Sincler Accessories, Zalotka do rzęs ze sprężyną

Sincler Accessories, Zalotka do rzęs ze sprężyną

Wygodna i bezpieczna zalotka do rzęs. Zwalniając naprężenie sprężyny, użytkownik ma możliwość natychmiastowego uwolnienia rzęs. Daje to poczucie komfortu w posługiwaniu się przyrządem. W komplecie zapasowa gumka.
Dostępna w kilku kolorach.

zalotki
do rzęs
pojedyncze

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

moja ulubiona :)

Zdecydowanie najfajniejsza zalotka, jaką kiedykolwiek miałam :)

Bardzo wygodna, w zestawie była zapasowa gumeczka. Ślicznie podkręca :)

Szczególnie cenię ją za szeroki rozstaw - można dobrze chwycić wszystkie rzęsy. Gdy obecna się "skończy" na pewno będę chciała kupić identyczną.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

jest ok

Jest to moja pierwsza zalotka skusiłam się na nią bo mam krótkie i żadkie żesy i zaden tuż nic mi cudu nie uczyni a razem z zalotką efrkt jest juz o niebo lepszy!
jest to moja pierwsza zalotka w zyciu wiec nie mam porównania z ninnymi markami,myslę że swoje zadanie spełnia dosyć dobrze.

Ilość zużytych opakowań: wystarczy 1

Super;)

Ja ogólnie jestem zwolenniczką zalotek, mam długie, grube i ciemne rzęsy, więc z tuszem źle się czuje-zbyt sztuczny efekt. Zalotek uzywam od 6kl podst.
Miałam ich juz ok 4., na chwile obecna 2, tą i taka malutką w sam raz do torebki.

Jest bardzo fajna, moja ma juz 8 miesiecy i na razie odpadł mi ten czarny, plastikowy uchwyt, ale szybciutko przykleiłam i jak nowa:)

+ tania, coś koło 7zł

+ zapasowa gumka

+ fajne rozwiazanie z tą sprężyną

+ nie łamie rzęs, jest dla nich delikatna

+ szybki i trwały efekt (pół dnia bez tuszu uważam że to dużo)

+ rzęsy wyglądają naturalnie

- nie widziałam żeby w sklepach były gumki do kupienia, a powiedzmy sobie szczerze 2 nie wystarcza na długo. Więc poskończeniu gumek pasuje kupic kolejną

- odklejony uchwyt

Polecam na początek, jest bezpieczna i tania :) Muszę nast. razem kupic tą z rossmana, do tamtej mozna dokupic gumki.

Używam tego produktu od: 8 miesiaecy
Ilość zużytych opakowań: 1 cała:P

dobra :)

bardzo dobry prodkut, nie uzywam jej codziennie, ale i tak bardzo mi odpowiada ;)

+ wygodna w uzyciu
+ estetycznie wykonana
+ ładnie podkręca rzęsy
+ nie sciska ich mocno, nie czuje dyskomfortu podczas uzywania co zdarzało sie przy innej zalotce
+ gumka zapasowa :)
+ cena

nie wiem czy kupie ponownie, bo ta napenwo starczy mi na dosc długo :)

polecam

warto kupić tylko dla gumek ;)

Zużyły mi się gumki w starej zalotce top choice. Samych gumek kupić się nie da, kupiłam wiec zalotkę- wpadła mi w oko, taka różowa, ze sprężynka- o, coś nowego. W dodatku była tańsza niż jej poprzedniczka.
Może to zależy od kształtu oka, ale ja nią nie mogłam w ogóle złapać rzęs! Jest za mało wygięta jak dla mnie. Sama sprężynka to dość ciekawe rozwiązanie.
Suma sumarum przełożyłam gumki na stara zalotkę i jestem zadowolona- bo te są naprawdę solidne :)