Neutrogena, Hydro Boost, Exfoliator Smoothing Gel (Wygładzający peeling do twarzy)

Średnia ocena: 3.49/5

Średnia ocena: 3.68/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.89/5

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

zobacz więcej ofertzwiń

Wygładzający peeling do twarzy Neurogena® Hydro Boost® to innowacyjny kosmetyk zawierający delikatne, ale skuteczne drobinki złuszczające, aby skóra pozostała oczyszczona, jednocześnie poprawiając jej poziom nawodnienia.

Połączenie technologii oczyszczającej z substancją nawadniającą oraz kwasem hialuronowym naturalnie występującym w skórze sprawia, że formuła pomaga chronić barierę naskórkową, poprawia nawodnienie skóry oraz zatrzymuje je w środku.
Po każdym użyciu skóra wydaje się gładka i miękka w dotyku.
Odpowiedni do codziennego użytku, dla skóry wrażliwej. Beztłuszczowy.

mechaniczne
mieszana, normalna
nawilżające, wygładzające
w tubce

Bardzo solidne oczyszczenie!

Peeling świetnie oczyszcza skórę, ale również daje uczucie nawilżenia. Nie zostawia skory ściągniętej, raczej lekko napiętej i nawilżonej. Peeling nie należy do „mocnych” przez co nie ma szansy na uszkodzenie sobie skory przez zbyt częste używanie.

Świetna jakość

Peeling ma dosyć gęstą konsystencję mimo to w miare dobrze się go rozprowadza. Posiada bardzo drobne, ale skuteczne drobinki złuszczające. Produkt dobrze oczyszcza moją skórę i sprawia, że jest ona gładka i miękka w dotyku ,świetnie radzi sobie z moimi suchymi skórkami w okolicy nosa i brody ... bardzo dobry peeling

Przyjemny peeling

Uwielbiam peelingi do twarzy i nie wyobrażam sobie pielęgnacji skóry bez tego produktu. Peeling jest zamknięty w dużym opakowaniu w formie tuby dzięki czemu dobrze się dozuje odpowiednią ilość. Zapach jest przyjemny, produkt jest delikatny nie podrażnia. Skóra po użyciu jest gładka i miękka. Na mojej cerze mieszanej sprawdził się dobrze i myślę że do niego wrócę.

Jestem na TAK

Ten żel bardzo przypadł mi do gustu. Po pierwsze nie podrażnia! Ma przyjemny świeży zapach, zostawia skórę przyjemnie gładką i elastyczną. Opakowanie skromne ale poręczne a to najważniejsze. Jedyne do czego mogę się przyczepić to konsystencja chyba trochę zbyt gęsta ale to drobiazg, bo sam produkt i jego działanie jest super.

Efekt mocno oczyszczonej skóry

Drobinki są delikatne, nie powinny podrażnić żadnej cery, jednak o dziwo dobrze oczyszcza skórę. Daje efekt wręcz skrzypiącej skóry, więc koniecznie trzeba szybko pokremować buzię. Jednak to super opcja na doczyszczenie skóry po makijażu, mamy po tym peelingu wreszcie wrażenie, że pory są dobrze oczyszczone. Zapach też jest bardzo przyjemny, wart podkreślenia jako plus.

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Pozostawia po użyciu przyjemną skórę

Bardzo dobrze oczyszcza skórę twarzy i zauważyłam, że produkt nie posiada w składzie SLS, więc jest to dla niego duży plus. Ma fajną konsystencję i jest wydajny. Aplikacja standardowa, na koniec dobrze rozciąć opakowanie i zużyć do końca.

Fajny peeling

Jest to peeling drobnoziarnisty. Mam cerę tłustą/mieszaną, moim największym wyzwaniem są mnogie drobne grudki pod skórą.
Dla mnie dzienniczek, mógłby lepiej radzić sobie z takimi i z wągrami, ale jeśli chodzi o większe wypryski, stany zapalne, których pojawiło mi się kilka przed testem produktu, poradził sobie ładnie.
Niczego nie rozniósł, jak to zdarza się peelingom ziarnistym.
No i używając go można mieć pewność, że nie będzie przesuszał.
Nie mam większych zastrzeżeń, sprawdził się

Czystość i gładkość

Wygładzający peeling do twarzy Hydro Boost od Neutrogeny jest tym, czego potrzebowałam. Doskonale myje i delikatnie złuszcza naskórek, dzięki czemu cera jest nie tylko dobrze oczyszczona, ale i przyjemnie miękka. Nie podrażnia i nie wysusza skóry.
Kosmetyk umieszczony jest w ładnej niebieskiej tubie, pozwalającej na odpowiednie dozowanie produktu.

Delikatny ulubieniec

Dostałam do testu za co jestem wdzięczna no moja twarz stala się gładka i oczyszczona. Jest delikatny, w sam raz na moje potrzeby. Jest super
Peeling ma żelową, gęstą formułę. Zawiera w sobie drobne lekko wyczuwalne granulki peelingujące. Subtelnie oczyszcza on moją twarz sprawiając, że jest ona gładka i odświeżona. Ten peeling świetnie sprawdza się do codziennej pielęgnacji cery, bo przyjemnie oczyszcza skórę. Bardzo ładnie pachnie a przy tym fajnie się pieni, a jego zmycie nie stanowi żadnego problemu. Duży plus peeling nie przesusza skóry. Po jego użyciu nie pojawia się nieprzyjemne uczucie ściągnięcia.
Zapach produktu jest delikatny i bardzo przyjemny. Czuć od samego początku aplikacji przez co umila pielęgnację. Opakowanie w klasycznej tubce, która wystarczy na długi czas, bo wystarczy niewielka ilość peelingu aby oczyścić skórę. Produkt jest bardzo wydajny. Polecam go fankom delikatnych kosmetyków oczyszczających.
ZALETY:
-oczyszcza
-odświeża
-pięknie pachnie
-posiada ładne opakowanie
-nie przesusza skóry
-jest bardzo wydajny
-przyjemna konsystencja

WADY
Brak

Zachwycił mnie

Zachwycił mnie swoim zapachem i delikatnością. Nie pozostawia uczucia ściągnięcia jak inne peelingi, lecz przyjemną, nawilżającą żelową warstwę, która nie klei się i nie roluje. Jest idealny. Działa delikatnie, ale skutecznie. Oczyszcza, wygładza i nawilża cerę. Po prostu 3 (a może nawet 4) w jednym. Zakochałam się.

miłość

Genialnie oczyszczający i przy tym niewysuszajacy peeling. Jestem z niego bardzo zadowolona. Buzia jest gładka, napięta i przyjemna w dotyku. Łatwo się zmywa, ma delikatny, niedrażniący zapach, co jest dla mnie ogromną zaletą.

Hydro Boost Peeling

Do cery suchej i wrażliwej idealny. Skóra po użyciu peelingu jest niezwykle gładka i bardzo dobrze oczyszczona, rozświetlona i nie podrażniona. Nic dodać, nic ująć. Warto!!!