CeraVe, Nawilżający krem do twarzy dla skóry normalnej i suchej

Średnia ocena: 4.88/5

E-Glamour.pl
Średnia ocena: 4.88/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Stworzony z dermatologami krem nawilżający do każdego typu skóry wrażliwej, normalnej i suchej. Zawiera:
• 3 kluczowe ceramidy, których niedobór sprzyja suchości skóry
• kwas hialuronowy, jeden z najlepszych składników nawilżających
• niacynamid (witamina B3), koi i łagodzi podrażnienia
Dzięki specjalnej technologii MVE® składniki nawilżające produktu są uwalniane stopniowo od momentu aplikacji, dzięki czemu tworzy się efekt rezerwuaru a skóra pozostaje nawilżona do 24-godzin. Krem nawilżający pomaga wzmocnić barierę ochronną skóry, dlatego będzie też dobrym rozwiązaniem nawilżającym dla skóry bardzo problematycznej, która często charakteryzuje się osłabioną barierą naskórkową.
Delikatna konsystencja, szybko się wchłania i pozostawia uczucie komfortu i nawilżenia na dłużej.
Nie zawiera substancji zapachowych, jest hipoalergiczny i niekomedogenny. Może być stosowany dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Nowa miłość

Otrzymałam ten krem w Wizażowej paczce konkursowej.
Nigdy wcześniej nie miałam żadnego produktu CeraVe, bo ich produkty wydawały mi się stosunkowo drogie. Poza tym, polecane są do cery suchej, a moja jest mieszana. Owszem, policzki mam suche jak wiór czasami, ale jednak przeważająca część buzi (czoło, okolice nosa, broda) mają tendencje do przetłuszczają i świecenia. Co więcej, większość kremów mi nie służy i zapycha.

Krem ten zaskoczył mnie bardzo pozytywnie.
Przede wszystkim konsystencja jest równocześnie treściwa i lekka - nietypowe połączenie, ale dzięki temu krem nie zapycha porów i nawilża z niesamowita mocą.
Na mojej mieszanej cerze sprawdził się świetnie. Stosowałam go zazwyczaj na noc, wyjątkowo na dzień pod makijaż gdy moja buzia potrzebowała nawilżenia i w obu sytuacjach okazał się rewelacyjny.
Gdy go używałam, moja buzia była znacznie mniej sucha na policzkach, a równocześnie tłuste obszary nie zostały zapchane. Po aplikacji na twarz bardzo szybko się wchłania, nie jest tłusty, ale pozostawia na skórze gładka warstwę.
W trakcie jego używania na mojej buzi nie powstały żadne niedoskonałości.
Zapach produktu też jest przyjemny, taki typowo kremowy, trochę kojarzył mi się z Nivea.
Produkt z pewnością można też uznać za wydajny, stosowałam go około 2 miesięcy.

Jedyne do czego mogę się doczepić to opakowanie. Pompka w moim egzemplarzu się zacinała, a poza tym ciężko wydobyć resztki tego cudeńka.

Bardzo dobry krem

Zaczęłam korzystać z produktu CeraVe z polecenia wizażystki przed ślubem. Mam mieszaną cerę, ale jak wiadomo taka cera potrzebuje nawilżenia. Ten krem sprawdził się świetnie. Jest bezzapachowy, delikatny, dobrze się rozprowadza, nawilża, ale nie zostawia tłustej warstwy. Dzięki niemu moja cera była idealnie przygotowana na ślubny makijaż.
Krem jest wydajny, a cena wydaje się być korzystna, biorąc pod uwagę działanie produktu. Jest to taki pewnik, do którego co jakiś czas wracam.

Strzał w 10!

