Merci Handy, Refreshing Face Mist (Orzeźwiająca mgiełka do twarzy (różne rodzaje))

Ta delikatnie pachnąca mgiełka została stworzona z miłości i świeżej wody! 0 alkoholu, 0 parabenów, tylko miłość.

To proste, w klasycznej mgiełce zmieniliśmy wszystko. Naprawdę wszystko.

Duże krople zastąpiliśmy subtelną chmurką miłości.

Zastąpiliśmy pospolite „pisknięcie”, prawdziwy „pisknięciem”, godnym tej nazwy, „psiiiiiknięciem” harmonijnym, które trwa, zastyga na chwilę i zaprasza do zamknięcia oczu.

Zastąpiliśmy duży niekształtny flakon pojemnikiem w formacie podróżnym, który można mieć zawsze przy sobie, używać gdzie się chce, kiedy się chce i z kim się chce.

Wybierz Flower Power, a przeniesiesz się na łąkę pełną pięknych kwiatów.
Jeśli lubisz wakacje na ciepłym piasku, to Hello Sunshine jest stworzona dla Cibie.
A dzięki Chill Out z nutami mięty i zielonej herbaty, będziesz... so chill.

Cera
normalna
odświeżające
w sprayu
płyn
<50ml

Skład jest w trakcie moderacji.

• Flower Power AQUA (WATER), PHENOXYETHANOL, GLYCERIN, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE. Chill Out AQUA (WATER), PHENOXYETHANOL, GLYCERIN, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE, LIMONENE, LINALOOL. Hello Sunshine AQUA (WATER), PHENOXYETHANOL, GLYCERIN, PPG-26-BUTETH-26, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PARFUM (FRAGRANCE), CITRIC ACID, SODIUM HYDROXIDE.

Bardzo przyjemne i orzeźwiające mgiełki

Ostatnio miałam przyjemność kupić zestaw "Hello Sunshine" (kolor żółty) i powiem szczerze ze jestem zakochana w tej mgiełce, zapach cudowny i bardzo dobrze sie trzyma!