Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Wygładzenie. Odżywka Złoty olej Moringa. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Ta odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.
0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczna dla włosów farbowanych.

Odżywka

Świetna odzywka do włosów suchych nawilża, odżywia, włosy się nie puszą i na dodatek świetnie układają. Serdecznie polecam uśmiech zagości na waszej twarzy będziecie z chęcią po ten zestaw wracać.

Odżywcze "złoto" na zniszczone włosy. Tylko z Herbal Essence!!!

Szampon i odżywka z serii Herbal Essences Bio: renew są idealnym kosmetykami dla moich długich i zniszczonych włosów. Zarówno szampon i odżywka mają delikatny nie drażniący zapach. Konsystencja kosmetyków jest lekka, kremowa, przyjemna w nakładaniu. Pojemność kosmetyków jest bardzo wydajna. Odżywka nie obciąża włosów, nadaje im miękkość i blask
Wlosy są lekkie, miękkie i widocznie bardziej lśniące. Efekt poprawy był widoczny już po pierwszym zastosowaniu. Dla mnie Herbal Essences Bio: renew będzie numerem jeden wśród kosmetyków do pielęgnacji włosów. Na pewno będę sięgać po niego częściej.

Połysk murowany

Najlepsza odżywka jaką miałam od bardzo długiego czasu. Nadaje włosom piękny blask, miękkość i ułatwia ich rozczesywanie. Odżywka jest bardzo wydajna, dosyć gęsta dzięki czemu nie spływa z włosów podczas mycia. Bardz9 przyjemnie Pachnie, tak jak w przypadku szamponu jest to słodki, owocowy zapach. Polecam bardzo serdecznie.

Szampon spełnia swoją rolę, a przy okazji pachnie przyjemnie i już podczas mycia czuć że włosy są miękkie. Jednak to odżywka zrobiła na mnie oszałamiające wrażenie, póki co jest to mój nr 1 wśród używanych odżywek. Włosy mięciutkie i gładkie. Polecam

Fajna

Przyjemne odżywka, która jednak w przypadku moich włosów musi być stosowana z innym szamponem niż ten z tej samej serii. Super pachnie i zostawia włosy naprawdę gładkie, ale lepiej nałożyć ją na sam dół włosów, bo zbyt wysoko może przyczynić się do szybszego przetłuszczania

Lśniące włosy w mgnieniu oka

Opakowanie jak i szata graficzna bardzo zachęcają do zakupu. Produkt łatwo się aplikuje na włosy. Fajna konsystencja, i wydajność produktu co bardzo mile mnie zaskoczyła. W połączeniu z szamponem, świetnie się sprawdza. Włosy są gładkie delikatne, nie obciążone. Włosy łatwo się rozczesują. Polecam serdecznie. Zapach delikatny bardzo przyjemny. Do tego włosy po wyschnięciu są miękkie i ładnie lśnią.

Używa produktu od: próbka

Odżywka Herbal Essences, Bio:renew 'Złoty oldj Moringa'

Pięknie pachnie i łatwo się spłukuje. Włosy są gładnie, nawilżone, miekkie i dużo lepiej się układają. Stały się bardziej odporne na uszkodzenia. Z pewnością kupię kolejne opakowania. Polecam każdemu, szczególnie jeśli ktoś ma zniszczone i suche włosy ;)

Odzywka o przyjemnym zapachu, raczej gestej konsystencji, nie splywa po wlosach, idealna do codziennej pielegnacji. Wlosy sa po niej nawilzone , gladkie nie pusza sie a to przy moich grstych wlosach bardzo wazne. W porownaniu do szamponu mniej wydajna, dosc sporo trzeba jej nalozyc, nie pieni sie wogole. Zauwazylam rowniez ze moje wlosy przestaly sie tak mocno przetluszczac, wytrzymuja 2 dni a to juz rewelacja. W polaczeniu z szampomem Herbal Essences moje wlosy staly sie piekne, gladkie i lepiej sie ukladaja.

Odkrycie

Systematyczne stosowanie szamponu z odżywka to ostatnio moje must have w pielęgnacji włosów. Od momentu stosowania powoli zaczęłam zauważać poprawę stanu włosów. W tym momencie moje włosy są lekkie, miękkie i swobodnie mogę je układać (nareszcie układają się tak jak ja chcę!). Duży plus za przyjemny zapach obu produktów oraz naturalny skład. Jestem mile zaskoczona że nie tylko "fryzjerskie" produkty (na ogół drogie) ale też drogeryjne produkty mogą w taki sposób poprawić stan włosów. Jestem bardzo ciekawa co będzie dalej przy systematycznym stosowaniu bo zamierzam zaprzyjaźnić się z moim combo na dłużej.

super odżywka bez barwników

szata graficzna jak przy szamponie bardzo przyjemna dla oka.
nie obciąża włosów również robi to co producent obiecuje czyli miękkie, swobodnie układające się włosy. Nie zawiera barwników oraz glutenu i co ważne jest ,,bezpieczna,, dla farbowanych włosów . Ma dość rzadką konsystencje.

Odrzywka herbal essences

Świetny produkt. Na pewno sięgnę po niego jeszcze raz. Zasługuje na 5+ ! Super wydajny produkt i działanie zgodne w stu procentach z opisem producenta.

Coś czego szukałam

Odżywka sprawia, że włosy rozczesują się bezproblemowo.Zazwyczaj muszę używać jedwabiu lub produktu ułatwiającego rozczesywanie, ale po użyciu tej odżywki jest to zbędne.
Nawilża włosy, przez co stają się mięciutkie w dotyku.
Ma przepiękny zapach, który nie jest zbyt silny (taki lekki kwiatowo-owocowy zapach)
Jedyny minus jaki zauważyłam, to to, że jeśli użyje się zbyt dużo produktu, to może obciążyć włosy, ale nie powoduje szybszego przetłusczania.