Zdecydowanie dobry i łatwo dostępny produkt, ma delikatny zapach, nie podrażnia i wydaje się dość wydajny. Spełnia swoje zadanie chociaż dla lepszego nawilżenia trzeba go użyć z serum. Dla niewymagających zdecydowanie na plus :)

Nie dla mnie

Kupiłam ten krem w aptece zachęcona pozytywnymi opiniami.Z opisu wynikało,że krem idealnie nadaje się dla mojej suchej cery z niedoskonałościami.Jest bezzapachowy,nie drażni więc wyczulonych na intensywne zapachy.Po miesiącu używania stwierdzam,że nie jest to krem dla mnie.Mimo,że ma fajne praktyczne i higieniczne opakowanie z pompką i fajną konsystencję to krem nie dawał mi dostatecznego nawilżenia,wręcz przeciwnie musiałam dokładać warstw,żeby cera nie była ściągnięta i za każdym razem krem wchłaniał się do matu ,co spowodowało,że kremu starczyło mi ledwo na miesiąc.Pierwsze użycie i każde kolejne aż do zużycia całego opakowania powodowało chwilowe lekkie pieczenie,czego bardzo nie lubię i nimo,że chwilowo krem poprawił mi stan cery,zmniejszyła się ilość wyprysków,to krem dobrym nawilżaczem dla mnie nie jest i raczej nie kupię go ponownie.W dodatku jest ciężko dostępny stacjonarnie i niestety nie nadaje się pod makijaż.Solo lub pod spf się sprawdza ale makijaż na tym kremie zachwycająco nie wygląda.

dla mnie bomba

krem ten zaczelam stosowac po rozpoczeciu swojej przygody z retinolem, bardzo mi sie spodobał, moja skora jest miękka, promienna i nawilzona, nie odczuwam zadnych skutkow ubocznych, fajne wygodne, higieniczne opakowanie z pompka, jest to moje pierwsze i napewno nie ostatnie opakowanie.

Idealny w okresie jesienno zimowym

Krem sprawdził się na mojej mieszanej cerze. Produkt jest bezzapachowy, jak dla mnie ma nieco za rzadką konsystencję. Lekki, szybko się wchłania i długo nawilża cerę. Nie podrażnia, nie zapycha. Dobry jako baza pod makijaż. Polecam.

Polecam, ale...

Bezzapachowy o lekkiej konsystencji, dobrze wchłanialny i świetnie nawilżający. Stosowałam go na dzień jedynie wówczas, gdy nie wykonywałam makijażu oraz na noc. W moim przypadku nie nadaje się pod makijaż, gdyż nałożony na krem podkład matujący szybko staje się tłusty i świecący.

Wykorzystała: kilka próbek

Nie dla mnie

Miałam dużą próbkę tego kremu.
Oczekiwałam, że bedzie to krem pod makijaż.
Nie kupię go w pełnowymiarowym opakowaniu, ponieważ jest to zbyt tłusty. Po nałożeniu wydawało się, że jest lekki, ale szybko okazało się, że jest odwrotnie. Nie nadaje się pod makijaż, bo tłuści skórę i podkład się szybko ściera.
Trzeba przyznać, że nawilża skórę i jej nie podrażnia. Nie posiada żadnego zapachu, co przemawia za jego plus, ale tak jak wspomniałam, krem jest dla mnie za bardzo przetłuszczający.

Chyba jednak nie

Krem CeraVe zamknięty jest w tubce z pompeczką i za to z mojej strony ogromny plus, bo naprawdę fajnie dozuje się odpowiednią ilość produktu, tubkę później można rozciąć i zużyć krem do samego końca.
Posiada on dosyć rzadką konsystencję przez co naprawdę wydaje się być wydajny, dla mnie jednak ta konsystencja jest zbyt rzadka i przez cały okres stosowania czułam, że nie nawilża zbyt mocno, tak jak to obiecuje nam producent. Pod makijaż - ok, jako krem na noc - niestety, ale nie.
Jeśli chodzi o cenę - nie jest on drogi, często można go również zakupić w promocji.
Podsumowując - moich oczekiwań nie spełnił i nie sądzę, że skuszę się na jego ponowny zakup.

Najlepszy krem do wymagającej skóry

Mam skórę tłustą, trądzikową, naczynkową.

To najlepszy krem jaki miałam. Zużyłam już ponad 10 opakowań i nie wyobrażam sobie pielęgnacji twarzy bez niego. Używam zarówno latem jak i zimą i sprawdza się rewelacyjnie.

Tubka z pompką, kosmetyk zużywany jest do końca, pompka się nie zacina, a do tej korzystanie jest higieniczne bo nie jest to słoiczek do którego pchamy palce.

