Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Wygładzenie. Odżywka Złoty olej Moringa. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Ta odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.
0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczna dla włosów farbowanych.

mega wygładzenie!

Dawno nie spotkałam się z tym aby produkt spełniał w 100 % obietnice producenta. Ta odżywka bardzo mnie zaskoczyła, bo choć niepozorna sprawdza się rewelacyjnie. Włosy mniej się plączą i łatwiej rozczesują (nawet samymi palcami) po jej użyciu. Są nawilżone, ale nie obciążone. W dotyku - gładkie jak wstążka ;). Stosowana regularnie przez 2 tygodnie wygładziła moje z natury poste włosy do tego stopnia, że nie dało się ich zakręcić! Natomiast wyprostowane prostownicą, były wręcz ulizane. Dlatego polecam używanie jej na zmianę z czymś innym, lub przed wielkim wyjściem, kiedy chcemy uzyskać efekt tafli.

Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa

Po zastosowaniu szamponu plus odżywki mogę stwierdzić że spełnia on swoją rolę
- pięknie pachnie
-dobrze rozczesują się włosy
-są gładkie i lśniące .
Jedyne do czego mogłabym mieć zastrzeżenia to fakt że na drugi dzień włosy były przetłuczone ale myślę że to kwestia ojelkow w nim zawartych i mojej skłonności do szybkiego przetluszczania się włosów. Jednak produkt oceniam bardzo pozytywnie.

Duże cudo

Duże ale wygodne opakowanie, które bardzo estetycznie wygląda na półce w łazience. Dzięki temu że odżywka jest gęsta nie przecieka przez palce jest ona bardzo wydajna, nawet przy codziennymi stosowaniu wystarczą ona na długo. Odżywka robi to wszystko o czym pisze producent ładnie nawilża i odżywia wlosy. Po jej użyciu włosy są wygładzone, miękkie w dotyku nie piszą się i oczywiście pozostaje na nich ten piękny charakterystyczny dla kosmetyków tej firmy. Żadne inne kosmetyki tak nie pachną.

Odżywka złoty olej Morgina

Odżywka spełnia swoje zadanie. Idealnie sprawdzi sie do porowatych, zniszczonych włosów. Dzięki naturalnym składnikom genialnie nawilża włosy, wygładzając je. Włosy są obciąże bez efektu przyklapniecia. Odżywka poza tym jest wydajna i wystarczy na długo. Produkt spełnił moje oczekiwania. Poza tym włosy cudownie pachną. Uwielbiam ten zapach.

Bardzo dobra odżywka wygładzająca

Wraz z tą odżywką używam też szamponu z tej serii. Już po pierwszym myciu zauważyłam to wygładzenie, które obiecuje nam producent.

Ponieważ szampon mocno oczyszcza włosy to osobiście potrzebuję po nim nanieść na nie odżywkę. Ta odżywka dla mnie działa uzupełniająco z szamponem. W tym wypadku naprawdę warto pokusić się o oba produkty.

Odżywka jest bardziej lejąca niż gęsta, ale można sprawnie dozować produkt i wycisnąć dokładnie tyle, ile potrzebujemy. Na moich włosach jest mało wydajna, ale ja po pierwsze mam zniszczone farbowaniem włosy, a po drugie po prostu lubię dać dużo odżywki. Zapach jest ładny, ale nie mocny.

Działanie: odżywka dobrze wygładza włosy i sprawia, że łatwo się rozczesują oraz po wysuszeniu są błyszczące i sypkie. Mimo, że nakładam ją od skalpu po same końce nie zauważyłam, aby przyspieszyła przetłuszczanie się włosów. Nie wysusza także.

Włosy są po niej ładne, przyjemne w dotyku i sypkie. U mnie przez 2-3 dni wyglądają super świeżo.

Szampon i odżywka o świetnym intensywnym zapachu co codziennej pielęgnacji sprawdza się bardzo dobrze. Włosy po umyciu robią się gładkie i miękkie, dzięki czemu łatwiej je rozczesać. Gdy nie możesz sięgnąć po zestaw to polecam odżywkę z tej serii, również przy innych szamponach i z tą odżywką efekt jest zadowalający. Plusem jest również jego wydajność, nie trzeba zużywać wiele by osiągnąć te efekty. Polecam.

Na 5+

Odżywka bardzo dobrze nawilża włosy. Nie obciąża ich i nie przetłuszcza. Trzeba nałożyć większą ilość aby osiągnąć oczekiwany efekt, ale tak ma praktycznie każda odżywka z taką konsystencją. Zapach rewelacyjny, utrzymuje się na włosach nawet następnego dnia po aplikacji odżywki. Bardzo ładne opakowanie, które umożliwia łatwe dozowanie produktu. Jestem mile zaskoczona!

Herbal essences biorenew

Produkt pięknie pachnie, spełnia swoje wszystkie funcje. Polecam serdecznie włosy są gładkie i błyszczące:) zauważyłam że włosy mniej wypadają. produkt wydajny

Łatwe rozczesywanie

Jestem pozytywnie zaskoczona działaniem produktu, dzięki niemu nie mam problemu z rozczesywanie włosów. Odżywka ma wygodne opakowanie, nie wyślizguje się z rąk, dobrze dozuje produkt. Odżywka ma gęstą konsystencję dzięki czemu nie ścieka z włosów.

Odżywka cudnie pachnąca

Odżywka wygładzająca do włosów Złoty olej Moringa pachnie cudownie tak jak szampon.Jej używanie to przyjemność nie tylko odo włosów ale również dla zmysłów.Włosy po odżywce są gładkie, miękkie , łatwiej się układają i błyszczą się.Są naturalnie zdrowe.Polecam

Świetna odżywka

Jestem posiadaczką niesfornych i puszystych włosów które potrzebują wygładzenia i lekkości. Stosowałam różne odżywki i żadna nie poradziła sobie z moimi włosami. Odżywka Herbal Essences bio renew ma za zadanie wygładzić włosy i w moim przypadku spisuje się na 100%. Odżywka ma piękny zapach, dobrze się nakłada i nie obciąża włosów. Po zmyciu odżywki włosy są lekkie, gładkie i błyszczące. Jestem zadowolona i będę do niej wracać. Polecam!

Super produkt!

Z początku nie wiedziałam, czego mogę się spodziewać po produkcie - zwłaszcza, że rzadko używam odżywek. Jednak już po pierwszym użyciu poczułam wspaniały i wyrazisty efekt - włosy po zastosowaniu odżywki są gładkie i lśniące, jak również bardzo dobrze się rozczesują! Dodatkowym atutem jest przyjemny zapach, który działa kojąco i wprawia w dobry nastrój :) Mogę śmiało polecić właścicielkom włosów suchych i plączących się. Never ever kołtun again :-D