Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjny szampon do włosów `Olejek arganowy z Maroka`

Regeneracja. Szampon Olejek Arganowy z Maroka. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu.

Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.

Herbal Essenes bio:renew.

Ten szampon powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.

0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczny dla włosów farbowanych.

Nie zachwycił

Niestety... Mam włosy delikatne, niezbyt gęste. Po użyciu bardzo się elektryzowały i wyglądały na suche. Jednocześnie przy czubku głowy były nieco przyklapnięte . Ocena 2 gwiazdki.

Bardzo dobry

Szampon idealnie oczyszcza moje włosy! Są one sypkie i delikatne w dotyku. Nie przetłuszczają się tak szybko jak kiedyś. Szampon wytwarza bardzo dużo pijany, już przy niewielkiej ilości.

Świetny szampon

Jestem bardzo zaskoczona tak fantastycznym działaniem tego szamponu. Włosy pieknie pachną i długi czas wyglądają na czyste mimo,że moje włosy bardzo szybko się przetłuszczają. Jak najbardziej polecam !!!

Piękny zapach

Szampon jest bardzo wydajny ,pięknie pachnie starcza na dlugo. Ale niestety po dłuższym stosowaniu obciąża moje włosy oraz stają się puszące. Nie należy do najtańszych szamponów dlatego liczyłam na coś więcej

Świetny

Szampon kupiłam aby zregenerować moje włosy po zimie. Mam cienkie i długie włosy, które przetłuszczają się u nasady a na końcówkach są suche. Na początku obawiałam się, że po użyciu szamponu włosy u nasady szybciej zaczną się przetłuszczać. Jednak myliłam się. Włosy po umyciu są dobrze oczyszczone, ożywione, miękkie w dotyku i łatwo się rozczesują. Dla wzmocnienia efektu używam również odżywki z tej samej serii.

Spoko, ale to nie to

Szampon jak szampon, ale nie do mojego typu włosów. Nie było jakiś spektakularnych efektów ani spektakularnych porażek, ale po dłuższym stosowaniu włosy zaczęły się bardzo elektryzować, z czym nigdy nie miałam problemu. Po zamianie na inny problem ustał, dlatego nie skońzyłam całej butelki (jest naprawdę duża i wydajna).
Nie powoduje swędzenia, podrażnenia, nie przetłuszcza włosów, ale też nie przedłuża ich świeżości. Dla mnie kompletnie przeciętny szampon. Pięknie pachnie, to trzeba mu przyznać. Gdyby nie to elektryzowanie/puszenie, to pewnie używałabym go dalej, ale niestety nie sprawdza się na dłużej.

Mam włosy cienkie i delikatne, ze skłonnością do przetłuszczania.

polecam

Szampon bardzo dobrze się pieni, jest bardzo wydajny, dobrze oczyszcza skórę głowy, nie podrażnia i nie wysusza jej, nie powoduje powstania łupieżu, przepięknie pachnie.

Przepiękny zapach!

Szampon dostępny jest tylko w Rossmannie. Producent zapewnia naturalny skład, ale SLS i tak są. Muszę jednak przyznać, że zapach produktu jest obłędny. Pachnie prześlicznie i mogłabym cały czas go wąchać. Dobrze myje skórę włosów i się trochę pieni. Nie zauważyłam jakiś zabójczych efektów. To po prostu szampon, on ma myć włosy.

Regeneracyjny szampon do włosów.

Kupiłam szampon że względu na wysoką ocenę na kwc. Akurat był w promocji w Rossmannie.
Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że według mnie to bardzo dobry szampon. Moje włosy są po nim odżywione, lśniące, łatwo się rozczesują. Pomimo sls w składzie, którego nie lubię - nie wysusza moich włosów, a wręcz nawet poprawił ich kondycję. Ma piękny zapach, który utrzymuje się na włosach. Odkąd go stosuję moje włosy nie przetłuszczają się tak szybko.
Duży plus również za 90% naturalnych składników.
Na opakowaniu pisze, żeby zastosować dużą ilość szamponu, więc tak zrobiłam za pierwszym razem. Okazało się, że wcale nie trzeba go tak wiele, bo mała kropla jest na prawdę wydajna.
Bardzo ładne opakowanie.

Nie bez powodu do niego wracam!

To już moja druga butelka tego szamponu! Muszę przyznać, że to zapach szamponu urzekł mnie, by go zakupić! Jednak to właściwości tj. gładkie włosy, blask, sprawiły, że kupiłam już drugą buteleczkę! Poza tym szampon ma świetny design - od razu przykuwa oko! Myślę, że cena jak na ten szampon jest w sam raz (oczywiście na promocji można go kupić w lepszej cenie)

Jeden z ulubionych...

Świetny szampon, który wyraźnie poprawia stan włosów. Na dokładkę pięknie pachnie i jest bardzo wydajny. Pozostawia włosy wyraźnie odżywione i nawilżone. Wlosy się po nim bardzo dobrze rozczesują.
Polecam z czystym sumieniem

bardzo dobry

szampon i odżywkę testowałam w okresie letnim i byłam zadowolona. Włosy miłe w dotyku, nie puszą się, łatwo układające się. Składniki naturalne i brak silikonów- to było kartą przetargową, gdy go wybierałam. Pewnie skuszę się by go kupić jeszcze raz