Tołpa, Green, Matowienie., Matujący żel-peeling do mycia twarzy

Tołpa, Green, Matowienie., Matujący żel-peeling do mycia twarzy

Oczyszcza skórę z makijażu, zanieczyszczeń i nadmiaru sebum. Delikatnie złuszcza zrogowaciały naskórek. Odblokowuje i zwęża rozszerzone pory. Normalizuje wydzielanie sebum i eliminuje błyszczenie. Nawilża i łagodzi podrażnienia. Pozostawia skórę matową i odświeżoną.

Produkt spełnił moje oczekiwania - tylko gdzie ten peeling?????

Mam cerę mieszaną z skłonnością do przetłuszczania w ciągu dnia. W codziennej pielęgnacji żelów myjących używam dwukrotnie - kiedy wstaję i oczyszczam buzię po nocnej pielęgnacji i kiedy zmywam makijaż płynem micelarnym.

Żel ma przyjemny zapach i jego konsystencja jest średnio gęsta - najważniejsze, że nie spływa po palcach, dobrze się aplikuje.
Po zastosowaniu twarz jest odświeżona, niedoczyszczony płynem micelarnym makijaż jest zmyty i skóra zmatowiona.
Przy regularnym stosowaniu zauważyłam też, że pory są mniej widoczne, a poziom sebum zostaje wyrównany. Żel pomaga zachować równowagę i eliminuje błyszczenie.
Skóra jest bardziej nawilżona, matowa, napięta, bez nieprzyjemnego uczucia ściągnięcia.
Jedyne do czego można się przyczepić to drobinki peelingujące, których jest jak na lekarstwo i za to odejmuję gwiazdkę.

Bardzo cenię markę Tołpa za ich naturalność, produkt ma dobry skład i jet odpowiedni dla vegan. Coraz częściej sięgam po kosmetyki naturalne , ze składnikami pochodzenia naturalnego i dlatego tym razem mój wybór padł na Tołpę. Produkt spełnił moje oczekiwania i jestem z niego zadowolona.
Nie podrażnił mojej cery i nie uczulił.
Jedynie odejmuję jedną gwiazdkę za skromną ilość drobinek peelingujących,

Fajny :)

Do zakupu zachęciły mnie pozytywne opinie o produkcie. Zamówiłam, nie żałuję. Po kilku użyciach mogę stwierdzić, że żel faktycznie matuje. Jestem również pozytywnie zaskoczona tym, że bardzo dobrze odblokowuje pory i oczyszcza. Eliminuje błyszczenie na twarzy. Ma piękny zapach. Czuć pigwę i porzeczkę, a także tymianek. Drobinki peelingujące odpowiedniej wielkości i grubości.

W porządku

Bardzo lubię produkty Tołpy. Co prawda nie zauważyłam efektu zmatowienia, który obiecywał producent. Nadto, żel-peeling ma BARDZO mało peelingujących drobinek, przez co jest to w zasadzie wyłącznie żel. Niemniej żel ma dobry skład, jak wszystkie produkty Tołpy i przez to jest godny polecenia, gdyż jeśli nie pomoże, to z pewnością nie zaszkodzi.

Ok

Bardzo fajny peeling do twarzy.
Przyjemnie złuszcza naskórek, myje oraz odświeża skore. Bardzo dobrze sprawdza się podczas codziennego używania. Wygodne opakowanie. Fajna konsystencja. Skóra po jego użyciu schłodzona i odświeżona. Jestem na tak.

Super

Przyjemna, rześka konsystencja. Drobinki peelingujące sprawdzają się na mojej skórze. Nie podrażnia i nie uczula. Dobrze oczyszcza i wygładza cerę. Czasem noszę chwilę dłużej, żeby nacieszyć się orzeźwiającym, odprężającym zapachem. Niestety ich dostępność w biedronkach jest już mocno ograniczona. Jak jest dostawa to ludzie szybko wykupują.

Tołpa

Żel jest naprawdę warty polecenia. Ma przyjemny, delikatny zapach, fajną konsystencję, nie podrażnia spory i daje poczucie świeżości. Matowi, nie ściąga a twarz od razu wygląda lepiej. Jedynym minusem jest mała ilość drobinek więc jako peeling nie do końca spełnia swojego zadania, jednak ma tak wiele zalet że można mu to wybaczyć a do ścierania naskórka użyć czasem innego kosmetyku.

Naturalny mat

Po przeczytaniu pozytywnych opinii o tym produkcie i wieloletniej sympatii do Tołpy, postanowiłam zaopatrzyć się w ten żel-peeling do mycia twarzy. Do tej pory miałam pozytywne doświadczenia z marką, a od dłuższego czasu nie mogłam też znaleźć dobrego i skutecznego specyfiku do codziennej pielęgnacji. Polska propozycja usatysfakcjonowała mnie, ale nie do końca.

