Freeman, Feeling Beautiful, Salt Body Scrub Guava (Odżywczy scrub pod prysznic z kryształkami soli i ekstraktem z guawy)

Ten scrub z kryształkami soli usunie szorstki, wysuszony naskórek, podczas gdy ekstrakt z guawy zapewni niezbędne nawilżenie. Skóra będzie odmłodzona i wygładzona. Preparat zawiera naturalne botaniczne ekstrakty.

peeling solny
nawilżający, oczyszczający
zapachowa
w tubie
100 – 250ml

Ciezki w uzyciu...

Kupilam w USA za $2.99 w promocji.Pomyslalam sobie,ze za taka cene sprobuje:)
Niestety ten peeling nie przypadl mi do gustu.
Po pierwsze opakowanie-nie podoba mi sie.Wsciekle rozowe,plastikowe,twarda plaska tubka,no ale za niecale 3 dolce nie ma co wybrzydzac,wiec wrzucilam do koszyka.Zapach-intensywny,slodki,melonowy.Pachnie jak balsam z Avonu melonowy.Sam peeling jest mega gesty,tak gesty,ze az nie sposob go wycisnac z tej twardej plaskiej tuby.Co wycisne troche,to zaraz gdzies ucieka,spada do wanny.Nie sposob rozsmarowac tego na ciele.Drobiny duze i ostre.Wydaje mi sie,ze zeby porzadnie sie wypeelingowac trzebaby zuzyc cala tubke.Mi sie jakos udalo "pomazac"prduktem po ramionach,ale wiedzialam juz,ze musze jednak zakupic porzadny scrub.Niewydajeny,bo ciezko go zaaplikowac na skore,"ucieka".Nie przypadl mi do gustu,odradzam.

Używam tego produktu od: dwa lata temu

męczarnia :|

Fatalny pomysł umieszczenia takiego gęstego w kosmetyku w opakowaniu, z którego trudno jest go wycisnąć :|

Sam peeling jest dosyć dziwny, bo jeżeli aplikuje się go na wilgotną skórę, to nie ma mowy o jakimkolwiek tarciu, gdyż wszystkie kryształki soli momentalnie się rozpuszczają. Lepszy efekt jest gdy nakłada się go na prawie suchą skórę, ale wtedy ciężko jest go rozprowadzić...i koło się zamyka :(

Wydajność średnia, zapach taki sobie (inne kosmetyki tej firmy są znacznie lepsze pod tym względem).

Efekt: skóra jest faktycznie gładsza, ale minusy opisane powyżej sprawiają, że jego stosowanie do najprzyjemniejszych czynności nie należy :)

Używam tego produktu od: paru miesięcy
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze