Mavala, Extreme Care For Hands [Soin Extreme Pour Mains] (Super intensywna kuracja dla dłoni)

Czynniki zewnętrzne takie jak słońce, zimno, wiatr, detergenty mają zgubny wpływ na kondycje naszych dłoni. Mava+ to naprawcza i nawilżająca pielęgnacja w kremie dla skóry bardzo suchej. Zawiera rumianek i witaminę E koją skórę i zmniejszają zaczerwienienia, masło shea odżywia i wygładza a kompleks roślinny wzmacnia naturalną barierę ochronną skóry. Od pierwszej aplikacji Mava+ uspokaja, zmiękcza i wygładza dłonie dając długotrwałe efekty.

krem
kremy do rąk
regenerujące, wygładzające
w tubce
50 - 100ml
Skóra
odwodniona, sucha

Najlepszy!

Krem jest skierowany do osób aktywnych, pracujących w ogrodzie, manualnie lub artystycznie, uprawiających sporty na świeżym powietrzu itp. , krem poleciłabym każdej osobie borykającej się z problemami suchej skóry, a takż tym, którym przyda się specjalna ochrona dłoni.

Krem znajduje się w plastikowej tubce, zawartość to biała, lekka formuła, o zapachu aptecznym. Krem nie dość, że świetnie nawilża, szybko się wchłania, to pozostawia na skórze warstwę ochronną, która utrzymuje się przez bardzo długi czas! Jest to najlepszy krem jaki dotychczas stosowałam, ma dobry skład i pobił na łeb, na szyję L'Occitane Shea butter, a jest od niego o wiele tańszy.
Z chęcią sięgam po kolejne opakowanie!

Bardzo dobry krem

Kupiłam ten krem w zestawie z balsamem do ust (który btw tez jest swietny) za 50zł. Zakup typowo impulsywny, przy okazji czegoś innego. Nie znałam wcześniej tej marki i zostałam bardzo pozytywnie zaskoczona.
Krem bardzo dobrze wygładza skórę. Nawilża na długo dłonie. Szybko sie wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Spełnia wszystkie moje oczekiwania. Jest lekki a zarazem skuteczny. Duzy plus za wydajność.
Tubka jest poręczna, mieści się w kazdej torebce.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

szybko się wchłania i wygładza

Trudno mi znaleźć doskonały krem do moich suchych i bardzo wrażliwych dłoni. Te głęboko naprawcze zazwyczaj są tłuste albo pozostawiają lepki film, którego wprost nie znoszę. Takie, które szybko się wchłaniają nie pozostawiają wystarczającego uczucia pielęgnacji. Dodatkowo odstraszają mnie silne zapachy, które pozostają na dłoniach przez wiele godzin.

Ten krem jest inny, wchłania się ekspresowo, ale pozostawia skórę rąk bardzo gładką i wyjątkowo aksamitną. Jest bezzapachowy i nie pozostawia nieprzyjemnego wrażenia lepkości czy tłustości. Dłonie są pielęgnowane, wszelkie podrażnienia znikają. Systematycznie smarowane stają się odporniejsze na szkodliwe czynniki zewnętrzne.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego