Herbal Essences, Bio:renew, Nawilżający szampon do włosów `Mleko kokosowe`

Herbal Essences, Bio:renew, Nawilżający szampon do włosów `Mleko kokosowe`

Herbal Essenes bio:renew Nawilżenie Szampon Mleko kokosowe z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić włosy.
Szampon powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną. 0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczny dla włosów farbowanych.

Nawilża i wygładza

Ładnych kilka lat temu uwielbiałam szampony tej firmy, potem zniknęły z Polskich sklepów i znowu się pojawiły. Zachwycona tym faktem, zakupiłam w końcu i troszkę się zawiodłam. Generalnie szampon cudownie pachnie, nawilża i wygładza włosy-co jest bardzo dużym plusem ,bo moje puszą się strasznie... Mam duży problem z przetłuszczaniem włosów i na następny dzień po umyciu trzeba niestety je związać ,bo do niczego innego się już nie nadają.. Za tą cenę spodziewałam się czegoś lepszego,no i po wspomnieniach z wcześniejszej wersji.

Lubię go / za zapach...

Szampon ma po prostu myć? Nie szampon ma zapewnić dodatkowe doznania.
Myjąc głowę zamykamy oczy przy czym relaksujemy się :)
Z tym wspaniale pachnącym szamponem jest to możliwe.

Na początku wahałam się z zakupem tego szamponu ( cena) ale zachęciła mnie butelka, naklejka :D i skład.
Pomyślałam, że spróbuję. A więc kupiłam.
Już w sklepie sprawdzając zapach poczułam się cudownie, nie mogłam przestać go wąchać :D

Szampon dobrze się pieni, już naprawdę niewielką ilością jesteśmy w stanie porządnie umyć włosy, spłukuje się równie dobrze. Dzięki zapachowi można się naprawdę przy nim odprężyć i zrelaksować. Włosy są nawilżone skóra głowy również.
Ale niestety trochę obciążył moje włosy po miesiącu stosowania. Są oklapnięte a tego nie lubię.

Kocham go za jego zapach i nawilżenie. Ale ma duży minus za oklapnięte włosy :(
Ogólnie polecam spróbować.

A coconut nut is a big big nut if you eat too much you will get very fat

Pomimo, że ma SLS i SLES w składzie nie wysusza mi głowy, wręcz nawilża. Piękny zapach słodkiego kokosu. Używałam razem z odżywką, a rezultaty - miękkie, nawilżone i pachnące włosy

Nawilżająca kokosowa bomba!

Zachęcona przez reklamę, pamiętając te szampony jeszcze sprzed paru lat, postanowiłam wypróbować wersję nawilżającą.
Szampon dobrze się sprawdza, Podczas mycia włosy nie plączą się, fajnie się rozczesują. Dobrze nawilża włosy, dodaje im życia i blasku, jednak bez zbędnego przeciążenia.
Konsystencja konkretna, dobrze się pieni, wystarcza na długo.
Dobry szampon do codziennej pielęgnacji potrzebujących nawilżenia włosów.

Porzadny

Porzadny szampon, ale troche gorszy od tego z olejkiem z Maroka. Nie placze, dobrze sie pieni i splukuje. Troche slabo dla mnie nawilza wlosy. W sumie nie ma sie do czego doczepic, ale jest bardzo ok.

Mega szampon!

Jak dla mnie totalna rewelacja ! Odkąd używam tego szamponu ,moje włosy stały się błyszczące, nie są suche ,końcówki nie łamią się. Użycie niewielkiej ilości szamponu radzi sobie nawet z mocno przetłuszczonymi włosami - co za tym idzie ? Że jest bardzo wydajny i starcza na długo! Ma piękny kokosowy zapach i jest poprostu najlepszy !

Zakochałam się w zapachu

Gdy tylko zobaczyłam na wizażu nowość Herbal, od razu zachęciła mnie już sama śliczna butelka, potem skład oraz właściwości nawilżające. Zapragnęłam je mieć natychmiast, niestety nie wygrałam do testu ale to mnie nie zniechęciło i kupiłam wraz z odżywką we własnym zakresie.

Jak już wspomniałam szata graficzna bardzo zachęcą wizualnie do zakupu, butelka jest na prawde elegancka.
Furorę zrobił dla mnie zapach, jest po prostu świetny choć nie jest to typowy zapach kokosowy.
Pieni się bardzo bardzo dobrze, dobrze się też spłukuje. I jest bardzo wydajny.

