Max Factor, Colour Elixir, Lip Cushion (Błyszczyk do ust)

Max Factor, Colour Elixir, Lip Cushion (Błyszczyk do ust)

Gdy potrzebujesz szybko wyjść z domu i być gotowa w zaledwie kilka minut wystarczy, że nawilżysz usta i dodasz im odrobiny koloru za pomocą nowego błyszczyka Max Factor Colour Elixir Lip Cushion. Zaprojektowany z myślą o specjalnych okazjach w pięknej palecie kolorów, znajdziesz składniki, które kocha twoja skóra. Innowacyjny aplikator pozwoli ci łatwo uzyskać gładkie, miękkie i mocno nawilżone usta. Piękny kolor otrzymasz w bonusie!

Super

Wszystko ładnie super, produkt idealny. Ale gdy otrzymałam ten produkt na początku miałam mega problem żeby nauczyć się jak go wydobyć na zewnątrz :D
Lecz gdy już po wielkich trudach mi się to udało od tej pory jestem z niego mega zadowolona. Aplikator już nie przeszkadza w nałożeniu produktu. Kolorek mega mi się podoba. Mam identyczny jak ze zdjęcia. Fajnie nawilża usta. Co to trwałości... Wiadomo jak to błyszczyki, ale i tak odnoszę wrazenieże trzyma sie przez swoją gestszą konsystencję ciut dłużej niż inne które do tej pory miałam. Generalnie super produkt

Uwielbiam

Od jakiegoś czasu widzę że powróciły do łask błyszczyki do ust, jak w latach 90tych :)
Dla mnie to bardzo dobra wiadomość bo lubię ten efekt i fakt ze nie wysuszają ust tak jak matowe pomadki.
Jednym z moich ulubieńców błyszczykowych jest właśnie Lip Cushion z Max Factor.
Konsystencja lekko klejąca sprawia że nie spływa z ust i nie rozlewa się poza kontur.
Spory wybór kolorów ładnych, które po nałożeniu na usta są faktycznie widoczne.
Wygodna forma nakladania.

Ogólnie jestem na tak!!!

Szczerze to nie spodziewałam się, że ten błyszczyk tak bardzo mi się spodoba ! Dzięki aplikatorowi w formie gabeczki dozuje się wystarczająca ilość produktu, która w zupełności wystarczy na pokrycie w 100% ust. Bluszcz nie klei się i jest komfortowy w noszeniu przez cały dzień. Nadaje też kolor co jest jak najbardziej na plus. Ja swój błyszczyk dostałam za wygraną w konkursie przy testowaniu przez wizaż podkładu Facefinity od Max Factor i dzięki temu odkryłam na prawdę super błyszczyk i na pewno zaopatrze się w inne odcienie.

Delikatne podkreślenie ust

Swój błyszczyk mam w kolorze 20, jak dla mnie jest to idealny kolor do podkreślenia koloru ust. Produkt ma w miarę gęstą konsystencję i dość mocny kolor, który umiarkowanie długo trzyma się na ustach. Zapach jest delikatny i przyjemny. Opakowanie jest ładne, wygodne, łatwo wydobyć kosmetyk, chociaż zakończenie gąbeczką wydaje się być trochę niehigieniczne. Mimo, że go bardzo lubię, to uważam że cena, za którą jest dostępny stacjonarnie jest za wysoka, a w drogeriach internetowych można go znaleźć nawet za około 15 zł. Błyszczyk jest wydajny. Pewnie będę kupować kolejne sztuki, ponieważ idealnie sprawdza się na co dzień, kiedy mam ochotę tylko delikatnie podkreślić usta.

Coś dla mnie

Błyszczyk, który musi mieć każda kobieta. To jest dla mnie jak wisienka na torcie, wykończenie makijażu. Kolorów do wyboru jest sporo. Zapach owocowy, jak to błyszczyk ale bardzo przyjemny. Konsystencja gęsta, dzięki aplikatorowi (gąbeczce) bardzo fajnie się maluję. Nie rozlewa się ani nie lepi na ustach. Nadaje bardzo ładny wyraz kształtu ust.

Dla podkreślenia naturalnego koloru ust

Błyszczyk ten kupiłam, ponieważ podobało mi się jego opakowanie, wzorowane na pewnym wysokopółkowym produkcie oraz oczywiście kolor, który w moim przypadku to 030 Majesty Berry. Kosztował mnie jakieś 20 złotych na promocji w drogerii Hebe.

