Lush, Dreamwash (Mydło w kremie)

Lush, Dreamwash (Mydło w kremie)

Łagodzące mydło w kremie do mycia ciała, przeznaczone dla czerwonej, suchej skóry. Niezwykle łagodne i delikatne stworzone z myślą o skórze z problemami.

łagodzące
mydła
w kostce
100 – 250ml
Skóra
sucha

Zdecydowanie na nie.

Nie nabylabym Dreamwash chyba nigdy, ale po swietach Bozego Narodzenia wstapilam do Lusha z zamiarem wyprobowania czegos nowego po okazyjnej cenie, jako ze wszystkie gift sety byly przecenione -50%. W tym, ktory wybralam znalazl sie wlasnie Dreamwash.
Po otworzeniu niezbyt praktycznego pudelka (ale o tym pozniej), w nos uderzyla mnie lawenda. Srednio za lawenda przepadam, szczegolnie w tak intensywnej odslonie, ale co kto lubi. Sama konsystencja jest dosc zbita, krem jest dosc gesty, w porownaniu do Creamed Almond, ktory byl bardziej piankowy, kremowy.
Jest niewydajny.
Zostawia po sobie osad jak zwykle mydlo, daje tez podobny efekt na skorze jak mydlo - dobrze myje, skora jest sucha, sciagnieta, potrzebuje nawilzenia.
Pudelko zupelnie niepraktyczne. Nawet po zakreceniu wody, dostala sie ona do srodka. Nie ma to jak zele pod prysznic w konwencjonalnych opakowaniach. :-)
Niby ma pomagac w problemach skornych. Mi w niczym nie pomogl, a stosowalam go tydzien (na tyle starczylo opakowanie), choc czytalam recenzje osob, ktore chwalily go, razem z Dream Cream, za poprawe stanu skory z egzema (ale to cos jest wlasnie bardzo wysuszajace? Sama nie wiem jak to ma dzialac na egzeme). Nie wiem ile w tym prawdy, bo zaraz po goleniue nog Dream Cream mi je bezczelnie podraznil (znow nie wiem jak to ma pomoc osobom ze skora wrazliwa).
Na plus organiczne skladniki.

Nie polecam. Jest smiesznie drogi w porownaniu do jakosci i wydajnosci. Jesli chce ktos wyprobowac cos z Lusha, z serii \\\\\\\'mydla\\\\\\\', to wlasnie polecam zwykle Lushowe mydla w kostce, ktore sa dostepne po nieco bardziej przystepnej cenie, sa bardziej wydajne i starczaja na dluzej. Te ich mydelka w kremach nie sa godne polecenia.

Używam tego produktu od: uzywalam

wysuszacz

Miał łagodzić stany zapalne skóry a tylko je pobudził wysuszając skórę.
Zapach lawendowy jak w Dreamcrem, ale bardziej drażniący

Dla mnie zdecydowanie na nie.

Używam tego produktu od: 1 użycie
Ilość zużytych opakowań: bardzo malutko zużyłam