Jeśli chodzi o skład to wygląda to również bardzo kusząco, ale oczekiwałam trochę większego nawilżenia. Nie mogę powiedzieć że włosy nie są miękkie, ale bez odżywki efekt jest kiepski. A odżywka sama w sobie też nie nawilża na potęgę.
Następnym problemem dla mnie jest to że moje włosy po tym szamponie są jakby płaskie, takie przyklepane - ale nie obciążone (bo odżywka dobrze się spłukuje). Nie są tak odbite od nasady głowy jak zwykle, i trochę jest to drażniące. Z racji tego niestety nie wiem czy kupie go ponownie, bo mimo pięknego zapachu jest dość drogi jak na taki rezultat.

Sztos

Mając rozjaśniane, cienkie, łamliwe, przesuszone i skatowane prostownicą włosy udałam się do Rossmana po "jakiś nawilżający szampon". Poprosiłam panią tam pracującą o pomoc w znalezieniu takowego. Jestem niezmiernie wdzięczna, że poleciła mi właśnie ten produkt. Dosłownie uratował mi włosy. Po kilku tygodniach stosowania go, zauważyłam, że moje włosy są jakby cięższe, łatwiejsze w ujarzmieniu ich, a także przestały mi się sypać końcówki. Różnica jest zauważalna gołym okiem. :) A teraz coś o samym "specyfiku" : jest zamknięty w dość sporym, plastikowym opakowaniu. Konsystencja kremowa. Wystarczy niewielka ilość, aby porządnie umyć włosy. Dobrze się pieni. Szczerze mówiąc, myjąc włosy innymi szamponami zawsze musiałam używać odżywki, bo inaczej nie wbiłabym w nie szczotki. (Tak, rozczesuję włosy po umyciu :)) Przy tym produkcie tak naprawdę odżywka mogłaby być zbędna. Jednak i tak jej używam z innych powodów :)
Szampon kupiłam w promocji za 12,50, ale gdyby nie był akurat w promocji to śmiało wydałabym na niego te 2 dyszki, bo jest naprawdę warty swojej ceny.
Absolutnie jest to mój największy hicior ostatnich miesięcy. Na pewno dłuuuugo się z nim nie pożegnam. Nie wspomniałam o zapachu- SZTOS.

Całkiem fajny.

Ocenię najpierw zawartość. Fajny szampon jak na zwyczajną sklepową jakość. Ma ładny zapach i przyjemną, gęstą konsystencję. Bardzo dobrze się pieni przez co nie trzeba się z nim męczyć i starcza na bardzo długo. Nie wysusza włosów, nie robią się z nich druty ani nic w tym stylu. Włosy ładnie pachną po umyciu. Szampon przede wszystkim spełnia swoją funkcję czyli po prostu dobrze myje, ale włosy nie są przy tym "tępe". Z nawilżeniem bym nie przesadzała... Chociaż zapewne dzięki wysoko postawionej glicerynie w składzie może dawać takie delikatnie, złudne wrażenie - chociaż ja nie zauważyłam nic takiego.
I właśnie skład dla mnie jest tutaj minusem... Nie oczekuję, aby produkt za taką cenę, był nie wiadomo jak naturalny, ale jakiekolwiek ekstrakty znajdują się na samym końcu długiego składu... Czyli są to śladowe ilości (które nic raczej nie wnoszą), a początek to praktycznie sama chemia. Tak samo ubawiła mnie m.in. informacja z opakowania: '' 0% glutenu'' - eh ta moda i ten marketing...
Samo opakowanie jest ładne i solidne - natomiast na prawdę... Niektóre informacje na opakowaniach potrafią wprowadzić w zażenowanie (mówiąc ogólnie).
Czy kupie ponownie? Jest ok jak na sklepową jakość, ale raczej nie. Chociaż nie wykluczam, że podczas nagłej potrzeby i braku lepszych alternatyw w danej chwili mogę po niego sięgnąć.

Kokosowa przygoda

Produkt ma bardzo elegancką, ale prostą szatę graficzną. Etykiety nie odkleily się i nie odleciały podczas używania, więc do samego końca dobrze prezentował się w łazience. Plus za zapach! Według mnie jest obłędny, choć wyczuwam tam coś jeszcze oprócz zwykłego kokosu. Co najważniejsze, zapach utrzymywał się także po wysuszeniu włosów. Produkt wydajny, fajna konsystencja - ani za rzadka ani za gęsta. Co prawda nie zauważyłam większego nawilżenia włosów, aczkolwiek dobrze mył i nie niszczył włosów.

