bo jakoś nie przekonała mnie ona swoją koncepcją i efektem, ale pewnie ma swoich fanów.

Lekki mat

Lubię pomadki, które nie tworzą "skorupy" na ustach, a niestety wiele matowych pomadek tworzy taki efekt. Pomadka Soft & Matte zdecydowanie nie tworzy takiego efektu i bardzo przyjemnie się ją nosi.

Pomadka ma bardzo ładne opakowanie - plastikowa, matowa, podłużna buteleczka przypominająca zmrożone szkło plus nakrętka w kolorze rose gold. Opakowanie prezentuje się ślicznie i elegancko.
W środku znajdziemy aplikator w postaci podłużnej, mięciutkiej gąbeczki, dzięki któremu możemy idealnie nałożyć produkt na usta.

Mój odcień to 102 - jasny nudziak wpadający w różowe tony, ciężko stwierdzić czy jest zimny czy ciepły.

Sama pomadka ma ciekawą formułę. Aksamitną, dość gęstą i idzie bardziej w stronę kremowej konsystencji. W porównaniu do innej pomadki z Golden Rose - Liquid Matte - ta nie zastyga tak szybko na ustach i łatwo można ją poprawić. W zasadzie mam wrażenie, że nie zastyga w stu procentach i zostawia na ustach bardzo subtelną, lepką warstwę.

Nałożona na usta tylko raz wygląda najlepiej. Jej krycie jest całkiem w porządku. I warto zaznaczyć, że nie jest to typowa stu procentowa matowa pomadka, tylko matowa z satynowym wykończeniem i dzięki temu właśnie produkt nie podkreśla suchych skórek. Jej trwałość jest dobra, wiadomo, że będzie się "zjadać" podczas posiłków, ale mimo wszystko "zjada sie" ładnie i równomiernie. Pomadka nie wysusza ust.

Podsumowując - jeśli masz problem z przesuszającymi się ustami i mimo wszystko lubisz matowe pomadki - ta może być świetną alternatywą.

Jest ok

No cóż, pomadka jest naprawdę w porządku.
Kolory są bardzo ładne. Formuła jest lekka, ale pigment konkretny, jednak trwałość nie jest az tak zadowalająca.
Ja jednak wolę szminki zastygające, więc tę pomadkę oddałam znajomej która jest bardzo z niej zadowolona :)

Warta uwagi

Ta seria matowych pomadek w płynie od Golden Rose jest moja ulubioną. Zaczynając o bardzo ładnych opakowań, wygodnego aplikatora, na super trwałości kończąc. Kolory też są super, każdy znajdzie coś dla siebie. Nie przesuszają ust, nie rozlewają się podczas aplikacji, są komfortowe na ustach, nie przesuszają ust, utrzymują się cały dzień, mają lekką konsystencję, dobrze się rozprowadzają, nie robią smug, mają dobrą pigmentację.

Moja pierwsza matowa pomadka w płynie

Chciałam się przekonać, czy moje usta zniosą matowe pomadki w płynie (wcześniej używałam jednej matowej pomadki w sztyfcie i było w porządku, ale chciałam uzyskać większą trwałość), więc na początek wybrałam te pomadki (mam kolory 102 i 108). Zapach pomadki jest słodki, ale delikatny. Konsystencja nie jest płynna, ale musowa. Pomadką łatwo maluje się usta mimo braku wprawy przy płynnych pomadkach i bez pomocy konturówki. Na początku wykończenie jest lekko satynowe wykończenie, po zaschnięciu (lub odciśnięciu nadmiaru chusteczką) jest matowe. Jest lekka, ale usta są wyczuwalnie lekko suche. Po zaschnięciu i piciu wody z butelki nie zaobserwowałam ubytków. Po 2 godzinach od aplikacji lekko zjadła się na dolnej wardze, lekko w kącikach i na górnej wardze. Wszystkie pomadki w formie sztyftu zawsze mi się warzyły, ta tego nie robi, za co należy się jej medal. Po tłustym posiłku zjadła się w 60%, ale nadal widoczny jest kolor i kontur nadal jest zachowany. Ogólnie jestem z tej pomadki zadowolona, polecam każdemu, kto chcę zacząć przygodę z matowymi pomadkami w płynie.

Lekka, trwała, komfortowa

Pomadka rewelacyjnie sprawdza się nie tylko na co dzień, ale także na większe wyjścia. Jej piankowa konsystencja zapewnia niesamowity komfort noszenia produktu - jest bardzo lekka przez co łatwo zapomnieć, że ma się nałożony na usta jakiś produkt, co oczywiście jest bardzo na plus. Aplikator pozwala na wymalowanie preferowanego kształtu ust bez konturówki. Pomadka pomimo swojej lekkiej formuły długo się utrzymuje, ale również bardzo ładnie się zjada - dołożona warstwa ładnie stapia się z poprzednią nie tworząc nieprzyjemnej skorupy. Posiada w sobie olejek dzięki czemu nie przesusza ust, a wręcz można powiedzieć, że je pielęgnuje. Pomadka ma satynowe wykończenie, wystarczy jednak delikatnie odcisnąć nadmiar produktu o dłoń lub chusteczkę i usta są całkowicie matowe. Szeroka gama kolorystyczna pozwala na wybranie idealnego koloru.

