Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjna odżywka do włosów `Olejek arganowy z Maroka`

Średnia ocena: 3.64/5

Herbal Essences bio:renew Odżywka Olejek Arganowy z Maroka Regeneracja, z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić włosy przed wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jej produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną. 0% barwników, glutenu, zrównoważone pH. Bezpieczna dla włosów farbowanych.

do włosów suchych i zniszczonych
regenerujące
lekkie

Herbal essences

Odżywka jak i szmpon bardzo dobre, moje włosy odzyskały blask i miękkość. Cudowny zapach. Mogę z czystym sumieniem polecić do włosów kręconych. Szampon pięknie wygładza włosy przez co nie było problemu z rozczesaniem. Wydajny, bardzo fajne opakowanie

Kupiony w: Otrzymałam w ramach testowania na Wizaz.pl

Takiej odżywki od zawsze szukałam

Po zastosowaniu odżywki z olejkiem arganowym moje włosy nabrały blasku, stały się lekkie i miękkie. Od zawsze miałam problem z rozczesywaniem włosów lecz dzięki tej odżywce rozczesywanie stało się łatwe i przyjemne.

Fajna odżywka

Bardzo fajny produkt. Odżywka jest gęsta, dobrze nakłada się na włosy. Niewątpliwym plusem jest bardzo fajny zapach. Włosy są miękkie, ładnie się układają. Mam wrażenie że po zastosowaniu odżywki są bardziej lśniące. Mogę ją polecić każdemu.

Trafione w punkt

Ten produkt to istny hicior ! Odżywka jest wygodna w użyciu - nałóż i spłucz. Dobrze się nakłada i spłukuje. Nie obciąża włosów z czego jestem bardzo zadowolona. Zapach utrzymuje się bardzo długo. Widać wyraźne odżywienie włosów. Wcześniej długo zmagałam się ze sztywnymi i suchymi włosami. Po użyciu obu produktów - szampon + odżywka problem znacznie się zmniejszył. Łatwiej się układają, włosy są miękkie i pełne blasku.

Najlepsza odzywka

Ona jest prosty świetna.Cudownie odżywia,łatwo się splukuje.Trzyma się na włosach,nie spływa.Ma idealną gęstość.Mega przyjemny zapach.Wloski są błyszczące,zdrowo wyglądają.Po użyciu zauważyłam że nie potrzebuje prostownice.Wlosy nie są już napuszone,są gładkie,łatwo je ułożyć.W 100%polecam.

REWELACYJNY

Bardzo jestem zadowolona moje włosy są słabe i potrzebują ratunku do tej pory szukałam idealnego szamponu i odżywki i właśnie znalazłam jest to mój największy HIT i nr 1! Szampon ma konsystencję gęstą koloru perłowego tak samo jak odżywka ,posiada w składzie same naturalne składniki, jest idealny dla włosów farbowanych. Włosy po zastosowaniu są miekkie, gładkie,lśniące i świetnie się układają, bardzo dobrze rozczesują, duet razem z odżywką poprostu czyni cuda, zapach jest piękny i utrzymuje się do 4dni na włosach serio! Włosy wyglądają na zadbane i zdrowe... jestem zakochana tym duetem! Wystarczy nie wielka ilość odżywki aby pokryć całe włosy,po spłukaniu odrazu widać efekt,włosy są delikatne i miłe w dotyku i dobrze się rozczesują. Po wysuszeniu włosy są gładkie,lśniące, odżywione,a zapach jest bardzo intensywny.POLECAM wart każdych pieniędzy.

Dobry produkt

Testuję od tygodnia i produkt jest bardzo przyjemny. Włosy są po nim gładsze, lepiej się układają, nie puszą się. Ładnie pachnie choć zapach jest nieco za mocny, ale długo utrzymuje się na włosach.

Jestem na tak

Odżywka jest świetnym dopełnieniem szamponu, pięknie pachnie a do tego super odżywia nie obciązając ich. Po jej zastosowaniu włosy są miękkie i lśniące.

tak.

Mam wrażenie , że gdy odżywka jest na mokrych jeszcze włosach to włosy są słabo odżywione, mało miękkie... ale gdy już ją spłuczę z włosów i je wysuszę to efekt jest wspaniały. Włosy są pełne blasku , odżywione i wspaniale pachną.

Odżywka z olejkiem marokańskim

Regeneracyjna odżywka o pięknym zapachu i poje. 360 ml. Doskonałe uzupełnienie szamponu. Przyjemna konsystencja,która dobrze się rozprowadza na włosach.

Twoje włosy będa pachnieć i lśnić

Za dośc niską cene producent obiecuje dość dużo i... całkowicie sie z nim zgadzam.
Podoba mi sie ,że seria Herbal Essences na kilka szamponów i odżywek ,możemy dobrac do swoich włosów duet który da im piekny ,zadbany wyglad .
Odżywka jest wolna od parabenów ,sylikonów i barwników ,wiec nie obciąży naszych włosów . Zawiera fajne składniki jak olejek arganowy ,antyoksydanty więc "na zdrowie" włosom .

Świetna!

Moje włosy bardzo polubiły tą odżywkę. Po każdej aplikacji są przyjemnie w dotyku. Włosy są widocznie wygładzone i odżywione. Odżywka nie obciąża moich włosów. Kosmetyk ma kremową konsytencje, która dobrze rozprowadza się na włosach. Podobnie jak szampon ma przepiękny zapach. Polecam!