L'Oreal Paris, Ekspert Wieku, Natychmiastowa maska wygładzająca 50+

L'Oreal Paris, Ekspert Wieku, Natychmiastowa maska wygładzająca 50+

Po 50. roku życia procesy regeneracji komórek ulegają spowolnieniu. Pojawia się coraz więcej zmarszczek, skóra traci jędrność, zaczyna wyglądać na ziemistą i zmęczoną. Ekspert Wieku Natychmiastowa Maska Wygładzająca 50+ ukierunkowana jest na szczególne potrzeby skóry po 50. roku życia. Maska wzbogacona jest o ekstrakt z jagód goji o właściwościach odżywczych.

Potrójna moc:
1. Odświeża i rozświetla skórę
Skóra wygląda na bardziej świeżą i promienną. Oznaki zmęczenia stają się mniej widoczne.
2. Widocznie wygładza
3. Ujędrnia
Skóra odzyskuje witalność i jest bardziej sprężysta.

klasyczne
dojrzała
przeciwzmarszczkowe
w tubie
bogate

Rzeczywiście wygładza

Tak jak w tytule - naprawdę wygładza. Do tego ujędrnia i nawilża, rozswietla skórę. Działa :)
myślę, ze to działanie jest też zasługą stosowania całej serii kosmetyków, nie tylko samej maski, ale warto ją mieć...
Do tego ma świetną konsystencję, przyjemny zapach, wygodne opakowanie (tubka).
Polecam!

Krem-maska ekspert Wieku 50+

Maska ekspert wieku od @loreal_polska a którą miałam przyjemność testować dzięki @wizazpl stała się moim ulubionym kremem, który stosowałam codziennie rano i wieczorem a czasami grubszą warstwę nakładałam po pillingu, jako maskę. Producent obiecuje odświeżenie i rozświetlenie, wygładzenie drobnych zmarszczek i ujedrnienie i rzeczywiście produkt ten spełnia swoje zadanie skóra jest głęboko nawilżona i odmłodzona, dodatkowo ma lekką konsystencję i pięknie pachnie. W całej serii produktów ekspert wieku, to mój ulubiony krem i na pewno do niego wrócę. #mojeKWC #klubrecenzentki #wizazpl #lorealpolska #ekspertwieku #kremmaska

maska wygładzająca 50+ warto kupić

Skóra po zastosowaniu produktu jest bardzo gładka, nawilżona i promienna. Czuje się także dogłębne odżywienie cery. Maska jest także bardzo wydajna. Polecam innym kobietom!!!

maska 50+

Maska jest w tubce,podobnie pachnie jak cały zestaw,delikatnie,elegancko,bardzo ładnie się rozprowadza i nie pozostawia lepiacego filmu,można kłaść na nią makijaż.takie maski najbardziej lubię,widocznie modeluje kontur twarzy,jest super na niespodziewane wyjscia.

Widoczne wygładzenie

Krem-maska ma lekką konsystencję,świetnie się rozprowadza.Dobrze regeneruje,mimiczne zmarszczki wygładza,skóra jest bardziej sprężysta i jest cudownie wygładzona.Skóra jest cudownie gładka,odświeżona.Efekt jest natychmiastowy,z czego oczywiście jestem bardzo zadowolona.Godna polecenia.

MASKA NATYCHMIASTOWO ODBUDOWUJĄCA 50+

Maseczka zawiera silny kompleks Pro-Retinolu A oraz peptydów, które regenerują uszkodzone komórki skóry. W składzie posiada również ekstrakt z jagód goji, który działa odżywczo, wygładzająco orazi zmiękczająco. Maseczka odświeża i rozświetla. Oznaki zmęczenia powoli znikają. Dodatkowo wygładza skórę oraz spłyca drobne zmarszczki. Ujędrnia i sprawia, że skóra jest bardziej sprężysta. Maska jest lekka ale zawiera wiele substancji odżywczych, dlatego potrafi zadbać i poprawić stan skóry.

Idealnie gładka twarz

Maska cudownie wygładza twarz! Dobrze się ją aplikuje, nie ma drażniącego zapachu. Skóra wygląda bardzo zdrowo, nawilżona no i przede wszystkim wygładzona, co jest ogromnym plusem. Nie zauważyłam większego ujędrnienia twarzy.

jest okej

ale zachwytów nie przewiduję, twarz przyjemna w dotyku, wydaję się być lepiej nawilżona, jednak nie jest to jakiś spektakularny efekt, nie ma za dużo do krytykowania, ale zachwytów też brak

Maska która natychmiastowo działa

Maskę otrzymałam do testu od wizaz. Jako kobieta po 50 moja skora traci jędrność i pojawiają się zmarszczki. Maska wzbogacona o RETINO-PEPTYDY,oraz ekstrakt z jagód Goji. Super odświeża i rozświetla cerę,widocznie ją wygładza i ujędrnia. Jestem zachwycona z działania. Pięknie pachnie i ma eleganckie opakowanie. Dodatkowo nie podrażnień mojej cery. Zauważyłam poprawę napięcia skóry oraz dobre nawilżenie. Testowana dermatologicznie.  Drobne zmarszczki stają się widocznie zredukowane. Skóra jest gładsza i wygląda na młodszą.Skóra odzyskuje witalność i jest bardziej sprężysta.Oznaki zmęczenia stają się mniej widoczne.

Maska wygladza natychmiastowo

Bardzo elegancko zapakowana.Idealna do zastosowania podczas nagłego SOS np.tuż przed wielkim wyjściem.Działa błyskawicznie.Śliczny,delikatny zapach.Świetna konsystencja, bardzo fajnie się rozsmarowuje.Nie pozostawia na skórze tłustej poświaty.Super się wchłania.Skóra jest gładsza w dotyku,pełna blasku, bardziej nawilżona , bardziej jędrna,, nie wywołała u mnie żadnych podrażnień ani uczuleń.Wydajne opakowanie, warta swojej ceny .Godna polecenia

Natychmiastowa maska wygładzająca 50+,Ekspert Wieku,Loreal Paris

Rewelacyjna maska!!!błyskawicznie działa,twarz się odmładza pare minut po nałożeni,napina się skóra,odżywia i super lepiej wygląda.Z całej serii to jest mój HIT!Nakładana maska na noc czyni cuda.Nie widziałam wcześniej takiego działania na zmarszczki i linie jak teraz.Zachwyciła mnie ta maska i nie chce juz innej używać.Zapach przyjemny,stosowanie też,dobra,gęsta konsystencja.Nie widzę minusów.Maska jest po prostu świetna!

Dobra maska

Otrzymałam ten produkt do testowania i chętnie go użyłam. Lubię maseczki za szybkie działanie i najchętniej wybieram właśnie takie, których nie trzeba zmywać. Wtedy ich działanie jest na pewno dłuższe, a w razie potrzeby można takiego produktu użyć zamiast kremu na noc.
Ta maska jest bardzo dobra, skóra wygląda po niej lepiej. Na tle serii jest to jednak produkt znacznie droższy i chyba najmniej z tych czterech niezbędny.