Świetny

Na szampon z Herbal zachorowałam , gdy tylko dowiedziałam się , że wracają do Polski. Pamiętałam prehistoryczną wersję tych szamponów z czasów kiedy jeszcze byłam małą dziewczynką ( a dawno to było bo nawet internetów wtedy nie było- ale oczywiście nadal jestem piękna i młoda :D ) Pamiętam nawet z dzieciństwa ich reklamę - tą panią krzyczącą pod prysznicem z powodu szamponu , chociaż sąsiedzi myśleli co innego ;D Na pewno ktoś poza mną to pamięta ( mam nadzieję :D ) Więc jak tu się nie zainteresować- szampony wlazły na rynek z wielkim przytupem, do wizażowego testu się nie załapałam , więc szampon sprawiłam sobie sama- na promocji w R. kosztował 12, 99 , ale teraz wiem , że kupię go nawet w cenie regularnej :)

Jestem posiadaczką rozjaśnianych na popielaty blond włosów które ciągle katuje prostownicą i suszarką , dlatego zdecydowałam się na zakup wersji nawilżającej z mlekiem kokosowym.

Opakowanie jest po prostu ładne i w sumie tyle. Na kolana nie rzuca. Kwadratowa butla barwiona na ciemny brąz , plastik z którego wykonane jest opakowanie jest dość cienki więc z szamponem obchodzę się ostrożnie. Zatyczka otwiera się bez problemu , nie zacina się i na razie nic mi nie pękło.

Konsystencja szamponu jest dość gęsta- śmiało zmierza w stronę kremowej. Ta konsystencja przekłada się oczywiście na bardzo dobrą wydajność produktu. Barwa biała a zapach...No po prostu szałowy. Faktycznie pachnie słodkim mlekiem kokosowym , zawiera jednak też taką piżmową nutę jak szampon z Tresemme :) Całość więc szalenie przyjemna dla nosa taka słodkawa , puchata i otulająca. Niestety nie jestem osobą u której zapach jakichkolwiek kosmetyków do włosów utrzymuje się długo i tu też tak jest- godzinka i nie czuje już zapachu szamponu ( no ale perfumy zawsze długo się u mnie trzymają więc coś za coś :))

Szampon jest wysokopienny. Nie ma problemu z rozprowadzeniem go po włosach. Nie plącze ich w czasie mycia , nie zostawia tłustej powłoczki , zostawia taką lekko śliską dzięki której łatwiej rozprowadza się szampon po włosach. Wypłukać go z włosów również jest łatwo.

Bardzo dobrze sprawdza się jako kompan do suszarki i prostownicy. Przy suszeniu włosy nim umyte nie elektryzują się. Przy prostowaniu natomiast włosy są bardzo podatne na działanie płytek prostujących włosy , więc wszystko przebiega szybko i sprawnie.

Z działania szamponu na włosy jestem również bardzo zadowolona. Świetnie oczyszcza włosy z zanieczyszczeń , sebum i resztek preparatów do stylizacji. Nie obciąza ich , nie zbija w nieestetyczne strąki. Są bardzo ładnie podbite u nasady. Oprócz tego są bardzo miękkie , gładkie i odpowiednio dociążone , co do działania nawilżającego tego szamponu nie mam więc żadnych zastrzeżeń. Im dłużej go używam tym bardziej podoba mi się to co robi z moimi włosami- wyglądają one po prostu na zadbane i zdrowe. Są miękkie , sypkie , delikatnie błyszczące- no po prostu wizualnie wyglądają na pełne witalności i życia :) Jestem więc wręcz zachwycona tym szamponem.

Jeśli chodzi o skład to faktycznie na drugim miejscu jest SLS. Wiem , że nie każda z kobiet toleruje tą substancje w szamponach. Ja za jej obecność w składzie nie odejmuje jednak gwiazdki- osobiście używanie szamponów bez SLS nigdy nie kończyło się dla mnie dobrze. Jak widać moje włosy ich potrzebują. A tutaj muszę oczywiście wspomnieć o tym , że szampon nie podrażnił i nie uczulił mojej skóry głowy oraz nie wpłynoł na żadne powstanie łupieżu.

Nie wiem czy sprawdzę inne warianty tych szamponów , na daną chwilę ten spełnia wszystkie wymagania jakie tylko od szamponu mogę mieć. Więc ja go oczywiście polecam :)

Taki sobie

Szampon myje włosy i tyle. Nie jest zły, ale szału nie ma. Kupiłam go, bo uwielbiam kokosowe kosmetyki, ale tutaj nie widzę nic rewelacyjnego. Szampon krzywdy włosom nie robi, ale też nie działa cudów. Przyjemny zapach, ale niezbyt intensywny. Włosy jak się puszyły, tak się puszą i tyle. Kupiłam w promocji, więc nie żałuję, ale normalna cena w Rossmannie nie jest adekwatna do jakości.