Jean-Charles Brosseau, The Brun EDT

Jean-Charles Brosseau, The Brun EDT

'The Brun' to zapach dla prawdziwego konesera - jednocześnie elegancki i prowincjonalny. Skomponowany przez Pierre'a Bourdon'a. Ciekawym składnikiem kompozycji jest wyrafinowana odmiana chińskiej herbaty Lapsang Souchong. Jej liście, wędzone w dymie sosnowych ognisk, nabierają czerwonej barwy, intensywnego, dymnego smaku i aromatu.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, nuty owocowe, przyprawy
nuta serca: lawenda, fiołek, jaśmin, kwiat pomarańczy
nuta bazy: herbata Lapsang Souchong, palisander, kumin, nuty pudrowe, piżmo.

Wszystko piknie ladnie tylko

Trwalosc bardzo kiepska mimo,ze moja skora dobrze trzyma zapachy to ten produkt po prostu znika (amba fatima i zapachu nima)2 godziny i jest po sprawie.
Rzeczywiscie wybija sie mocno herbata Lapsang,ale niestety po pierwszej nucie,zmienia sie w cytrynowa wode naprawde bardzo nietrwala znika w oka mgnieniu.
Rzeczywiscie jest malo kontrowersyjny,grzeczny i milusi,ale(bardzo azne nie bolala mnie glowa a to juz jakis plusik) moc tej wody to po prostu dramat
Co tu duzo pisac napewno go nie kupie.
Cena 50 ml 196 zl w perfumerii QualityUżywam tego produktu od butelka 50 ml na szczescie skonczona:

No i zmieniam zdanie ,zapach jest genialny prosty,ale piękny.. musiałem po prostu do niego dojrzeć .Rodzina szyprowo-aromatyczna,śródziemnomorski..(autentycznie czuć sól z morza czarnego ,śródziemnego aż w gardle czujesz posmak)na początku wydaje się kwaśny,ale najlepsze następuje po ok 20 minutach
Trwałość genialna w dniu dzisiejszym o godz 8 rano wychodząc do roboty zaaplikowałem na skórę... jest godzina 21 a ja go nadal czuje.Mimo,ze to EDT.
Generalnie rzecz ujmując ja po długich poszukiwaniach znalazłem swój zapach