L`Oreal Paris, Ekspert Wieku, Natychmiastowa maska wygładzająca 50+

L`Oreal Paris, Ekspert Wieku, Natychmiastowa maska wygładzająca 50+

Po 50. roku życia procesy regeneracji komórek ulegają spowolnieniu. Pojawia się coraz więcej zmarszczek, skóra traci jędrność, zaczyna wyglądać na ziemistą i zmęczoną. Ekspert Wieku Natychmiastowa Maska Wygładzająca 50+ ukierunkowana jest na szczególne potrzeby skóry po 50. roku życia. Maska wzbogacona jest o ekstrakt z jagód goji o właściwościach odżywczych.

Potrójna moc:
1. Odświeża i rozświetla skórę
Skóra wygląda na bardziej świeżą i promienną. Oznaki zmęczenia stają się mniej widoczne.
2. Widocznie wygładza
Drobne zmarszczki stają się widocznie zredukowane. Skóra jest gładsza i wygląda na młodszą.
3. Ujędrnia
Skóra odzyskuje witalność i jest bardziej sprężysta.

klasyczne
bogate
krem
50 – 100ml

Widoczne wygładzenie

Krem-maska ma lekką konsystencję,świetnie się rozprowadza.Dobrze regeneruje,mimiczne zmarszczki wygładza,skóra jest bardziej sprężysta i jest cudownie wygładzona.Skóra jest cudownie gładka,odświeżona.Efekt jest natychmiastowy,z czego oczywiście jestem bardzo zadowolona.Godna polecenia.

Super

Idealna maska dla kobiet po 50tce. Używam jej codziennie. Zauważyłam, że skóra jest bardziej wygładzona, delikatnie zredukowała zmarszczki. Skóra miękka i promienna.

Bardzo dobra maska

Otrzymałam maskę do testowania wraz z innymi kosmetykami z tej linii. Wprowadziłam ją do swojej rutyny pielęgnacyjnej jakieś dwa tygodnie po rozpoczęciu stosowania kremu Ekspert Wieku na noc i od razu zauważyłam różnicę na plus. Twarz jest gładka jak nigdy, znikło uczucie ściągnięcia, które zawsze mnie dopadało w ciągu dnia. Skóra jest nawilżona i zdecydowanie jaśniejsza, z czego jestem bardzo zadowolona, bo po lecie miałam brzydkie przebarwienia. Maskę stosowałam codziennie na noc bez spłukiwania. Jest bardzo przyjemna w użyciu, lekka, o ładnym zapachu. Wreszcie maska, po której widać efekty.

Super

Używa go moja mama, jest bardzo zadowolona ze stosowania tego kremu. Wygrałam w konkursie zestaw i podarowałam go oczywiście mamie. Super nawilża skórę i widać efekty stosowania. Skóra wygląda na odżywioną i pełną energii. Wygładza skórę i nadaje jej promienny blask.

Cudowna regeneracja

Bardzo ciekawy kosmetyk-działa cuda, faktycznie wygładza i redukuje zmarszczki. Skóra jest młodsza i fajnie napięta. Po zastosowaniu maski czułam się zrelaksowana i wypoczęta-i gotowa na kolejne życiowe wyzwania-polecam!!!!!

Maska wygladzająca

Maska jest rewelacyjna ponieważ żyje w szybkim pędzie niemam czasu na wiele rzeczy a po pracy padam z nóg a maska jest dla mnie idealna ponieważ nie muszę jej zmywać, nie muszę czekać tych standardowych 20min tylko odrazu mogę robić co chce nie martwiąc się o jej zmycie myślę że takie maski są maskami 21 wieku gdzie tempo życia jest naprawdę szybkie. Duży pls za zapach . Polecam

Maska Ideał

Zakochałam się w niej! Efekty są spektakularne, a cera zmieniona w jednej chwili. Po prostu efekt WOW. Ma jedwabistą, lekką konsystencję,dobrze się nakłada, nie trzeba jej zmywać. Cera jest odżywiona, rozświetlona, wygładzona, jak u niemowlaka. Nie miałam jeszcze takiego produktu, będę wszystkim polecać!

Świetna maska

Doskonała rzecz dla zabieganych. Już po jednym użyciu można poczuć realna różnicę i efekt użycia specjalnego kosmetyku. Przyjemna konsystencja, zapach. Łatwo się zmywa, nie podrażnia. Przyjemnie się ją nosi. Polecam spróbować każdemu. Ta marka po prostu mnie nie zawodzi.

Rzeczywiście wygładza

Tak jak w tytule - naprawdę wygładza. Do tego ujędrnia i nawilża, rozswietla skórę. Działa :)
myślę, ze to działanie jest też zasługą stosowania całej serii kosmetyków, nie tylko samej maski, ale warto ją mieć...
Do tego ma świetną konsystencję, przyjemny zapach, wygodne opakowanie (tubka).
Polecam!

Krem-maska ekspert Wieku 50+

Maska ekspert wieku od @loreal_polska a którą miałam przyjemność testować dzięki @wizazpl stała się moim ulubionym kremem, który stosowałam codziennie rano i wieczorem a czasami grubszą warstwę nakładałam po pillingu, jako maskę. Producent obiecuje odświeżenie i rozświetlenie, wygładzenie drobnych zmarszczek i ujedrnienie i rzeczywiście produkt ten spełnia swoje zadanie skóra jest głęboko nawilżona i odmłodzona, dodatkowo ma lekką konsystencję i pięknie pachnie. W całej serii produktów ekspert wieku, to mój ulubiony krem i na pewno do niego wrócę. #mojeKWC #klubrecenzentki #wizazpl #lorealpolska #ekspertwieku #kremmaska

Używa produktu od: próbka

maska wygładzająca 50+ warto kupić

Skóra po zastosowaniu produktu jest bardzo gładka, nawilżona i promienna. Czuje się także dogłębne odżywienie cery. Maska jest także bardzo wydajna. Polecam innym kobietom!!!

maska 50+

Maska jest w tubce,podobnie pachnie jak cały zestaw,delikatnie,elegancko,bardzo ładnie się rozprowadza i nie pozostawia lepiacego filmu,można kłaść na nią makijaż.takie maski najbardziej lubię,widocznie modeluje kontur twarzy,jest super na niespodziewane wyjscia.

MASKA NATYCHMIASTOWO ODBUDOWUJĄCA 50+

Maseczka zawiera silny kompleks Pro-Retinolu A oraz peptydów, które regenerują uszkodzone komórki skóry. W składzie posiada również ekstrakt z jagód goji, który działa odżywczo, wygładzająco orazi zmiękczająco. Maseczka odświeża i rozświetla. Oznaki zmęczenia powoli znikają. Dodatkowo wygładza skórę oraz spłyca drobne zmarszczki. Ujędrnia i sprawia, że skóra jest bardziej sprężysta. Maska jest lekka ale zawiera wiele substancji odżywczych, dlatego potrafi zadbać i poprawić stan skóry.