Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Wygładzenie. Odżywka Złoty olej Moringa. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Ta odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.
0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczna dla włosów farbowanych.

Idealne dopełnienie szamponu

Mam włosy do pasa i uważam je za moją wizytówkę mycie nie jest też czymś prosty więc cenie sobie odżywki które oprócz tego że świetnie działają również dobrze i szybko się spłukują zapach jest mega. Idealna na codzień ;)

Świetna!

Odżywkę otrzymałam do testowania i od pierwszego użycia zakochałam się w niej. Mam cienkie włosy, które obciąża wszystko i dlatego raczej nie stosuję do pielęgnacji odżywek i masek, bo to zwykle oznacza tłuste włosy tuż po przebudzeniu. Przed zastosowaniem odżywki umyłam włosy szamponem z tej samej serii (swoją drogą - wspaniały). Odżywkę (nie za gęstą, kremową i obłędnie pachnącą moringą) nałożyłam na mniej więcej połowę włosów i zostawiłam na kilka minut. Następnie spłukałam włosy i wysuszyłam. Efekt był zdumiewający - włosy były (i są!) błyszczące, miękkie, nie plączą się jak dotychczas, przesypują się przez palce, są wygładzone, nie widać brzydkich końcówek. Po zastosowaniu odżywki włosy są "nowe", jakbym dopiero co je obcięła. Szczerze polecam ten produkt.

Ideał <3

Nigdy nie miałam okazji używać odżywek tej marki. Ale był to strzał w dziesiątkę, Niewielka ilość wystarczy w pełni aby nawilżyć i wygładzić włosy.. A zapach po prostu coś wspaniałego. Po spłukaniu włosy są delikatne , dobrze się rozczesują, nie puszą i nie elektryzują, Jest to odżywka, która zawsze będzie u mnie w kosmetyczce :)

coś aby twoje włos ie były opadnięte

Odżywka mnie bardzo zaskoczył. Włosy są uniesione, miękkie i przede wszystkim pięknie pachną przez cały dzień. Jeśli ktoś ma włosy takie jak ja..czyli cienkie, bez objętości, płaskie, matowe to polecam .

coś aby twoje włos ie były opadnięte

Z szamponem z serii tworzy fajny duet

Odżywkę zakupiłam w duecie z szamponem, który pokochałam za jego zapach. Seria z olejem z moringi jest chyba najlepsza ze wszystkich, które wypuściło Herbal Essences. Odżywka ma niemalże taką samą konsystencję jak szampon - nie gęsta, kremowa o boskim zapachu. Wystarczy po umyciu głowy nałożyć ją na parę minut, spłukać i mamy fajnie i długo pachnące gładkie włosy bez puszenia, które łatwo się rozczesują i nie są obciążone.

Bardzo pozytywne zaskoczenie

Sięgnęłam po tą odżywkę, bez większego zastanowienia i uprzedniego sprawdzenia czego mogę się spodziewać, zachęcona bardzo atrakcyjną ceną. Wcześniej nie spotkałam się z kosmetykami tej marki, ale postanowiłam zaryzykować i na całe szczęście ryzyko się opłaciło. Dostajemy naprawdę fajny produkt, odżywka pięknie pachnie, ma bardzo fajną konsystencję i dodatkowo bardzo przyzwoite działanie. Odżywki stosuję bardziej jak maskę, ponieważ nakładam ją na troszkę dłużej i naprawdę jestem zachwycona działaniem. Mam bardzo niesforne włosy, plączą się i mimo starań i pielęgnacji nadal daleko im do ideału, ale po tej masce naprawdę włosy są wygładzone, przyjemne w dotyku i wyglądające zdrowo. Niestety taki stan nie jest długotrwały, ale nie można oczekiwać cudów. Po takim miłym zaskoczeniu jestem bardzo ciekawa innych kosmetyków tej marki.

Nie dla mnie

Nie zachwycila mnie ta odżywka. Kupiłam zachęcona dobrymi doświadczeniami z tą marką przed kilku laty, jednak to nie to. Zapach piękny jak zawsze, dobrze się rozprowadza na włosach. To plusy. Do poważnych minusów zalicza się fakt, że włosów za specjalnie nie wygładza za to mega obciąża i szybko się przetłuszczają. Średnio wydajna, ale wcześniej też tak było. Opakowanie jak wcześniej, przyjemne w użytkowaniu i bardzo ładne pod względem graficznym. Mam wrażenie,że butelka nadrabia za zawartość. Może inny produkt z tej serii będzie lepszy.