Herbal Essences, Bio:renew, Regeneracyjna odżywka do włosów `Olejek arganowy z Maroka`

Herbal Essences bio:renew Odżywka Olejek Arganowy z Maroka Regeneracja, z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić włosy przed wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jej produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną. 0% barwników, glutenu, zrównoważone pH. Bezpieczna dla włosów farbowanych.

Odżywka przecietna

Obciąża włosy, sprawia, że są przeciążone (jestem posiadaczką włosów suchych i delikatnych) - niestety nie spełnił moich oczekiwań. Wydajność średnia, cena niedroga, opakowanie użyteczne.

TAK, TAK i jeszcze raz TAK!

Odżywka jest świetna. Ma bardzo ładne, wygodne opakowanie. Nie otwiera się. Ma przyjemną kremową konsystencję. Włosy po niej są mięciutkie, pachnące, nie plączą się.
Przy cenie, za jaką można ją kupić bije na głowę drogie kosmetyki.

Pięknie pachnie

Do zakupu zachęciło mnie ładne opakowanie i dobre opinie. Używanie tej odżywki to czysta przyjemność. Ma odpowiednio gęstą konsystencję, która nie skapuje z włosów i cuudownie pachnie. Działa równie dobrze. Fajnie odżywia włosy, bez ich obciążania. Ułatwia rozczesywanie, włosy są mięciutkie i lśniące. Używam jej po każdym myciu. Zastanawiam się nad kupnem innej odżywki z tej serii.

Bardzo odżywczy produkt

Fajna, dość gęsta konsystencja, pokrywa włosy warstwą, która "okleja" włos, wzbogacając go o wartościowe składniki. Po spłukaniu odżywki włos widocznie zmienia się w dotyku. Jest gładki, delikatny i lśniący. Włosy farbowane znacznie lepiej się rozczesują, nie są tak suche i nie elektryzują się. Odżywka, pomimo dość ciężkiej konsystencji, nie obciąża włosów i dobrze się spłukuje. Włosy są puszyste, świeże i pachnące.

Ideał

Skusiłam się na kupno przy okazji promocji w Rossmanie, wzięłam dodatkowo szampon. Dopiero w domu przekonałam się że pięknie pachnie, po pierwszym użyciu efekt był niesamowity.

Przeszłam z moimi trudnymi włosami już przez różne kosmetyki od najtańszych to tych za ok 100 zł i takiego efektu nie miałam (poza dwoma odżywkami: o'herbal i henna wax) już po pierwszym użyciu. Moje włosy są gęste, sztywne, suche i dodatkowo je farbuje co jakiś czas, zwykle utrzymuje je z dużym wysiłkiem w dobrej kondycji i unikam suszenia bo wtedy mam lwa na głowie. Tu zaryzykowałam i dodatkowo wysuszyłam włosy na szczotce, zwykle po takim zabiegu musiałam wcierać olejek by kudły trochę oklapły i nabrały blasku, a tutaj? Bajka! Włosy były po wszystkim miękkie, lśniące i wygładzone, a zapach jest niesamowity - utrzymuje się na głowie 3 dni. Polecam każdemu kto ma wieczna szopę na głowie i matowe włosy, nie spodziewałam się po tej marce takich efektów.

Odżywkę trzymałam ok 3 minut dla lepszego efektu.

hmm może być...

Odżywka ma fajną konsystencję, nie spływa z włosów. Nie uważam by jakoś specjalnie odżywiała i nawilżała włosy. Faktycznie, włosy są po nie j miękkie, błyszczące, fajnie się je rozczesuje. Ogólnie nie jest złą, można powiedzieć, że nawet w prządku, ale są też lepsze w tej albo nawet niższej cenie.

Może być

Używam go z szamponem z tej serii i powinny być jakieś lepsze efekty, ale szału nie ma. Zapach jest przepiękny, konsystencja gęsta. Pomaga rozczesać włosy, ale nic poza tym.

Słaba

Skusiło mnie oczywiście piękne opakowanie, sprawdziłam szybki recenzje na wizażu i wzięłam. Liczyłam na jakieś super odżywienie bo jak na odżywkę jest droga. Niestety jej działanie jest wyraźnie słabsze niż odżywek za kilka złotych, równie dobrze mogłabym niczym nie smarować włosów po myciu i wielkiej różnicy by nie było. Beznadzieja, pieniądze w błoto wyrzucone

Bez szału

Szukałam dobrej odżywki, żeby zregenerować swoje włosy. Długość do pasa, naturalny kolor, nie stylizuję ich, jednak mają tendencję do rozdwajania końcówek.
Skusiłam się na tę odżywkę po przeczytaniu opinii i... Nie wiem skąd aż tyle zachwytów. Największy problem miałam z zapachem. Po użyciu utrzymuje się bardzo długo, miałam ochotę myć na nowo głowę, by tylko go nie czuć, powodował u mnie ból głowy. Wyraźnego odżywienia i regeneracji nie zauważyłam. Mimo, że mam grube włosy - miałam wrażenie, że strasznie je obciąża. Zużyłam połowę opakowania i nie jestem pewna, czy uda mi się je wykończyć.

Chleje olej arganowy litrami

Po tym jak mój ziomek mi polecił odżywkę, to poleciałam ją kupić razem z szamponem (który miał dwa sulfaty, bardzo duży minus). Okazało się, że włosy stały się miękkie i bardziej nawilżone, czyli to co zapewniał mój ziomek. Ma śmieszny zapaszek, fajną konsystencję. Pomimo tego, że szampon ma sls to i tak nawilżył mi głowę. Szampon bym nie kupiła ponownie że względu na sulfaty, ale odżywkę być może

genialna!

na moje suche włosy sprawdza się idealnie! do tego uwielbiam to opakowanie, jest piękne :) włosy nie są po niej obciążone, pięknie pachną, są miękkie i błyszczące :) mój absolutny hit

Absolutny hit

Kupiłam skuszona dobrymi opiniami oraz przeceną w rossmannie. Moje włosy są zniszczone rozjaśnianiem i potrzebowałam dla nich dobrego odżywienia. Nie zawiodłam się! Odżywka jest cudowna. Miałam odżywki wyższo-pułkowe i żadna nie zostawiała na moich włosach podobnego efektu. Są one idealnie gładkie, miękkie i leciutkie. Żałuję, że nie poznałam się z tą odzywką wcześniej, dzisiaj nie umiem bez niej żyć :)