Mades Cosmetics, Chapter, Acai Smoothing Lip Balm (Wygładzający balsam do ust o zapachu jagód Acai)

balsam do ust
wygładzające, nawilżające
zapachowa
w słoiczku
>50ml, 10 – 50ml

Cudotwórca

Hej ! Musze dodac recenzje tego produktu, poniewaz jest on moim ostatnim odkryciem kosmetycznym I jestem ZACHWYCONA!

Balsam kupilam skuszona niska cena (ok 3-4 zl w Hebe) opraz ladnym opakowaniem. Ma specyficzna konsystencje, troche przypomina mi roztopiony silikon :D mimo, ze jest dosc tlusty, nie pozostawia nimilego obciazajacego uczucia na ustach oraz nie klei sie.

Jednak najwiekszym dla mnie zaskoczeniem I zaleta balsamu bylo to, ze produkt poradzil sobie u mnie z problemem, z ktorym nie dawaly sobie rady kosmetyki apteczne. Mowa o zajadach I suchych, pekajacych kacikach ust. Probowalam WSZYSTKIEGO, od lekarstw, po blistex itp. I niestety nic nie pomagalo. Chapter lip balm potrzebowal zaledwie 2-3 dni, zeby moje nieestetyczne kaciki zniknely. Super nawilza usta, zostawia piekny delikatny polysk. Mam rowniez wrazenie, ze po dluzszym styosowaniu usta nabieraja ladnego ksztaltu (? nie wiem czy to mozliwe, ale tak- u mnie tak jest). Zapach jest ladny, delikatny I nie drazniacy. Polecam wszystkim, ktorzy chca osiagnac piekny, delikatny efekt nawilzonych ust!

P.S. Przepraszam za brak polskich znakow ale nie pisze z PL klawiatury :)

dla mnie nr 1 i zapewne nie szybko skusze sie na inne balsamy :)

Ideeeeeeał!

Uwielbiam jagody Acai, dlatego jak zobaczyłam w Hebe, że istnieje balsam o takim zapachu to od razu musiałam go mieć! Szczerze mówiąc, nie zawiodłam się. Rzeczywiście wygładza i nawilża usta, ma przecudowny zapach i dokładnie taki sam smak, a nie jak większość pomadek, że nakładamy i czujemy gorycz w jamie ustnej. Super opakowanie, poręczne, bardzo łatwo z niego wydobyć produkt, do tego wszędzie się zmieści, do każdej torebki. Kolor opakowania jest fioletowy, wyróżnia się na tle większości pomadek. Do tego jest trwały, bardzo długo trzyma się na ustach, nie posiada tłustego, a lekki film, co jest super opcją, ponieważ nie lubię ciężkich i tłustych pomadek. Na wydajność też nie mogę narzekać, mam produkt od około pół roku i końca słoiczka nie widać. Jedyny minus to cena, bo dosyć wysoka i fakt, że jest dostępny tylko i wyłącznie w Hebe.