Dr. Konopka's, Eye Cream Regenerating (Regenerujący krem pod oczy)

Dr. Konopka's, Eye Cream Regenerating (Regenerujący krem pod oczy)

Ziołowy Ekstrakt dr. Konopki nr 49 & Czarna Porzeczka & Rumianek
Dla suchej i wrażliwej skóry.
- Wzmacnia
- Regeneruje
- Hamuje procesy starzenia się skóry
Krem pod oczy to delikatna pielęgnacja wrażliwej skóry wokół oczu. Dzięki zawartości naturalnych składników skutecznie odżywia, regeneruje skutecznie wygładzając i uelastyczniając. Ma działanie wzmacniające i hamujące procesy starzenia się skóry. Krem zawiera 98,9% składników pochodzenia naturalnego, posiada certyfikat Cosmos Natural i jest przyjazny dla Wegan.

Organiczny certyfikowany, ziołowy ekstrakt dr. Konopki nr 49 jest bogatym źródłem witamin, minerałów i innych składników odżywczych niezbędnych do regeneracji skóry i jej nawilżenia.
Czarna Porzeczka zawiera wiele składników odżywczych, łagodzi podrażnienia, nawilża, opóźnia procesy starzenia się skóry, oczyszcza i wzmacnia naczynka.
Rumianek uspokaja skórę, działa antybakteryjnie, przywraca równowagę i wzmacnia.

przeciw cieniom / opuchnięciom, wygładzające, rozświetlające, regenerujące, liftingujące
bez silikonów, bez parabenów
w tubce
kremy pod oczy

Warto spróbować

Mam wersję cedrową tego kremu. Kupiony w internecie z kilkoma innymi kosmetykami, bardzo pozytywnie zaskoczył mnie i moją skórę pod oczami. Przede wszystkim jest lekki, nieobciążający, zarazem na tyle treściwy, by wiedzieć, że jednak skóra pod oczami jest uczciwie wysmarowana. Moje suche miejsca pod oczami pięknie i długo nawilża, nawet nałożony w niewielkiej ilości. Troszkę więcej lubię dołożyć sobie wieczorem i tu też zaskoczenie: pierwszy w życiu krem (naprawdę szczerze), który nawet grubszą warstwą dobrze się wchłania i w ogóle nie roluje się, co przy innych wieczorową porą było nagminne, choć o takiej porze specjalnie nie przeszkadzało, ale jednak czasem potrafiło zirytować. Krem u mnie doskonale sprawdza się pod makijaż, aczkolwiek tutaj muszę uważać, by nie pokryć nim powiek, które są u mnie zazwyczaj tłuste i żadnego kremu nie przyjmują. Natomiast już pod oczami sprawa jest idealnie rozwiązana, nie trzeba długo czekać na wchłonięcie się kremu i szybciutko można zająć się dalszym makijażem, co jak wiadomo, rano ma duże znaczenie jeśli chodzi o czas. Krem subtelnie pachnie, na tyle, że trzeba "się wwąchac", by ten leciutki zapach poczuć. Też super.
Do plusów zaliczę również większą pojemność, niż standardowe kremy pod oczy, jednak 20 ml to więcej, jak dobrze liczę :D
A poza tym cena jest naprawdę niewysoka przy zakupie jakiejś większej partii kosmetyków. A nawet dla jednego kremu pod oczy wydaje mi się, że opłaca się zamówić z kosztami dostawy, wychodzi jakieś 20 zł, co przy tej pojemności kwotą ekstra wielką nie jest, a jednak mamy tego kremu ciut więcej.

Przyzwoity krem pod oczy

Wegański krem z niezłym składem. Ma lekką konsystencję i jest bardzo wydajny. Wystarczy dosłownie odrobina i starcza na długo. Wygodne, higieniczne opakowanie. Neutralny zapach. Całkiem nieźle nawilża skórę wokół oczu.

Bardzo przyjemny krem

Bardzo przyjemnie używała mi się tego kremu.
Nawilża skórę wokół oczu, pozostawia ja miękką i aksamitną. Nie migruje do oczu, nie szczypie, nie podrażnia. Żadnego dodatkowego działania nie zauważyłam.
Krem jest w małej tubie, ma lekką konsystencję, dobrze się rozprowadza i szybko wchlania. Ma przyjemny zapach.