Sqiniqa, Serum anti-age do dłoni z ekstraktem z ogórka i zielonego groszku

Sqiniqa, Serum anti-age do dłoni z ekstraktem z ogórka i zielonego groszku

Aktywne serum na bazie natywnego masła karite w Formule Q Karite Innovation przeznaczone do skóry dłoni wymagającej regeneracji, nawilżenia i poprawy jędrności. Unikalna receptura skomponowana wyłącznie z naturalnych ekstraktów roślinnych zapewnia głębokie i długotrwałe nawilżenie, chroni wrażliwą skórę dłoni przed czynnikami zewnętrznymi. Zawarty w serum olej z nasion dzikiej róży wykazuje działanie napinające i uelastyczniające, opóźnia procesy starzenia. Skóra dłoni zyskuje zdrowy koloryt i naturalny blask.
Natywne masło karite - chroni, regeneruje i odżywia skórę.
Olej z nasion dzikiej róży - wykazuje działanie napinające i uelastyczniające, opóźnia procesy starzenia.

Śmierdzi okropnie, ale jak to działą..!

Malutka buteleczka z pomką. Z początku myśłałam,że nie działa pompka bo pompuję, pomuję i pompuję i ..nic..., ale widocznie musiała zaciągnąć powietrza . Trochę to trwało mało brakowałąo a już chciałąm "rozwalać " buteleczkę:) Na szczęście udało się bez większej destrukcji. Serum ma postać kremu, w kolorze tzw"off white" . Tzn. biały , ale nie biały :) Śmierdzi naprawdę uwierzcie, bo nawet mój mąż , który musiał tym posmarować ręce z uwagi na to ,że ma zniszczone był zdegustowany zapachem;) Serum nie potrzeba niewiele , dwie pompeczki wystarczą. Jest bardzo treściwe i jak je rozsamowujemy sprawia wrażenie tłustego. To jednak tylko moment. Za chwilę wszsytko sie momentalnie wchłania co przy tym pozimiomie tłustości specyfiku dla mnie jest niewiarygodnie szybko wchłanialne. Nieważny zapach. To co robi serum z moimi dłońmi jest niesamowite. Po prostu są po dosłownie chwile po zastosowaniu gładsze, jaśniejsze, i tak przyjemne ,że mogę je bez końca dotykać. Nie mam pojęcia jak to możlwie. Mam wrażenie ,że wygłądza zmarszki, wszelkie nierówności. Rozjaśnia skóre.. Szczegónie widać to po jakiś pracach domowych czy po powrocie z dworu jak posmarujemy ręce.. W ogóle kondycja moich dłoni zdecydowanie się poprawiła od kiedy mam to serum. Mam wrażenie "młodszej" skóry na rękach Nic tak nie zadziałało na moje dłonie nigdy. Zniknęły suche miesjca czy wszelkie zaczerwieninia, skóra na dłoniach jest mam wrażenie " rozświetlona". Serum według mnie jest drogie , ja je kupiłam na wyprzedaży , więc można dostać taniej. Pewnie słabo dostęne bo to nieduża polska firma, ale myślę,że warto.. Ja nie żałuję zakupu.