L'Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Maska odbudowująca

L'Oreal Paris, Elseve, Dream Long, Maska odbudowująca

Średnia ocena: 4.60/5

Super odbudowująca maska Dream Lenght to zbawiciel dla zniszczonych włosów! Włosy są natychmiast głęboko wygładzone i zregenerowane. Maska Dream Length sprawia, że ​​włosy stają się znacznie mocniejsze.
Produkt zawiera białka roślinne, witaminy i olej rycynowy.
Koniec z rozdwojonymi końcówkami!

do włosów suchych i zniszczonych, do włosów długich
nawilżające, regenerujące, wzmacniające, wygładzające
w słoiku

Prostowanie, zapach, gładkość i blask

Maskę stosowałam rok, a moje marzenia o long włosach skończyły się wraz z wizytą u fryzjera i ścięciem ich o połowę. Także to tyle, jeśli chodzi o jakąkolwiek odbudowę włosa.
Maska ma konsystencję treściwego kremu, nie spływa z rąk, można sobie nawet ją stosować przy metodzie OMO. Na plus zasługują: długo utrzymujący się zapach na włosach (zapach nie był dla mnie przyjemny, ale nie raz mi mówiono, że czuć jak moje włosy pachną), oraz efekt prostych, wygładzonych włosów bez użycia prostownicy.
Ogólnie efekt po tej masce nawet mi odpowiadał i może kiedyś do niej wrócę.

Dobra regeneracja

Bardzo lubię całą serię L'Oreal Paris Elseve Dream Long, a szczególnie właśnie maskę odbudowującą. Stosuję ją mniej więcej raz w tygodniu, co całkowicie wystarcza, by dobrze zregenerować włosy. Maska działa zgodnie z obietnicami producenta, włosy po niej świetnie się rozczesują, a przy regularnym, dłuższym stosowaniu są odpowiednio wzmocnione i nie plączą się. Mówiąc o systematycznym stosowaniu mam na myśli co najmniej dwa-trzy miesiące, sama używam jej od ponad roku. Cena tej maski jest ok (zwłaszcza na różnych promocjach). Ogromną zaletą tej maski jest śliczny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Polecam, bo jest bardzo dobra. :)

Super!

Bardzo fajna maska do włosów, która w dodatku pięknie pachnie.
Po zastosowaniu maski włosy są sypkie, dobrze się układają, są nawilżone i znika tzw. "siano", łatwo się rozczesują i nie plączą, a do tego są mięciutkie w dotyku. Ja trzymałam ją nawet krócej niż jest zalecone ponieważ bałam się efektu obciążenia na cienkich włosach. Na szczęście nic takiego nie ma miejsca, a zapach utrzymuje się jeszcze długo po umyciu.
Ma fajną konsystencję, która nie spływa z włosów po nałożeniu i przyjemnie się rozprowadza. Jestem zadowolona z efektu i wydajności tej maski i na pewno jeszcze do niej wrócę :)

Rewelacyjna maska, która ujarzmia włosy.

Odkąd zaczęła się moja przygoda z farbowaniem włosów, odtąd moje włosy stały się toporne. Już wypróbowałam wiele kosmetyków i efekty bywały różne. Do zakupu tej maski przekonała mnie moja fryzjerka, która również sama jej używa. Mimo, że nie mam długich włosów, a sięgają mi do ramion zaczęłam stosować maskę reguralnie.

Efekty po jej zastosowaniu są dla mnie rewelacyjne, w końcu nie mam siana na głowie, włosy po jej użyciu są przyjemnie gładkie, sypkie i nie ma problemu z ich plączeniem się, łatwo się rozczesują. Po systematycznym stosowaniu zauważyłam, że bardzo odżyłý, mam wrażenie, że szybciej rosną, co mnie bardzo cieszy.

Atutem maski jest zapach, bardzo przyjemny i długo utrzymujący się na włosach nawet po umyciu i wysuszeniu. Kolejny walor to konsystencja, która nie splywa z włosów, dobrze się splukuje.

Jak dla mnie póki co nr 1❤

Perełka

Uwielbiam tę serię kosmetyków do włosów od Loreal. Wszystkie z tych kosmetyków nieziemsko pachną, a zapach ten utrzymuje się na włosach, co dla mnie jest ogromnym plusem.
Po nałożeniu naprawdę niewielkiej ilości można zauważyć ekspresowe działanie. Włosy natychmiast stają się miękkie i jeszcze gdy są mokre, czuć w rękach, że będą się doskonale rozczesywać. Maska jest bardzo wydajna, wystarczy dokładnie wmasować niewielką ilość dokładnie od połowy długości.
Po wysuszeniu włosy stają się nie tylko lśniące i miękkie w dotyku, ale także mniej widoczne są zniszczone końce, które zostają sklejone. Działanie bez dwóch zdań pomaga w zapuszczaniu włosów i gdy obcinanie końcówek wykonujemy dość rzadko.
Maska jest warta swojej ceny i na pewno jeszcze nie raz po nią sięgnę.