Przede wszystkim, bardzo dużo czasu minęło zanim w ogóle kupiłam żel, ponieważ nie mogłam go znaleźć w żadnej drogerii kosmetycznej, nawet tej naturalnej, Dopiero w hipermarkecie udało mi się dorwać opakowanie, dodatkowo było na promocji, więc cieszyłam się podwójnie. Drugą rzeczą, jaką zauważyłam przy pierwszym użyciu, jest konsystencja. Jak dla mnie, była zbyt lejącą się, jak na żel-peeling, choć i tak nie powinien się nazywać. Drobin jest tyle, co kot napłakał, dopiero pod koniec zaczęło się ich pojawiać więcej, ale na pewno nie powodowały one znacznego oczyszczenia. Jeśli chodzi o zapach, jest subtelny i ziołowy, ale nie potrafię dokładnie stwierdzić, z czym mi się kojarzy. Dodatkowo żel raczej się nie pieni, co jest typowe dla produktów od Tołpy, jednak wolę, gdy jednak produkty do mycia twarzy pienią się w jakimś stopniu. Za to uczucie chłodzenia po zmyciu, w jakiś sposób to rekompensowało.

Przechodząc do działania, po kilku dniach stosowania, zauważyłam, że liczne strupki po niedoskonałościach znacznie szybciej się goiły i były bledsze. Produkcja sebum została w znacznym stopniu zahamowana, nawet w strefie T, co w przypadku mojej cery, jest naprawdę trudne. Twarz przestała się błyszczeć, produkt bardzo dobrze matuje i taki stan utrzymywał się przez cały dzień. Coś, za co pokochałam go nawet bardziej, jest wygładzenie. Moja skóra bardzo rzadko jest gładka, ze względu na wiele zaskórników i innych niedoskonałości, ale ten produkt sprawił, że przyjemnie się na nią patrzyło i nawet dotykało. Żaden inny kosmetyk, nie dał mi takich długotrwałych efektów pod tym względem. Niestety, jest też wada, która nieco mnie rozczarowała. W sprawie oczyszczania nie był zły, ale dla mnie niewystarczający. Po przemyciu twarzy tonikiem, dużo nieczystości zostawało na waciku. Ale wybaczam to ze względu na brak uczucia ściągnięcia.

Z pewnością kupię ten żel jeszcze raz, jeśli wypatrzę go na drogeryjnych półkach. Cena jest adekwatna do tego, co proponuje producent. Produkt służył mi przez prawie dwa miesiące, więc jest dość wydajny. Polecam każdemu, kto szuka delikatnego żelu, który zmatuje i wygładzi cerę. Bo to robi fenomenalnie :)

przyjemne matowienie

Kupiłam kiedyś w biedronce za jakieś 10-11 zł. Żel bardzo ładnie oczyszcza twarz, mimo tych nielicznych drobinek peelingujących. Co ważne faktycznie matowi skórę, nie ściągając jej jednocześnie. Super przygotowuje do dalszej pielęgnacji. Jest w miarę wydajny, zapach ok. Dobry skład jak to u Tołpy. Czegóż chcieć więcej ? :)

Całkiem w porządku, ale dla mnie trochę za słaby

Zacznę od tego, że moja cera jest mieszana- tłusta strefa T i normalne policzki. Żel od Tołpy jest całkiem dobrym produktem, ale nie powiedziałabym, że najmocniej i najskuteczniej oczyszcza cerę co dla mnie jest akurat bardzo ważne. Robi to w delikatny sposób, nie podrażnia skóry. Nie pieni się. Nie rozumiem tego dlaczego jest określany jako peeling bo ma w sobie bardzo mało drobinek. Sukcesem było żeby w jednej "dawce" znalazły się ich chociaż 5. W tej roli kompletnie się nie spisuje.
Faktycznie pozostawia skórę matową, ale nieściągniętą co jest bardzo komfortowe.
Tuba jest fajnym rozwiązaniem, natomiast ja chyba jednak wolę pompki. Mimo to nadaje się do podróży bo jest lekka.
Nie zauważyłam żadnej poprawy stanu mojej cery po zużyciu opakowania. Nie jest zły ani najlepszy, taki sobie. Ja już po niego nie sięgnę.

Super żel

Żel wygrałam w jakimś konkursie i jestem z niego bardzo zadowolona. Konsystencja żelu była idealna, taka ani za płynna ani za gęsta. Żel posiadał w sobie delikatne granulki które peelingowały skórę. Miał przepiękny, delikatny zapach - dla mnie to zapach herbaty. Skórę pozostawił oczyszczoną, odświeżoną i zmatowioną.

cudo

lubie peelingi do twarzy i miałam ich wiele, ale ten peeling jest świetny. Mam problematyczną cere, duzo zaskórników. gdy zaczęłam stosowac juz od pierwszego użycia zauważyłm wielką zmianę. po pierwsze skóra stała się taka delikatna, czysta, gładka. do tego ładnie pachnie, dobrze sie naklada- nie spływa z palców przy aplikacji. dobre, szczelne zamkniecie opakowania.
POLECAM

Dobry produkt

Żel kupilam przypadkowo i nie żałuję. Posiada delikatne drobinki i jest ich naprawdę mało. Dlatego ten żel na pewno nie zastąpi tradycyjnego peelingu.
Żel dobrze oczyszcza, matowi, nie podrażnienia, nie wysusza, nie powoduje wypryskow. Do tego cena jest naprawdę niska, w Biedronce zaplacilam coś około 10 zł.