Eveline, Hybrid Professional, Nail Cleaner (Odtłuszczacz do paznokci)

Eveline, Hybrid Professional, Nail Cleaner (Odtłuszczacz do paznokci)

Profesjonalny odtłuszczacz z serii Hybrid Professional idealnie sprawdza się w czasie wykonywania manicure'u hybrydowego jak i klasycznego.
Wyjątkowo skutecznie oczyszcza naturalną płytkę paznokcia z tłuszczu i pozostałości zmywaczy, kremów, balsamów.

Doskonały do odtłuszczenia płytki paznokcia przed nałożeniem lakieru, idealny do przemywania masy żelowej.
Dokładne odtłuszczenie paznokci zwiększa przyczepność lakieru i poprawia jego trwałość.
Produkt testowany dermatologicznie.

Super.

Dostałam w prezencie owy Cleaner i jestem z niego barzo zadowolona. Sprawdza się w 100%. Nadaje się do odtłuszczania płytki i działa tak jak powinien. Opakowanie bardzo wygodne. Cena niewielka. Wydajny produkt. Jestem na Tak!

Wydajny i świetnie pachnie

Moją uwagę przykuł przede wszystkim wspaniały zapach, to najładniej pachnący kosmetyk do paznokci jakiego używałam. Dobrze odtłuszcza, a duża butelka wystarcza na bardzo długo. Opakowanie na plus, dosyć łatwo nalać odpowiednią ilość na wacik.

Jeden z lepszych. Bardzo dobry produkt, który jest godny uwagi

Odtluszczacz do paznokci od Eveline jest nielada nowością i gradka dla kobiet które wykonują zabieg hybrydowy same w domu.

Kosmetyk znajduje się w fajnej sporej butelczynie Zakrecanej na korek. Opakowanie jest świetne ponieważ pozwala dozowac płyn, nie rozlewa się.

Jeśli chodzi o sam odtluszczacz to świetnie pachnie. Ma miła konsystencję.

Najważniejsze jest to że spełnia swoje przeznaczenie a mianowicie świetnie odtluszcza płytkę. Radzi sobie za jednym pociągnieciem z lepkim nalotem na hybrydzie.
Jest przy tym mega wydajny i niedrogi

Świetny i pięknie pachnący

Odtluszczacz ma bardzo poręczna butelkę co ułatwia aplikację. Nie wylewa się zbyt obficie a jego ilość można stopniowac.
Jest bardzo wydajny, wystarczy odrobina żeby przygotować paznokcie do dalszego manicure. Zabiera pozostałość kremu, peelingu i bardzo dobrze odluszcza. Szybko wysycha i nie przesusza skóry wokół paznokcia co jest bardzo ważne.
Ogromy plus za zapach, jest oblednie słodki i owocowy, utrzymuje się jeszcze przez dłuższy czas po wykonanym manicure.

Super

Dobrze odtłuszcza płytkę paznokcia a także zmywa lepką warstwę hybrydy bez ścierania koloru. Robi wszystko to co odtłuszczacz powinien, ponadto ma ładny zapach co jest rzadkością przy tego typu produktach.

Fajny

Fajny cleaner, o ładnym zapachu. Dobrze działa, ładnie odtłuszcza płytkę paznokcia (przed nałożeniem bazy i po nałożeniu topu). Spełnia swoje zastosowanie.

Zapach i działanie

To mój pierwszy cleaner, który naprawdę ładnie pachnie i umila malowanie paznokci hybrydami. Dobrze odtłuszcza płytkę i ściera warstwę lepką topu, bez starcia koloru paznokcia.
Jest bardzo wydajny i myślę że nie będzie problemu z jego dostępnością np. w Rossmanie.

Świetny.

Odtłuszczacz od Eveline nie ustępuje innym konkurencyjnym markom. Zamknięty jest w ładnym, eleganckim opakowaniu. Muszę przyznać że nawet ładnie pachnie, tak owocowo. Świetnie odtłuścił moją płytkę, dzięki czemu długo cieszę się nieskazitelnym wyglądem paznokci. Cieszę się, że go przetestowałam. Uważam, że warto go kupić. Cena jest w porządku i jest ogólnodostępny,

Idealny

Jak dla mnie strzał w 10. Przede wszystkim ładny zapach przypominający mi truskawki, poza tym po zakończeniu manicuru nie pozostawia lepkiej warstwy. Dobrze aplikuje się również na wacik.

Z całego serca polecam

Cleaner od Eveline Cosmetics bardzo dobrze odtłuszcza płytkę paznokcia i przedłuża trwalość tradycyjnego manicure jak i hybrydowego.
Ma przyjemny, słodki, owocowy zapach.
Cenowo jest porównywalny do innych znanych marek, ok 13 zł za 150 ml. Dla mnie ta pojemność jest wystarczająca. Ogromnym plusem jest dostępność w prawie każdym Rossmannie gdzie jest szafa Eveline Cosmetics. Wcześniej widziałam lakiery hybrydowe, ale nie zwracałam uwagi na inne preparaty do manicure tej marki.
Idealny do otłuszczenia płytki paznokcia przed aplikacją bazy oraz do zmycia lepkiej dyspersyjnej warstwy topu.

Świetny odtłuszczacz

Odtłuszczacz świetnie się u mnie sprawdza.
Posiada ładne efektowne opakowanie, które pasuje kolorystycznie do reszty kolekcji( acetonu, lakierów, topu i bazy). Mała butelka jest poręczna, fajnie sie nią posługuje.
Konsystencja jest wodnista, taka sama jak każdego innego cleanera. Niczym się nie wyróżnia. Za to z całą pewnością odtłuszczacz wyróżnia się ładnym słodkim i mocnym zapachem. Wydaje mi się, że pachnie wanilią?krówkami? sama już nie wiem.
Cleaner dobrze odtłuszcza płytkę paznokcia z zanieczyszczeń, kremów. Przygotowuje ją do nałożenia lakieru, który świetnie się trzyma na tak przygotowanej płytce.
Nie wysusza skóry wokół paznokci. Nie podrażnia skóry.
Jest wydajny, wystarczy odrobina, by oczyścić doskonale płytkę..

Kupiłam przypadkiem.

Produkt kupiłam na promocji w Rossmanie, pod wpływem impulsu i chęci kupna tak właściwie acetonu. Skusiła mnie wtedy niska cena oraz to że z samych lakierów hybrydowy od Eveline jestem bardzo zadowolona. Więc wzięłam i nie żałuję. Ładnie wykonane opakowanie, pojemność nie jest wielka bo 150 ml ale dla mnie jest wystarczająca.
Sam produkt jest na prawdę fajny! Nie śmierdzi, wystarczy niewielką ilość aby odtłuścic płytkę paznokcia. No i zapach. Jest jakby owocowy, pierwsze wrażenie to napój winogronowy a, ciężko mi określić . Manicure trzyma się na prawdę nieźle ;) a rączek trzyma bez zarzutów.