Zwolenniczką błyszczyków nigdy nie byłam, muszę przyznać. Wolę matowe wykończenie, ponieważ o dziwo jest dla mnie bardziej komfortowe. Błyszczyki lubią rozlewać się poza kontur ust, przyklejać do siebie włosy itd. Dodatkowo zawsze mam odruch rozcierania zaciśniętymi wargami produktu i nie potrafię nad tym panować, więc dotychczas błyszczyki omijałam szerokim łukiem, a jedyne błyszczące wykończenie na moich ustach to były pomadki ochronne, pielęgnujące oraz lanolina. Trochę się to zmieniło odkąd kupiłam błyszczyk Max Factor. Chciałam coś, co podkreśli mój naturalny kolor ust, który ''w stanie spoczynku'' jest bardzo jasny, natomiast po przygryzieniu warg lub po zjedzeniu czegoś ostrego zmienia się w dosyć ciemny, jagodowy. Właśnie takiego koloru szukałam, aż znalazłam. Bardzo spodobało mi się to, że zamiast typowego aplikatora, jak to przy błyszczykach bywa, jest ścięta na skos włochata gąbeczka, przymocowana do opakowania. Jest ona naprawdę super wygodna. Wystarczy ścisnąć tubkę, a produkt wypływa dziurką, która znajduje się na środku aplikatora. Najbardziej chodzi mi o to, że można dozować tyle, ile się chce i nigdy nie przesadzimy. Dzięki temu mogę nałożyć maksymalnie cienką warstwę, która jest dla mnie komfortowa, a jedyne co, to nadaje ustom świeży, naturalny odcień. Przy okazji świetnie podkreśla mój szaro-zielony kolor tęczówki. Oczywiście można nałożyć grubą, błyszczącą warstwę, co automatycznie pogłębia kolor na ustach, ale to nie moja bajka. Odcień błyszczyka nieco się różni od koloru opakowania - moim zdaniem błyszczyk jest trochę jaśniejszy i bardziej wyraźny, lecz to nie robi mi różnicy. Jeżeli chodzi o jego działanie pielęgnujące, to muszę stwierdzić, że jest całkiem dobre. Jeśli nie szkoda wam zużyć taki błyszczyk tylko do pielęgnacji ust, to naprawdę może pomóc z pozbyciem się suchości i suchych skórek. Ja go raczej używam tylko gdy wychodzę z domu, także przy okazji chronię swoje usta przed niską temperaturą na dworze, a że mam je dosyć duże, szczególnie po pomalowaniu, i zwracają na siebie uwagę, to muszą jakoś wyglądać :)! Trwałość przy cienkiej warstwie jest dobra - potrafi w większości pozostać na ustach nawet po posiłku, tylko błyszczenie zmienia się bardziej na mat i zostaje sam kolor. Ostrzegam też, że jak to na błyszczyki przystało, pozostawia po sobie ślady, przykładowo na kubku podczas picia kawy lub na pocałowanym mężczyźnie :D.

Konsystencja błyszczyka jest gęsta, ale nie klejąca. Trzeba mocno nacisnąć tubkę, by wypłynęła pożądana przez nas ilość. Rozprowadza się szybko i łatwo, nie pozostawiając smug. Początkowo delikatnie podkreśla suche skórki, ale po pewnym czasie zmiękcza je i nie są już widoczne.

Zapach ma delikatny i mogę go określić jako ''błyszczykowy'', czyli troszkę owocowy, troszkę waniliowy. Na ustach nie jest wyczuwalny.

Opakowanie to miękka tubka z aplikatorem, o którym pisałam wyżej i który jest włochatą gąbeczką, ściętą na skos. Posiada też zakrętkę w kolorze złotym. Kolor opakowania jest zbliżony do koloru błyszczyka, a przynajmniej w przypadku mojego odcienia nie jest to w 100% odwzorowane. Cały wygląd opakowania kojarzy się z wysokopółkowym produktem, jest bardzo elegancki. W sumie można powiedzieć, że firma Max Factor jest wysoką półką, ale tylko drogeryjną. Wielkość opakowania jest idealna nawet do małej torebki i nie zajmuje dużo miejsca. Pojemność to 9ml.

Niestety szału nie ma

Błyszczyk dość drogi, szybko się "zjada" i ściera z ust. Wiązałam z nim spore nadzieję, szukałam czegoś trwałego, ale to nie to. Aplikator w kształcie gąbki tez nie jest wygodny rozwiązaniem, uważam że marnuje się przez to sporo produktu przez to że się w nią wchłania.
Raczej się nie polubimy i nie zakupie ponownie. A szkoda,bo kolorystyka w miarę fajna, dostępność też. Szkoda.