Wydajność
Krem przy codziennie stosowaniu wystarcza mi na ponad miesiąc, co jest całkiem niezłym wynikiem. Żeby pokryć całą twarz potrzebuję około 3 pompek. Cena to około 50zl za opakowanie ale można go dostać w promocji za 34zl, więc stosunek ceny do wydajności jest moim zdaniem bardzo w porządku.

Działanie
Krem ma białą konsystencję ale absolutnie nie bieli, jest dość treściwy. Bardzo fajnie się rozprowadza na skórze, dobrze współgra z podkładem, nie roluje się, używam go zarówno na dzień jak i na noc. Dobrze nawilża i koi skórę. Używam go w połączeniu z retinolem po którym moja skóra jest czasami przesuszona i nieco podrażniona. Zdarza się że przez chwilę wtedy odczuwam pieczenie ale bardzo szybko znika a cera ma jednolity kolor. Zapach jest dla mnie neutralny.

Poleciłam go przyjaciółce i też jej przypasował a mamy zupełnie różną skórą - ja tłustą, trądzikową i wrażliwą, a ona suchą z tendencją do suchych skórek i obie jesteśmy bardzo zadowolone.

Taki sobie

Mam cerę normalną w kierunku suchej. Krem kupiłam bo bardzo chciałam go przetestować. Co do opakowania, to że ma pompeczkę jest dla mnie super sprawą, bardzo higieniczny sposób wydobywania produktu. Niestety tu zaczynają się minusy..aby poczuć odrobinę nawilżenia trzeba wycisnąć przynajmniej z dwie pompki. Nie jest też to nawilżenie które daje komfort na cały dzień. Przez to że używałam pompkę/dwie dziennie niestety krem bardzo szybko się skończył..cena jest również dość wysoka.. No ogólnie ten produkt mnie nie zaskoczył ani nie zachwycił.

Moje odkrycie dla cery trądzikowej i problematycznej

Jako posiadaczka ceny trądzikowej, problematycznej z rozszerzony porami i niestety tendencją do zapychania skóry bardzo sceptycznie podchodzę do kremów nawilżających. Ten krem zakupiłam po obejrzeniu jakiegoś kanału na yt, gdzie dziewczyna powiedziała ze używa minimalnej pielęgnacji i przy tłustej cerze stosuje ten krem, który nie zapycha jej cery.

Na drugi dzień stwierdziłam, że zaryzykuje i kupię ten produkt. Cena w sklepach/aptekach online waha się tak do 40 zł. Ja niestety w aptece zapłaciłam 45 zł, a w lokalnej widziałam ten krem nawet za 52 zł, więc różnica w cenie jest dosyć spora.

Buteleczka jest estetyczna, za zatyczką dzięki której możemy krem postawić do góry nogami i do tego posiada pompkę! Co dla mnie było miłym zaskoczeniem, bo dzięki niej krem nam nie wylatuje w nadmiernej ilości. Pompeczka się nie zacina i działa póki co bez zarzutu.

Konsystencja kremu jest lekka, biała. Krem po nałożeniu na twarz szybko się wchłania i nie roluje się podczas wcierania. Co najważniejsze dla mnie krem nie zatyka porów! nadaje skórze gładkości i już po 3 zastosowaniach widziałam różnice w nawilżeniu skóry. Jak dla mnie ten produkt to strzał w 10tkę! Dobrze spisuje się przy mojej cerze. Nie roluje się też pod makijażem, ani też nie powoduje ze podkład się waży!

Już wiem, że na jednym opakowaniu się nie skończy i ten produkt zostanie już ze mną na stałe.

Bardzo polecam

Bardzo dobry produkt w przystępnej cenie. Bardzo lekka, szybko wchłaniająca się konsystencja, przy jednoczesnym dobrym nawilżeniu skóry. Krem kupiłam na promocji w SP za około 30 zł. Produkt ma mój ulubiony typ opakowania- tubka z pompką. Często produkty z pompka maja bardzo ciężkie opakowania, które np. ciężko zabrać w podróż, a tutaj dostajemy idealne połączenie. Mam bardzo problematyczna- trądzikową skórę i obawiam się każdego nowego produktu nawilżającego przed obawa o zapchanie porów. Przy tym kremie nic takiego się nie działo. Bardzo polecam i na pewno do niego wrócę.