Sincler Accessories, Szczotka drewniana z włosiem

Sincler Accessories, Szczotka drewniana z włosiem

Solidna szczotka z drewna kasztanowca ze średniej długości naturalnym włosiem. Posiada siedem rzędów szczeciny. Regularne stosowanie przeciwdziała rozszczepianiu się końcówek włosów.

Wykonanie
naturalne włosie
szczotki

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Nie rozczesuje dokładnie

Mam gęste i długie włosy. Szczotka przylega bardzo do włosów i tym samym nie dociera dokładnie w głębsze warstwy, rozczesuje tylko wierzchnią warstwę włosów. Mokrych włosów nie dałam rady rozczesać. Po kilku tygodniach zaprzestałam jej używania i wróciłam to TT. Nie niszczy struktury włosa. Czy dba o końce nie wiem. Być może przy mniej gęstych włosach sprawdzi się świetnie.

do krótkich

przekonana, że tylko szczotka z naturalnego włosia jest w stanie powstrzymać końcówki przez rozdwajaniem, postanowiłam kupić takie cudo. A że trafiło się jakieś w pierwszym- lepszym kosmetycznym- viola!
Niestety, jakość idzie w parze z ceną: włosie masakryczne wypadało, ale już jest nieco lepiej. Niewybaczalna jest dla mnie budowa szczotki- włosie jest za gęste i za grube. Nie mam bujnej czupryny, ale dosyć długa, lubię kiedy szczotka/ grzebień perfekcyjnie rozdziela włosy- ta je co najwyżej głaszczce. Sprawdzi się przy krótkich i bardzo cieniutkich.Skończyło si.e na tym, że rozczesuje je najpierw okrągła szczotką (też jest z naturalnego włosia,a le ma rzadsze i dłuższe włosie) a potem, jeśli mam czas, dopieszczam je tą szczotką. O rozplątywaniu kłaków możemy zapomnieć.

Dlaczego zatem aż 3,5 gwiazdki? Bo Od pół roku nie widzę ani jednej rozdwojonej końcówki :)