W porządku

Nie mam nic do zarzucenia tym pomadką. Mają delikatne matowe wykończenie, ale nie przesuszają ust i światło delikatnie się od nich odbija. W swojej kosmetyczce mam 2 odcienie 101 i 109.Można ją poprawiać w ciągu dnia, bo kolejna warstwa się nie waży. Opakowanie mają przepiękne matowe i góra tak jak by różowo-złota.

moja ślubna pomadka <3

Pomadkę zaproponowała mi kosmetyczka na próbnym makijażu. Na początku byłam nastawiona sceptycznie. Jak drogeryjna pomadka ma się sprawdzić na całonocnej i w dodatku najważniejszej dla mnie imprezie. Okazało się że nie zawiodła mnie ani na chwilę. Nie wysuszyła ust, ładnie się ścierała a w dodatku przez całą noc poprawiałam ją tylko raz. Wiem już że w razie ważnego wyjścia GR mnie nie zawiedzie ;)

Matowe szaleństwo

ZALETY :
-trwałość przez wiele godzin
-odporność na ścieranie podczas picia lub jedzenia
-delikatna formuła, której praktycznie nie czujesz na ustach
-przyjemny, ale niezbyt intensywny zapach
-przystępna cena
-wydajność
-łatwa aplikacja
-spektakularny efekt makijażu

Must-have każdej kobiety!

To jest produkt, który każda z nas powinna mieć w swojej kosmetyczce. Pomadka jest bardzo trwała, jej formuła nie wysusza ust, aplikator jest wygodny i pozwala na precyzyjne obrysowanie ust. To typ pomadki, która nie zastyga jak inne, jest wyczuwalna lepka formuła, która w żadnym stopniu nie przeszkadza. Mam odcień 105 i jest to delikatny róż, który z pewnością będzie pasował niejednej blondynce. Czekam na przesyłkę z odcieniem 102, który według recenzji jest świetnym nudziakiem. Dodatkowo tę pomadkę możemy aplikować jak tint dla uzyskania delikatnego, naturalnego looku. Ten produkt zapewnia lekki, długotrwały, satynowy makijaż ust.

Najlepsza pomadka Golden Rose!

Firmę znam nie od dziś, ale w tej serii zakochałam się po prostu bez pamięci - obecnie posiadam trzy kolory: 102 (idealny dla blondynek o jasnej cerze), 104 odpowiednik Bombshell z Hudy) i 109 (soczysty róż).. i chcę więcej! Pomadki pachną przepięknie, mają ciekawe kolory i wygodne aplikatory, którymi jesteśmy w stanie wyrysować sobie kontur. Pomadki nie są jak mur-beton, ale bez problemu możemy sobie je dokładać w ciągu dnia. I jeszcze ten przepiękne opakowanie - skuwka w kolorze rose gold i mleczne opakowanie.. no po prostu uwielbiam!
Na zdjęciach pomadka w kolorze 109.

Świetna pomadka :)

Produkt zakupiłam zachęcona dobrymi opiniami w Internecie i obietnicą trwałości. Pomadka Golden Rose ma krótszą trwałość niż kultowe Maybelline Super Stay Matte Ink ale dla mnie ich trwałość jest wystarczająca. Wytrzymuje na ustach spokojnie 4 do 5 godzin a do tego pomadka ładnie i równomiernie się wyciera i dlatego nie widać nawet kiedy znika z ust.

Pomadka zaskoczyła mnie satynowym wykończeniem oraz komfortową formułą . Jest przyjemna w noszeniu, nie wysusza ust tak jak typowe trwałe pomadki – które zasychają na ustach. Bardzo przyjemnie się ją nakłada i do tego jest 100 % kryjąca (posiadam odcień 101).

Na ustach są dużo lżejsza i bardziej nawilżająca niż typowe zastygające maty, dlatego nosi się je o wiele przyjemniej i bardziej komfortowo. Producent opisuje formułę jako niezasychającą i faktycznie, na ustach są delikatnie lepkie w przyjemny sposób, nie ma efektu "skorupy".
Na pewno kupię inne kolory.

Cudowna

Cudowna matowa pomadka w płynie. Dostałam ją w prezencie urodzinowym od przyjaciółek. Zakochałam się w niej od pierwszego pomalowania ust. Jestem pewna, że kupię sobie więcej kolorów bo zachwyca trwałością, wydajnością i delikatnością. Nie wysusza ust jak inne matowe pomadki. Jestem wierna tej marce w kwestii pomadek. Golden Rose górą!