Lush, Coolaulin (Kokosowa odżywka do włosów)

Lush, Coolaulin (Kokosowa odżywka do włosów)

Kokosowa odżywka dla suchych, kręconych lub zniszczonych zabiegami fryzjerskimi włosów. Włosy stają się odżywione, miękkie i błyszczące. Wpływa kojąco na skórę głowy.

Lepsza niż kultowa American Cream

Jest to moja druga odżywka firmy LUSH :) American Cream wielbię za zapach, ale działanie ma w porządku tylko jeśli przytrzymamy ją na włosach ciut dłużej. Nie jest to co prawda wielka męczarnia biorąc pod uwagę zapach, ale nie zawsze mamy czas aby robić sobie nasiadówkę z odżywką :D No, ale przejdzmy do recenzji właściwej czyli odżywki coolaulin :)

Opakowanie: Takie samo jak AC, nie mam do niego większych zastrzeżeń :) jak dla mnie neutralne, a wiadomo, że nie opakowanie jest najważniejsze.

Zapach: Jak dla mnie okropny. Chyba za bardzo przywykłam do słodziutkiego, chemicznego zapachu kokosa :P z AC nie ma porównania. AC to przy tym perfumy do włosów. Na włosach zapach już jest troszkę lepszy. Na stronie Lusha z USA można wyczytać, że coolaulin śmierdzi owcą :P

No i najważniejsze czyli działanie: I tu jest bez porównania lepiej do AC. Wlosy są miękkie i błyszczące, łatwe do rozczesania nawet po krótkim trzymaniu odżywki na włosach. Czuć nawilżenie (AC trzeba było dłuzej potrzymać aby poczuć nawilżenie). Ja odżywek uzywam do mycia włosów, więc maziam nią także skalp i nie obciąża ona włosów. Jest lżejsza od AC i zdecydowanie łatwiej i szybciej mi się ja spłukuje. Mam wrażenie, że skóra głowy jest taka świeża :) przy używaniu AC nie towarzyszyło mi takie uczucie :)

Polecam tą odżywkę :) ja mam włosy raczej normalne, lekko falowane i dość krótkie, nie wiem więc jak sprawdzi się na innych włosach.

Najgorsze, że mam w domu prawie co świeżo kupione opakowanie American Cream 250 g i nie wiem co z tym zrobić bo wolę już tą :) chyba zużyję jako perfumy do włosów, albo płyn do płukania tkanin :P

nie warto

Mam krecone wlosy, do ktorych czesto stosuje rozne odzywki przeznaczone do utrwalania skretu loka :) Lush kompletnie nie staje na wysokosci zadania - wlosy nie sa odzywione,mam nawet wrazenie, ze C. lekko je obciaza i przetluszcza. Generalnie - szalu nie ma i moge spokojnie sie obejsc bez tego produktu. Nie warto :/

Jedyne, co na plus - fajny zapach (naturalne mleczko kokosowe) no i chyba dobry sklad...

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecale 2