Neutrogena, Hydro Boost, Water Gel [Aqua Gel] (Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej (stara wersja))

Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel Nawadniający żel do cery normalnej i mieszanej gasi pragnienie skóry, wzmacnia ją poprzez długotrwałe nawodnienie (aż do 72 godzin) i sprawia, że wygląda na zdrowszą. Skóra staje się jędrna i miękka, odporna na stres oraz szkodliwe czynniki zewnętrzne naruszające jej barierę ochronną i powodujące odwodnienie.

Lekka formuła Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel została wzbogacona technologią Hyaluronic Gel Matrix, która wzmacnia zewnętrzną warstwę naskórka poprzez poprawę jej nawodnienia - zamyka je w skórze dzięki formule z kwasem hialuronowym, który ma zdolność zatrzymywania 1000 razy wody niż sam waży, chroni barierę naskórkową oraz stopniowo uwalnia składniki nawilżające wtedy, kiedy skóra tego potrzebuje.

Żel Neutrogena® Hydro Boost® Water Gel stworzony został we współpracy z dermatologami. Ma lekką, beztłuszczową formułę, nie zatyka porów. Szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy i świetnie nadaje się pod makijaż. Przyjemność jego stosowania wzmacnia piękny zapach.

uniwersalne
normalna, mieszana
nawilżające
w słoiczku
lekkie
żel

Wykorzystała: kilka próbek

Wypróbowałam

Otrzymałam kilka saszetek kremu od córki i znajomej do wypróbowania.Jestem mile zaskoczona.Żel sprawdził się na mojej skórze.Mam mieszaną cerę i nie zawsze mogę dobrać sobie odpowiedni kosmetyk.Nie spowodował efektu grudkowatości,dobrze się wchłania,nawilża.To kosmetyk dobry na słoneczne dni lata.

fajny

Fajny, żelowy krem w pięknym opakowaniu. Krem naprawdę nawilża skórę na długo. Pozostawia ją miękką i delikatną. Nadaje się pod makijaż, jednak dla mnie poza upalnymi dniami. Mam cerę mocno przetłuszczającą się w strefie T i podczas gorących dni potrzebuję kremu matującego.

polecam

Krem bardzo szybko się wchłania i nawilża moją wysuszoną skórę. Ładne opakowanie wyróżnia się na mojej łazienkowej półce;-) Krem ma lekką żelową formułę i delikatnie pachnie. POLECAM !

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Idealnie wakacyjne nawilżenie

Żelowy krem idealny na lato, nietłusty, lekki jak mgiełka. Łatwa, szybka i przyjemna aplikacja, kosmetyk niemal natychmiast się wchłaniają nie pozostawiając filmu na skórze, cera nie świeci się ale wygląda bardzo świeżo i jest dobrze nawilżona oraz odżywiona przez cały dzień. Dobrze sprawdza się również jako baza pod makijaż. Ma ładny, letni i wakacyjny kolor opakowania oraz produktu.

Rewelacja!

Kosmetyk w żelu to świetne rozwiązanie dla cery mieszanej na lato. Skóra jest nawilżona i odżywiona, ale się nie świeci. Nie zapycha porów. Wygląd skóry staje się po codziennym stosowaniu bardziej zdrowy i witalny. Po za tym bardzo dobrze nawilża i daje uczucie delikatnego ściągnięcia, takiego komfortowego. Jest idealny pod makijaż, podkład wygląda lepiej, dobrze się z nim łączy, skóra jest nawodniona. Polecam

Krem idealny pod makijaż

Krem sprawdzi się pod makijaż, szybko się wchłania i pozostawia skórę delikatnie napiętą co uwielbiam. Na skórze zamienia się w gęstą wodę a efekt nawilżenia utrzymuje się nawet do następnego dnia. WOW!
Napewno kupię ten produkt ponownie.

Turbonawilżenie

Mam mieszaną cerę i ciężko do niej dobrać krem, który nie będzie zapychał, a szybko się wchłonie i nie będzie zostawiał suchych skórek. Pod tym względem ten produkt spełnił moje oczekiwania.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

pozytywna

Mam dość problematyczną cerę- mieszaną. Strefa T ma mocną tendencję do przetłuszczania się, natomiast reszta twarzy jest mocno sucha. Ten krem idealnie działa na moją cerę. Efekt nawilżenia jest widoczny. Konsystencja jest bardzo fajna lekka i nietłusta, dlatego moja strefa T nie jest obciążona. Skóra jest po nim miękka, jędrna i przede wszystkim nawilżona. Jest to długotrwały efekt. Krem w miarę szybko się wchłania. Nadaje się również pod makijaż. Krem ma ładne opakowanie. Ten krem jest na prawdę godny polecenia.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Polecam!

Zgłaszając się do testowania produktów neutrogena, byłam sceptycznie nastawiona. Jakoś nie bardzo nowości były dla mnie ciekawe. Jakież było moje zdziwienie, kiedy pierwszy raz użyłam tego kremu. Cudowna, lekka kosystencja, która nie zostawia tłustego filmu na twarzy i bardzo, bardzo szybko się wchłania! To było coś! Chwila moment i skóra nawilżona i do tego matowa! Przy mojej tłustej cerze taki krem to skarb!

Nawodniona cera na szóstkę!

Żel nawadniający do twarzy.. po prostu petarda! Po pierwsze posiada żelową konsystencje, która jest strzałem w dziesiątkę do stosowania na skórę twarzy. Po drugie zapach jest bardzo delikatny i subtelny dzięki czemu chętnie używam go przed snem.
Dodatkowo szybko wchłania się w cerę i pozostawia ją bardzo mięciutką, a przede wszystkim nawodnioną i odżywioną. Używam również tego kremu przed nałożeniem podkładu, dzięki czemu mój makijaż bez żadnego problemu świetnie utrzymuje się przez cały dzień na twarzy.

Idealny

Jestem zachwycona tym żelem, jest bardzo przyjemny w stosowaniu i to najlepszy krem nawilżający jakiego do tej pory używałam.

Żel do twarzy idealnie nadaje się jako baza pod makijaż. Nawilża i odżywia skórę, pozostawia uczucie delikatności, nie zapycha skóry i pozostawia piękny zapach.

Dobry nawilżacz

Krem ma bardzo lekką konsystencję wręcz wodnistą. Ma to swoje plusy gdyż kosmetyk szybko się wchłania oraz jest wydajny bo niewiele trzeba go użyć aby posmarować buzię i szyję.Krem ślicznie pachnie pozostawiając wyczuwalny zapach na skórze.Idealnie nadaje się pod makijaż i śmiało może zastępować bazę pod makijaż.Produkt bardzo fajnie nawilża skórę pozostawiając ją odżywioną i gładką.Wklepując krem w nocy nad ranem nadal czułam, że skóra jest nawilżona. U mnie krem sprawdził się w 100% moja skóra uwielbia kwas hialuronowy i bardzo dobrze na niego reaguje.