Too Faced, Chocolate Solei, Matte Bronzer (Matowy bronzer do twarzy)

Too Faced, Chocolate Solei, Matte Bronzer (Matowy bronzer do twarzy)

Pojemność 1 szt

Matowy bronzer do twarzy pozwoli perfekcyjnie wymodelować twarz. Dostępny w trzech opcjach kolorystycznych dla pogłębienie naturalnego kolorytu skóry.

prasowane
Efekt
matowe

Jest dobry, ale wolę tańszy czekoladkowy odpowiednik z Lovely ;)

Produkt ten jest bardzo wydajny. Używam go, używam i zużycia nie widzę. Odcień określiłabym jako neutralny, w stronę ciepło (ale nie pomarańczowy). Na skórze wygląda bardzo naturalnie. Bezproblemowo się rozciera i nie robi plam. Co do pigmentacji spodziewałam się lepszej, lecz jest poprawna. Możemy ją budować i kontrolować cały czas. Nie zdziwię Was gdy napiszę, że ten bronzer jak wszystkie produkty marki Too Faced przepięknie i intensywnie pachnie. W konsystencji jest aksamitny i matowy, gładko sunie po skórze. Natomiast jeśli chodzi o jego trwałość – jest ona bezapelacyjnie dobra, bronzer jest widoczny od porannego wykonania makijażu, aż do wieczornego demakijażu. Sądzę, że dla wielu może to być ważna informacja, że bronzer jest wegański. Czas na zużycie go to 12 miesięcy od momentu otwarcia. Kosmetyk nie zapchał mnie, nie uczulił i nie podrażnił.

Mistrz rozcierania

Cudowny brązer, którym nawet dziecko nie zrobi sobie plam :) Ma tak aksamitną formułę, że mam wrażenie mgiełki na twarzy, a nie pudrowego produktu.

Idealnie się rozciera, kolor można stopniować, od delikatnego, do mocnego.
Kolor jest opalony, ale nie pomarańczowy, mamy kilka odcieni dla jasnej lub ciemniejszej karnacji.

Użytkowaniu towarzyszy delikatny aromat, który nie jest męczący. Opakowanie to majstersztyk, wykonane z dbałością o szczegóły, solidne, dobrze zabezpiecza produkt.

Ponadto brązer jest bardzo wydajny, pomimo miękkiej formuły. To zakup na lata :)

Cudowny pod kazdym względem! SUPER TRWAŁY

Wpracowanie go w skóre zajmuje klika sekund. Mam wrażenie, że blenduje sie sam, bez żadnego wysiłku i wielu ruchów pędzla. Jest super wydajny - pomimo codziennego uzywania ubytek produktu jest znikomy. SUPER TRWAŁY! Po 18 godzinach od aplikacji jest nietknięty! Kolor jest w 100% neutralny, dla kazdego typu karnacji. Kocham go miłoscia bezwzględna i nie zamienie na żaden inny! Jest wart kazdej złotówki.