Herbal Essences, Bio:renew, Nawilżająca odżywka do włosów `Mleko kokosowe`

Herbal Essences, Bio:renew, Nawilżająca odżywka do włosów `Mleko kokosowe`

Nawilżenie. Odżywka Mleko kokosowe. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Ta odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.
0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczna dla włosów farbowanych.

Nareszcie odżywka, która działa!

Na wstępie przedstawię obraz moich włosów - falowane, cienkie, wysokoporowate, często są suche i sianowate, podatne na puszenie oraz plątanie. Na dodatek rozjaśniane, a aktualnie farbowane.

Od roku szukałam produktu, który okiełznałby to szaleństwo na mojej głowie. Próbowałam już naprawdę wielu, wielu odżywek, które działały z gorszym lub lepszym skutkiem, jednak nie trafiłam dotąd na ten upragniony efekt wow. Aż do zeszłego tygodnia. Zachęcona bardzo dobrymi opiniami na temat nowych produktów Herbal Essences, zdecydowałam, że będzie to moja kolejna marka do wypróbowania.

Kupiłam tę odżywkę razem z szamponem tego samego rodzaju i stosując ten duet już po pierwszym użyciu, a właściwie w jego trakcie, doznałam nowego doświadczenia. Po nałożeniu odżywki, jeszcze mokre włosy w trakcie kąpieli całkowicie się rozplatały. Pierwszy cud. Po wysuszeniu, włosy sypkie, totalnie nawilżone i miękkie! Odżywka delikatnie je obciążyła, a świadczy o tym fakt, że przestały się puszyć i mimo wszystko pozostają uniesione u nasady. Końcówki, całkowity szok - pięknie układające się w fale, śliskie i miękkie. Mój farbowany kolor nie wypłukuje się, a nawet wygląda lepiej, gdyż włosy nabrały blasku.

Jeśli chodzi o konsystencję odżywki - kremowa i skoncentrowana, nie potrzeba wiele produktu żeby rozłożyć go na całej długości włosów (w moim przypadku za ramiona). Zapach, określiłabym go jako kokosowy letni koktajl, nie jest to typowy zapach kokosa. Włosy pachną wciąż po umyciu, jednak delikatnie. Sam design opakowania także bez zarzutów. Butelka odżywki w porównaniu do szamponu posiada perłową poświatę i nie jest transparentna.

Jestem naprawdę zachwycona. Odżywkę używam od tygodnia i na ten moment jestem w niej zakochana. Myślę, że na pewno przypadnie do gustu także innym osobom z włosami o podobnym typie do moich.

Chcesz zobaczyć moją plantację kokosków w piwnicy?

Fajna odżywka. Słodki kokosowy zapach. Używałam razem z szamponem i włosy miałam po nich miękkie, odżywione i nawilżone. Raczej nie kupię ponownie, gdyż znalazłam już lepiej odpowiadające mi odżywki

Trochę raju na ziemi

Po pierwsze zapach! Może nie jest to sam kokos, ale dla mnie jest obłędny! Uwielbiałam nakładać tę odżywkę ze względu na jej zapach, bo utrzymywał się również po spłukaniu. Mąż wiele razy mówił, już na drugi dzień po myciu, że moje włosy pięknie pachną kokosem. Włosy po użyciu tej odżywki nie plątały się, były miękkie i dobrze się układały. Nie miałam problemów z rozczesywaniem. Bardzo ładnie wyglądały również końcówki, które do tej pory często były przesuszone. Fajna konsystencja, ponieważ odżywka nie była zbyt rzadka i nie spływała z włosów. Produkt wydajny. Dla mnie na plus.

Nie pomaga i nie szkodzi

Na wstępie ostrzegam osoby farbujące włosy, że odżywka mocno wypłukuje kolor. Stosuję odżywki żeby włosy były stale nawilżone, oraz żeby kolor był dłużej żywy. Niestety ta odżywka nie robi żadnej z tych rzeczy, mimo, że producenci zapewniają o jednej z nich.
Ok... Trochę nawilża pod warunkiem, że nałożę masę produktu co czyni go mało wydajnym. Do OMO kompletnie się nie nadaje. W podobnej cenie można kupić znacznie lepsze i gęstsze odżywki. Włosy mam niskoporowe.

