Herbal Essences, Bio:renew, Oczyszczająca odżywka do włosów `Biała truskawka i słodka mięta`

Oczyszczenie. Odżywka Biała truskawka i słodka mięta. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Ta odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.
0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczna dla włosów farbowanych.

Dobra odżywka

Używałam razem w połączeniu z szamponem z tej samej serii. Przed użyciem obawiałam się nałożenia od nasady, aż po końce, bo jestem posiadaczką cienkich włosów i łatwo je przetłuścić. Zupełnie moje obawy się nie sprawdziły. Odżywka sprawiła, że włosy lepiej się rozczesywały i stały się bardziej odżywione. Butelka jest poręczna, a produkt wydajny.

Najładniejszy zapach odżywki na świecie!

Odżywkę dostałam w spadku od koleżanki. Do oceny podeszłam zupełnie neutralnie, jednak pierwsze co przykuło moją uwagę to piękny, niesamowicie świeży zapach. Po umyciu i nałożeniu odżywki jedyne co jest na plus to łatwo rozczesują się po nim włosy. Niestety więcej plusów nie ma, minusów chyba też nie.

mistrzowski zapach

Ah ta truskawka! Ah ta mięta! Zapach tej odżywki uwiódł mnie totalnie, ale i tak największym plusem jest to jak długo utrzymuje się on na włosach :D
Jeżeli chodzi o właściwości nawilżające są one bardzo dobre, włosy są po niej gładkie, nie trzeba jej dużo nałożyć, jest wydajna. Nie obciąża włosów, dobrze się spłukuje.
Odżywkę kupiłam za ok 12zł na promocji w rossmannie, uważam że pełna cena jest przesadzona. Kupię ponownie na pewno, ale nie za 20zł :)

intensywne nawilżenie

Po krótkim stosowaniu zestawu Herbal Essences Bio:renew zauważałam widoczne zmiany w jakości moich włosów. Stały się lśniące, odżywione, piękne. Mycie moich włosów stało się moim ulubionym zajęciem gdyż zapach truskawki pobudza moje zmysły i cudownie relaksuje. Odżywka powoduje, że włosy stają się miękkie i łatwe w rozczesywaniu. To mój najlepszy zestaw pielęgnacyjny do włosów i jestem z niego bardzo zadowolona.

Odżywka która ślicznie pachnie

Odżywka ta nie nadaje włosom uczucia ciężkości. Łatwo się ją rozprowadza i spłukuje. Włosy są zdrowe, a wszelki problem z suchymi włosami znika. Teraz są one miękkie, gładkie i pełne witalności. Polecam.

Super

Opakowanie wygodne i poręczne. Bardzo wydajna odżywka. Włosy po niej są pełne energii niebiańskiej i siły rajskiej. Ciągłe jej stosowanie dla mnie to rozkoszny rytuał.

Świetna odzywka

Polecam szczególnie odżywkę Herbal essences. Delikatnie pielęgnuje włosy. Nadaje im świetlistego blasku oraz pielęgnuje. Włosy są gładkie i zadbane. No i oczywiście pachną cudownie

Truskawki na włosach

Już po otwarciu opakowania, zapach truskawek odurza. Magia! Lato we włosach cały rok! Po umyciu, zapach długo utrzymuje się na włosach, Dzięki Herbal Essences mam pewność, że daję moim włosom to co najlepsze.

Szampon i odżywka

Zapach cudowny, włosy po zastosowaniu szamponu i odżywki pachną bardzo długo. Szampon fajnie się pieni, mam długie włosy a wystarczyła mała ilość szamponu aby je umyć. Włosy po pierwszym użyciu szamponu i maski są miękkie, miłe w dotyku i nie plączą się, są mocne i pięknie lśnią.

Odżywka Herbal Essences

Jak już wspomniałam przy recenzji szamponu to zapach przypadł mi do gustu i szczerze nie kojarzę kosmetyków z białą truskawką. Mięta działa orzeźwiająco, duet idealny na lato. Ja nie nakładałam odżywki od nasady włosów, więc mnie ona nie obciąża, ładnie pachnie, jest niedroga, wydajna, szybko się ją zmywa i włosy łatwiej się rozczesują.

Super produkt!

Pięknie pachnie!!! Robi wszystko, czego oczekuje od odżywki, wygładza, nie obciąża, sprawia że włosy są mięciutkie i chce się je ciągle dotykać. Polecam z czystym sumieniem tą odżywkę

naturalne odżywienie

Każda z kobiet od odżywki, maski oczekuje by nawilżyła, ale jednocześnie nie przetłuszczała włosów niezależnie od tego czy jest do spłukania czy też nie.. Odżywka serii Herbal Essences jest bardzo wydajna , pachnie przepięknie, a dzięki naturalnym składnikom i braku sylikonów, parabenów oraz barwników włosy staja się bardzoej odżywione ale także nawilżone. Konsystencja odżywki jest jak standardowa odżywka , jednakże zdecydowanie bardziej wydajna niż klasycznie. Zdecydowanie polecę odżywkę nie jednej koleżance aby przy farbowanych włosach odbudowała strukturę włosa i poprawiła wygląd włosów by wyglądały i były zdrowsze. Odżywka zostanie w moim domu zapewne na dłuższy czas.