Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Wygładzenie. Odżywka Złoty olej Moringa. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Ta odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.
0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczna dla włosów farbowanych.

100% regeneracja włosów

Już po pierwszym użyciu szamponu z odżywką włosy stały się gładkie i miękkie. Po trzecim użyciu włosy wyglądają na zregenerowane jakby były świeżo po wizycie fryzjerskiej. Nie mam wątpliwości że dotychczas jest to najlepszy produkt do pielęgnacji włosów jaki kiedykolwiek próbowałam.

Herbal Essences, Bio:renew

Po zastosowaniu zestawu kosmetyków włosy są miękkie, delikatne i przyjemne w dotyku. Kosmetyki są na tyle delikatne, że spokojnie mogą ich używać osoby z przetluszczajacymi sie wlosami, do codziennej pielęgnacji. Dość długo w ciągu dnia na włosach unosi się delikatny zapach. Odżywka ułatwia rozczesywanie i pomaga w rozplataniu nawet bardziej splatanych końcówek.

Po zastosowaniu odżywki wraz z szaponem włosy są gładkie i nawilżone, doskonale się rozczesuja. Odżywka nie obciąża włosów i ich nie przetluszcza. Włosy wyglądają zdrowo. Zapach bardzo przyjemny. Polecam

Mój faworyt

Odżywka w połączeniu z szamponem tej serii tworzy cuda. Nie obciąża włosów , po jej zastosowaniu włosy są sypkie , odżywione i wygładzone jednocześnie nie tworząc "przylizanej " fryzury .
Odnosnie samego produktu zapach delikatny , opakowanie ok jednak przy końcu produktu może się nie sprawdzić .

Dobra odżywka.

Opakowanie - poręczne, dobrze się z niego aplikuje produkt. Lubię takie, gdzie się "wylewa" na dłoń maskę / odżywkę. Jeśli chodzi o skład - tak jak i szampon, może nie najlepszy, ale można go używać i mieć piękne i gładkie włosy. Ja na pewno będę często używała tej odżywki. Fajna konsystencja, dzięki czemu, do aplikacji wystarczy nam naprawdę niewielka ilość produktu. W połączeniu z szamponem, daje naprawdę spoko efekt: włosy są sypkie, delikatne, nie szorstkie, no i łatwo się rozczesują (ja każdą odżywkę np. wczesuję, dzięki czemu jakoś lepiej ona się wchłania we włosy i lepszy jest efekt). Zapach, ma delikatny, który akurat przypadł mi do gustu, bo nie jest jakiś chamsko duszący, a bardzo łagodny i przyjemny. Jestem zadowolona z tej odżywki i polecam.

Rewelacyjny produkt , odżywka

Odżywka do włosów z tej serii jest naprawdę świetna. Włosy są piękne, nawilżone, gładkie. Od pierwszego użycia czuć i widać widoczną różnice w wyglądzie włosów

Złoto zamknięte w odżywce

Odżywka kusi już samą szatą graficzną i co najważniejsze nie rozczarowuje.Włosy już po pierwszym użyciu są gładkie,nawilżone tak lekkie ,że nie czuć że ich mamy.Zapach to dodatkowy atut przepięknie roznosi się po łazience odprężając zmysły.Idealny zestaw kosmetyków dla współczesnej zabieganej kobiety.

Idealna

Polecam w 100 procentach. Spełnił moje oczekiwania :-) włosy są delikatniejsze w dotyku i pięknie pachną. Napewno kupię odżywkę. Polecam z czystym sumieniem.

Ale czad ;)

Kolejny produkt ze wspaniałej pary. Doskonale współpracuje i uzupełnia swojego kolegę. Pięknie pachnie, sprawia, że pielęgnacja włosów (nawet długich) jest czystą przyjemnością! Cóż takiego jednak robi, oprócz leżenia (na naszych włosach) i pachnienia? Otóż doskonale je odżywia i nawilża, no i oczywiście (jak zapewnia nas producent) wygładza – moje włosy już po pierwszym użyciu były miękkie, lśniące i swobodnie się układały. Moje włosy często z czasem przyzwyczajają się do odżywki a ich kondycja staje się przez to gorsza z upływem czasu. W przypadku tego kosmetyku jak dotąd nie mam z tym problemu. Wygląda na to, że producent ma rację. Last but not least – ogromny plus za wykorzystanie naturalnych składników, 0% barwników, glutenu, zrównoważone pH. Polecam gorąco, na pewno będę stosować!

Odżywka wygładzajaca Herbal Essences

O ile szampon był dla ubiegłym zaskoczeniem to odzywka jakoś mnie nie zachwyciła. Moje krótkie włosy były nieco zbyt przeciazone po jej użyciu, ułożone do wyschniecia później nie dawały sie poprawić. Trochę były oklapniete.

Odżywka całkiem dobra

Tak jak i szampon z tej serii, kosmetyk ma mały minus. Sądząc po reklamach, oczekiwałam bardziej naturalnego kosmetyku. Tymczasem skład ma typowy dla drogeryjnych kosmetyków a tytułowe olejki znajdują na szarym końcu listy.
Pomijając skład,odżywa mile mnie zaskoczyła. Świetnie nawilża włosy, pozostawia je gładkie i miłe w dotyku. Odżywka ładnie pachnie i bardzo dobrze współgra z moimi włosami.

Używa produktu od: próbka

Włosy blond , suche z tendencją do łamania się

Witam
Moje włosy są w słabej kondycji że względu na częste farbowanie, suche i z tendencją do łamania się.
Po pierwszym użyciu były gładkie, podawały się stylizacji bez problemu oraz rozczesywania ich nie sprawiało
Problemu .
Zapach jest bardzo przyjemny I przede wszystkim utrzymuje się na włosach.
Włosy wyglądają na zdrowsze, są lśniące a taki efekt trudno uzyskać po naturalnych kosmetykach do pielęgnacji.
Zdecydowanie polecam :)