Fajna odżywka!

• Wygodne opakowanie
• Wydajny produkt
• Dobry skład, bez barwników
• Przyjemny zapach
• Włosy po użyciu są lśniące i dobrze nawilżone
• Atrakcyjna cena

Cudo po basenie

Mam wlosy dlugie, geste, rozjasniane. Czesto chodze na basen. Po plywaniu moje wlosy to jedna wielka katastrofa. Rozwazalam sciecie wlosow, lub ograniczenie basenu. Poczytalam o tej odzywce. Stal sie cud :) Po kazdej wizycie na plywalni uzywam tej odzywki. Nakladam jej bardzo duzo- nawet dwie garsci. Trzymam na glowie kilka minut. Czasem ide w niej na saune. Uwazam to za doskonaly produkt. Bez problemu rozczesuje wlosy niemal do pasa. Po wysuszeniu wlosy sa pachnace i miekkie. Koncowki wygladzone. Mimo, ze przy uzywaniu takiej ilosci starcza mi na 2 tygodnie to warto. Mam delikatna skore gkowy-nie powoduje lupiezu ani swedzenia. Mimo duzej ilosci, nie powoduje obciazenia wlosow. Nie przetluszczaja sie szybciej. Zrezygnowalam ze skrocenia wlosow .Ostatnio w Ross byla za 12.99 zamiast 19.99. Sprobuje jeszcze ta nieboeska siostre.

Świetna

Odżywka mleko kokosowe to mój nowy ulubiony produkt! Zdecydowanie sięgnę po nią kolejny raz.
Pierwszy plus to na pewno naturalny skład, bez zbędnych parabenów i silikonów, które bardzo obciążają i niszczą włosy.
Po pierwszym użyciu zakochałam się w duecie szampon+odżywka. Moje włosy były jedwabiście gładkie, nie miałam problemów z rozczesywaniem, a w dotyku włosy były jak po wyjściu od fryzjera :) Czego chcieć więcej! Zdecydowanie polecam!

Mega wygładzenie !

Polecam jak najbardziej, ma świetną konsystencję, nie jest zbyt wodnista, ma piękny zapach.
Jej działanie również świetnie się u mnie sprawdziło. Włosy były wygładzone, miękkie, dobrze się rozczesywały, nawet piękny zapach towarzyszył mi przez dłuższy czas dnia.

Działa!

Pięknie pachnie, dobrze się pieni i co najważniejsze nie podrażnia skóry głowy. W pełni spełnił moje oczekiwania. Na pewno ponownie po nie sięgne. Najbardziej cenie naturalny skład kosmetyków.

Świetna odżywka

Super wygładza włosy i odżywia je po same końce. Nie obciąża włosów ani nie powoduje szybszego przetłuszczania. Konsystencja jest gęsta. Pięknie pachnie. Nadaję się również do włosów falowanych i problematycznych z rozczesaniem, mi wręcz odzywka ułatwiła rozczesywanie włosów, mniej się nawet plączą. Po pierwszym użyciu widać, że włosy są bardziej odżywione i super miękkie. Dla mnie ta odżywka jest hitem. Polecam, gdyż kosmetyk jest swojej ceny.

Kokosowy raj dla włosów

W połączeniu z szamponem tworzą duet idealny :-) No ale o samej odżywce - nie spływa z włosów, ale też ich nie obciąża, taka konsystencja mi odpowiada. Bardzo przyjemnie pachnie i dobrze radzi sobie z rozdwojonymi końcówkami. Używam jej także na sucho, dosłownie odrobinę rozcieram w palcach i wcieram we włosy przed wyjściem z domu, mniej się puszą i łatwiej układają. Dobrze, że ma dużą pojemność, za tą cenę to świetny wybór dla fanek kokosa ;-)

Opinia z testów

Jedna z lepszych odżywek z jakimi miałam do czynienia. Moje włosy bardzo dobrze na nią reagują- nie ma efektu obciążenia. Tak jak w przypadku szamponu, zapach jest dodatkowym atutem.