Świetna maska

Moje włosy po rozjaśnianiu potrzebują dużego nawilżenie i emolientów. Maska ma w składzie dużo olejów, co bardzo mi odpowiada. Bardzo łatwo ją rozprowadzić. Po aplikacji włosy są miękkie i lśniące. Bardzo lubię ten efekt.
Pięknie pachnie.
Cena bardzo przyjemna. Polecam przetestować.

Mój nr 1 do włosów!

Nie wiem co ta maska w sobie ma, bo skład nie jest idealny, że daje taki efekt na moich włosach! ???? Kupiłam ją z ciekawości jak była w promocji, jakieś 2 lata temu. Od tamtej pory jest stałym gościem w mojej włosowej kolekcji.
Co ważne - szampon i odżywka z tej samej serii nie dają takiego efektu!

Po masce Moje włosy łatwiutko się rozczesują, pięknie układają, są lśniące, pełne objętości i się nie puszą! Do tego jest ładny zapach i maska jest mega wydajna + tania i łatwo dostępna!

Świetna maska

Maska jest naprawdę godna wypróbowania. Tania, łatwa dostępna, bardzo wydajna i przede wszystkim świetnie działa. Opakowanie jest praktyczne i można ją zużyć w 100%. Ma gęstą konsystencję przez co przyjemniejsze siec ją nakłada i nie spływa z włosów. Pięknie pachnie i super nawilża i dociąża włosy. Po niej włosy są błyszczące i miękkie W tej cenie, uważam że jest jedną z najlepszych masek.

Jest OK

Bardzo dobra maska, włosy są po niej wygładzone, miękkie i lśniące. Nie zauważyłam jednak właściwości regeneracyjnych deklarowanych przez producenta. Produkt bardzo ładnie pachnie, dzięki czemu używanie to jest bardzo przyjemne. Ma wygodne opakowanie, pozwalające zużyć produkt w całości.

Maska do włosów ma piękny zapach a dziala fajnie nawilżająco. Super pielęgnuje oraz odżywia. Z suchych sa nawilżone wlosy supee efekt. Bardzo praktyczne opakowanie w stosowaniu. super polecam

Drogeryjny pewniak

Miałam dawno temu odżywkę z tej samej serii i byłam zachwycona jej działaniem. Dlatego gdy zobaczyłam tę maskę w promocyjnej cenie, chętnie się na nią skusiłam, oczekując porównywalnych albo nawet jeszcze lepszych efektów niż w przypadku odżywki. Właśnie zużyłam cały słoiczek maski, cierpliwie czekałam czy będzie w stanie przebić swoją nieco lżejszą imienniczkę, ale jednak się nie udało. Także odżywka z tej serii jest świetna w każdym względzie, ta maska - po prostu dobra i solidna.

Można znaleźć wiele podobieństw między produktami z tej serii. Maska pachnie tak samo jak odżywka, jest to fajny i przyjemny zapach, trochę kwiatowy, trochę perfumowany. Konsystencja jest w porządku, chociaż dość lejąca jak na maskę, spodziewałam się gęstej i zbitej konsystencji. Nie ma problemu z nałożeniem jej na włosy, ale widać przełożenie na wydajność - szybciej mi się skończyła niż inne gęste, kremowe maski do włosów. Plastikowy słoiczek jest wygodny w użyciu, maskę zużywa się do ostatniej kropli.

Tak jak w przypadku odżywki, maska również bardzo dobrze dba o włosy - mniej się po niej plączą, łatwej rozczesują, są sypkie, gładkie, miękkie w dotyku. Używana regularnie (ja używałam jej mniej więcej co trzecie mycie) widocznie poprawia kondycję włosów, są one nieco mniej spuszone (to mój częsty problem), łatwiej się układają, końcówki wyglądają lepiej i można zauważyć mniej połamanych włosów. Jedyne zastrzeżenie jakie wobec niej mam to to, że maska potrafiła obciążyć czasem włosy. Owszem, mam z natury cienkie włosy i muszę zawsze uważać dobierając maski odżywcze i regenerujące, a już zwłaszcza jeśli chodzi o nakładaną ilość, ale mimo to nawet przy oszczędnej ilości zdarzało się, że włosy szybciej traciły świeżość, były czasami lekko zmęczone, obciążone, szybciej niż bym się spodziewała. Umiejętnie nakładana potrafi dobrze zadbać o włosy, no ale jednak trzeba właśnie zwracać uwagę i mieć się na baczności. Dobry i skuteczny produkt na każdą kieszeń. Może nie hit, ale na pewno coś co warto wypróbować.

Wykończyłam, ale czy wrócę?

Mam mieszane uczucia co do tej maski.
na pewno ma wygodne opakowanie. Ta średnia wielkośc bardzo mi odpowiada. Ładny zapach i konsystencja typowa do tego rodzaju produktów.
Jest tez łatwo dostępna, ale nie za tania.
Maska ułatwia rozczesywanie. Sprawia , że włosy staja się gładkie, sypkie i lśniące, sprawiając efekt zdrowych. Ale czy faktycznie odbudowuje?
Raczej jest to krótkotrwałę złudzenie.
Dla mnie to żaden produkt wow.