Hean, Slim No Limit, Peeling cukrowy ujędrniający

Hean, Slim No Limit, Peeling cukrowy ujędrniający

Jest to preparat ujędrniający pod prysznic. Zawiera mieszankę cukru i złuszczających drobinek, które odświeżają i wygładzają skórę, złuszczają zrogowaciałe warstwy naskórka, oczyszczają pory, poprawiają jędrność i elastyczność skóry, poprawiają wchłanianie się kosmetyków uzupełniających np. żelu antycellulitowego.
Stosowany dwa razy w tygodniu w widoczny sposób przywraca skórze naturalny blask i sprężystość.
Składniki aktywne:
- mieszanka cukru i złuszczających drobinek- intensywnie usuwa martwe komórki naskórka i odblokowuje pory. Masaż drobinkami pobudza ukrwienie dotlenia skórę.
- limonka - odświeża i tonizuje skórę.
- wyciąg z żeńszenia stymuluje odnowę naskórka, odżywia i przeciwdziała starzeniu się skóry.
- wyciąg z bluszczu wspomaga modelowanie sylwetki, usuwanie toksyn ze skóry, działa przeciw obrzękowo.
-d-panthenol zapewnia właściwy poziom nawilżenia zapobiega podrażnieniom i nadaje jej miękkość i gładkość.

peeling cukrowy
oczyszczający, odświeżający, ujędrniający, antycellulitowy
w tubie

Bosko pachnie

Peeling pachnie bosko, przypomina mi to zapach tiramisu, a najcudowniejsze jest to że zapach utrzymuje się jeszcze przez następny dzień. Pozostawia przyjemną i gładką skórę.

Warty uwagi

Konsystencja produktu nie jest zbyt gęsta, jest to typowy żel z peelingiem.
Połączenie limonki z żeń- szeniem jest dość nietypowe, ale jak najbardziej udane, intensywny zapach cytrusowy.
Opakowanie jest wygodne. Dzięki żelowej konsystencji produkt bardzo dobrze rozprowadza się po ciele. Drobinki peelingujące są w sam raz. Dokładnie oczyszczają skore, ale jej nie podrażniają.
Po umyciu produktem, człowiek czuje się orzeźwiony i jak po pobycie w spa!
Produkt dobrze zdziera naskórek i
Wygładza ciało.
Używam produktu od ponad roku, jestem zadowolona, jest zgodny z opisem producenta.
Polecam!

W sam raz

Kosmetyk pachnie cytrusowo, lubię go stosować latem. Powiedziałabym, że jest rzadki i trzeba uważać jak go otwieramy żeby nie wylał nam się z tubki. Drobinki są w sam raz, nie za duże i nie za małe i przede wszystkim nie nadmiernie ostre. Produkt ma bardzo dobre działanie peelingujące, a przy regularnym stosowaniu również lekko ujędrniające. Skóra jest po nim wygładzona i miękka. Polecam!

Trochę rzadki i drobny

Jest całkiem fajny, choć ja jednak preferuję bardziej gęste, cukrowe peelingi. Ten jest dość łagodny, drobny , ma rzadka konsystencję. Nie żeby nie działał, bo przy regularnym stosowaniu całkiem dobrze złuszcza martwy naskórek, ale jeżeli ktoś oczekuje mocniejszych efektów to nie będzie do końca zadowolony. Ujędrnienia nie zauważyłam. Zapach może być, nie jest urzekający. Jak za tę cenę jest całkiem dobry, ale ja raczej już po niego nie sięgnę.

dla mnie bomba

Od niedawna dopiero zapoznaja się z ta marką i przyznam,że ten peeling kupiłam bo zaproponowała mi go dziewczyna w Hebe i przyznam,że jak dla mnie bomba! Fajna konsystencja do tego taki fajny delikatny zapach jak dla mnie bardzo ładnie i fajnie złuszcza naskórek. Myślę,że cena za niego tez jest ok.

Przeciętniak

Liczyłam na mocniejszy efekt złuszczania skóry. Zacznę od plusów, bardzo ładnie pachnie, łatwo się rozprowadza po skórze bo jest średnio gęsty. Minusy trochę za drobny i nie daje aż tak dużego złuszczenia. Czuć tylko delikatny efekt, dla mnie niewystarczający, nie zauważyłam też ujędrnienia.

Dobry peeling za niewielką cenę

Nawet nie wyobrażacie sobie ile opakowań tego peelingu do ciała już zużyłam. Jest to tak dobry produkt, na dodatek za tak nie wielką cenę bo ok. 12 zł! Dosyć mocno złuszcza martwy naskórek, przy czym nie podrażnia. Pozostawia skórę gładką i wygładzoną. Ma fajny orzeźwiający zapach. Niestety z wydajnością u niego kiepsko bo starcza raptem na kilka razy, dlatego ja mam zawsze jego zapas. Działania ujędrniającego do tej pory nie zauważyłam, ale za to złuszcza naskórek rewelacyjnie.

Fajny i w dobrej cenie

Peeling dorwałam na jakiejś promocji w drogerii. Czy działał ujedrniająco ? Hmmm ... raczej nie, cieżko to stwierdzić po zużyciu jednego opakowania. Zapach przyjemny orzeżwiajżcy, działanie w kwestii mycia i złuszczania jak najbardziej na +. Nie wywoływał podrażnień ani zaczerwień na skórze.

Dobry

Uważam, że jest to bardzo przyzwoity peeling za niewielką cenę (ok 7 zł po promocji). Robi to co ma robić, czyli złuszcza martwy naskórek. Natężenie można zwiększać i zmniejszać według upodobań. Jak na swoją cenę jest bardzo wydajny (6-7 razy). Zapach może nie jest najlepszy, pachnie jak płyn do toalety, ale znośny, działaniem nadrabia. Faktycznie pomaga modelować sylwetkę. Tuba jest bardzo wygodna, mięciutka, nie ma problemu z wydobyciem produktu.Polecam każdemu komu zależy na działaniu, a pozostałe "dodatki", które czynią produkt bardziej atrakcyjnym nie mają znaczenia.

Peeling do ciala

Kupiłam go ponieważ zaciekawił mnie swoją ceną. Potrzebowałam czegos podobnego wiec spróbowałam. Peeling jest bardzo fajny pięknie wygładza skórę a czy ujędrnia to raczej nie ale i tak jest ok. Ma fajny zapach który długo czuć na skórze.

Nie tego oczekiwałam

Zachęcona dobrymi opiniami zdecydowałam się zakupić ten peeling. Głównie zależało mi na mocnym złuszczanie i ujędrnieniu chociaż na to drugie się za bardzo nie nastawiałam. Zapach nooo niestety kojarzy mi się z kostką toaletową. Nie jest to dla mnie jakiś wielki minus bo jeśli działanie byłoby w porządku to bym się tym wcale nie przejmowała. Jednak działanie nie jest takie jakiego oczekiwałam. Miał być zdzierak, ale dla mnie niestety jest za słaby. Efektu ujędrniania tez niestety nie ma. Totalny niewypał.

Lime

Wygodne opakowanie w postaci tuby. Nie trzeba się męczyć ze słoikiem. Piękny , świeży, orzeźwiający zapach. Optymalne połączenie żelu z drobinkami. Skóra jest oczyszczona, gładziutka i napięta. Lubię ten efekt po. Opakowanie ładne. Cena przystępna. Kupię ponownie.