Przyjemny błyszczyk, który nie wysusza

Opis mnie i moich ust:
Mam bardzo suche usta, zimą okropnie mi się przesuszają i używanie produktów matowych kompletnie odpada.
Kolor który recenzuję to 005 Spotlight Sheer.
Błyszczyk dostałam jako gratis do zamównienia :) Stwierdziłam, że chętnie przetestuję, ponieważ sama z siebie na pewno bym się nie skusiła na błyszczyk z tego typu aplikatorem.
Aplikator ma postać ściętej gąbeczki, która świetnie sprawdza się w makijażu i w aplikacji. Błyszczyk schowany jest w tubie, którą naciskamy i niewielka ilość produktu pojawia się na gąbeczce. Dzięki temu produktowi przekonałam się do tego typu zastosowań w kosmetykach. Tuba powoduje, zwiększenie wydajności produktu, ponieważ mogę go wycisnąć do samego końca, produkt nie pozostaje na ściankach tak jak to bywa w większości pomadek w plastikowych opakowaniach.
Zatem opakowanie oceniam bardzo dobrze, ale jak z jakością tego produktu?
Kolor 005 jest bardzo delikatny i jak to się popularnie mówi jest lepszym kolorem moich ust. Zdecydowanie dzienniak, który sprawdzi się każdemu. Wygląda bardzo zdrowo, prezentuje się świetnie. Błyszczyk mieni się ale nie w taki typowy tani sposób. Błysk jaki daje jest wywarzony, subtelny i z gracją. Efekt jaki daje ten błyszczyk jest genialny! Uważam, że błysk i efekt jaki daje ten błyszczyk świetnie sprawdzi się do mocnych makijaży jako dodatek na usta. Jestem nim zachwycona i na pewno kupię produkt kiedy mi się skończy, aczkolwiek jest niebywale wydajny więc pewnie długo się nim jeszcze nacieszę.
To co ogromnie szanuję, w tym błyszczyku to jego formuła i fakt, że nie wysusza moich ust, mogę nosić go cały dzień bez uprzednio wcześniej zastosowanej pomadki ochronnej i moje usta są w bardzo dobrym stanie nawet zimą. Jest to bardzo delikatna i nie wysuszająca formuła.
Trwałość jest niestety nie najlepsza, po wypiciu kawy błyszczyk się zje aczkolwiek jest lekki, poręczny i jego ponowna aplikacja nie powinna być problemem. Na pewno zmieści się do każdej torebki.
Dostępność sprzyja jego zakupowi, można kupić go online oraz stacjonarnie w cenie od 15 do 40 zł, rozbieżność jest duża więc warto sięgąć po niego online.
Jest to genialny produkt, który polecam wymagającym, ale też początkującym w makijażu. Świetna formuła, wygodne opakowanie oraz aplikator oraz efekt zdrowych, eleganckich błyszczących ust.

Błyszczyk Max factor

Uwielbiam to, jest tak delikatny ze nie czuć jego obecności na ustach. Nadaje piękny kolor i zatrzymuje się długo na ustach, jest trwały. Aplikacja z gabeczka jest wygodna do uzycia jedna ręka. Zawsze jest w mojej torebce, mam to pod reka wtedy gdy najbardziej go potrzebuje.

Bardzo go lubię

Ostatnio chętniej sięgam po błyszczyki niż pomadki matowe. Zdecydowałam się na zakup tego produktu zachęcona pozytywnymi opiniami i jestem naprawdę zadowolona.

Błyszczyk znajduje się w tubce, jednak nie ma tu wyjmowanego aplikatora a gąbeczka na końcu tubki. Niby łatwo się usta maluje, ale trzeba trochę mocno przyciskać tubkę by błyszczyk wylatywał z opakowania.

Błyszczyk należy do tych gęstych i lepkich, ale lepkie błyszczyki są bardziej trwałe w moim przypadku.

Jest to produkt bardzo nawilżający i komfortowo się go na ustach nosi. Uczucie nawilżenia i jego delikatny film na ustach czuję nawet przez 5 godzin.

Mój numerek to 015 nude glory. Moim zdaniem to taki ciemniejszy brudny róż wpadający lekko w brąz.
Kolor jest intensywny po nałożeniu, chcoiaz błyszczyk ma takie pół krycie. Kolor jest widoczny ok.2 godzin po czym zaczyna powoli znikać, ale nadal czuć na ustach ten produkt. Jak wyżej wspomniałam nawet przez kolejne 2-3 godziny.

Błyszczyk mocno lśni ale nie ma drobinek. Usta wyglądają na trochę pełniejsze. Ten kolor wygląda bardzo kobieco i uniwersalnie.
Lubię go nosić w torebce. Nawet bez lusterka łatwo go nałożyć.

Bardzo podobną formułę mają błyszczyki Catrice te Dewy Full Lips oraz Essence vinylowe pomadki w tubce, z tym że ten z MaxFactor dłużej czuć na ustach.

Jego cena to ok.8,5 e. Całkiem sporo jak na błyszczyk. Ale patrząc na jego całkiem dobrą jak na błyszczyk trwałość uważam, że jest wart swojej ceny.

Super na jesień i zimę

Błyszczyk posiada dość gęstą konsystencję, dzięki czemu stanowi ochronę przed chłodem i wilgocią. Natłuszcza i nawilża usta, dzięki czemu się nie wysuszają. Do tego nadaje bardzo ładny kolor, nawet przy jednej warstwie. Łatwo się go aplikuje i posiada przyjemną gąbeczkę aplikacyjną. Błyszczyk jest wydajny i starcza na długo. Na pewno zagości u mnie na dłużej.

Bardzo lubię

Posiadam 2 błyszczyki w różnych kolorach. Są łatwe w aplikacji, choć muszę przyznać, że jeden z nich ciężko wycisnąć z opakowania . Po nałożeniu 2 warstw kolor jest intensywny i trwały. Nie klei się i nie podkreśla suchych skórek.

Uwielbiam

Jest to jedyny błyszczyk jakiego jestem w stanie używać! Nie ma klejącej formuły z jaka dotychczas się spotykałam. Jest ze mną zawsze w mojej kosmetyczce i torebce. Duży wybor odcieni i efekt jaki daje na ustach to jego wielka zaleta.