Elkos, Body, Mango & Ananas, Duschgel (Kremowy żel pod prysznic z mango i ananasem)

Zazwyczaj od żelu pod prysznic oczekujemy delikatności, skuteczności i zapachu który pozostaje na skórze. Teraz mamy to wszystko na wyciągnięcie ręki. Seria kremowych żeli pod prysznic Elkos. Delikatna, kremowa konsystencja i świeży zapach sprawią, że poczujesz się jak w Spa, gdzie wszyscy dbają tylko o Ciebie! Żel nadaje skórze gładkość i miękkość w dotyku. Zawiera ekstrakty z mango i ananasa, z prowitaminą B5 oraz nowatorską formułę hydro balance, która nawilża skórę i chroni ją przed wysychaniem. Przebadany dermatologicznie.

nawilżające, oczyszczające
zapachowa
w butelce
w żelu
>250ml
Skóra
normalna

Bardzo jego lubię

Żel pod prysznic został kupiony w Niemczech, całkiem nie drogo.
Ma bardzo intensywny zapach, ale za to słodki - bardzo takie lubię.
Utrzymuje się na ciele zapach bardzo długo, jest wydajny co na długo starcza. Nie podrażnia ani nie uczula jak by trochę nawilżył.
Napewno jeszcze nie raz kupię jak pojadę do Niemiec.

Jeden z ulubieńców

Kupiłam go przypadkiem przyznam się że w lumpeksie kiedy przeglądałam i szukałam jakiś perełek a bardzo lubię to robić
Wtedy właśnie wpadłam na ten żel
Kupiłam go z względu na bardzo bogata szatę graficzną opakowanie kolorowe z różnymi ciekawymi obrazkami zachęca do zakupu

Cena jest śmiesznie niska bo zapłaciłam 3zl
A żel ma piękny mocno intensywny zapach mango który utrzymuje się na ciele długo nie znika zaraz po spłukaniu

Żel jest bardzo gęsty dzięki czemu kosmetyk jest również mega wydajny
Zakochałam się w nim

Żel wiernie myje ciało jest delikatny nie wysusza skóry i nie zostawia osadu
Również dobrze się pieni
Dobrze wiem że niemieckie kosmetyki są świetnej jakości
I tym razem się nie zawiodłam
Nie zawsze cena musi być wysoka jeżeli produkt jest dobry
Zostanie ze mną na dłużej
Zdecydowanie mój hit

Boski

Wspaniale pachnący egzotyką żel pod prysznic Elkos to gęsty, wydajny kosmetyk, który ubóstwiam. Żel jest taniutki, a wspaniale się pieni, super oczyszcza skórę, łatwo się spłukuje. Po kąpieli skóra nie jest wysuszona tylko dogłębnie nawilżona, jędrna i gładka. Zapach na skórze jest bardzo długo wyczuwalny. Poręczne opakowanie nie wyślizguje się z rąk, zamykane jest na klik. Warto go kupić.