Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Wygładzenie. Odżywka Złoty olej Moringa. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Ta odżywka powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.
0% Barwników, glutenu. Zrównoważone pH . Bezpieczna dla włosów farbowanych.

Fajna

Odżywka świetnie wygładza włosy i ich nie obciąża. Są one po niej miękkie i miłe w dotyku. Mam wrażenie, że są w lepszej kondycji. Poza tym jest to produkt bardzo wydajny. Polecam

Strzał w 10!

Ta odzywka jest po prostu świetna! Najlepsza jakiej kiedykolwiek używałam. Efekty jej używania są widoczne już po kilku dniach. Fantastycznie wygładza i odżywia włosy. Dzięki niej są lśniące i pięknie się układają. Są bardzo miłe w dotyku, nie puszą się, są sypkie i gładkie. Odżywka pięknie pachnie, ma idealną konsystencję, nie spływa. Nie obciąża, nie uczula. Cena adekwatna do działania.

Dla mnie bomba:)

Odżywka daje świetne rezultaty. Producent zapewnia, że włosy po jej użyciu będą miękkie, gładkie i odżywione i tak właśnie jest. Nigdy nie miałam tak miękkich i gładkich włosów. Sama ich nie poznaję, rewelacja:)

Zadowolona

Odżywka bardzo wydajna, duże opakowanie. Po użyciu już widać efekty, włosy łatwo dało się rozczesać. Są delikatne, lśniące i wygładzone. Odzywka nie obciąża i nie przetłuszcza.

Powala zapachem

Odżywka ma świetną konsystencję kremową ale niezbyt gęstą. Bardzo dobrze rozprowadza się na włosach, nic nie spływa w trakcie aplikacji.
Włosy po odżywce były bardzo lśniące, jedwabiste w dotyku, nie puszyly się.
Da duży plus zasługuje zapach, który bardzo długo utrzymuje się na włosach.

Dobra, ale nie idealna

Mam dość zniszczone włosy wymagające mocnego wygładzenia. Ta odżywka nie do końca sprostała moim wymaganiom.

Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturalnych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choć trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażan, wiśnia), przez brąz po po raz kolejny czerwień – obecnie farbowane na brąz z czerwonymi pasemkami (w planach bordo / wiśnia). Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety został wykonany bardzo źle – za dużo wylanego płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację. Przez to wszystko lubią lekkie sylikony i inne polimery (jednak w ograniczonej ilości, bo lubią on podrażniać skórę głowy). W stylingu akceptują wyłącznie żele, gumy i pasty oraz lekkie lakiery - pianek nie cierpią (są dni gdy je akceptują). Kochają bezgranicznie aloes, zioła i proteiny - najbardziej kreatynę i jedwab + glicerynę jako humektant. Nie lubią żadnych olei stosowanych przed myciem, ale w kosmetykach oleje kochają (najbardziej arganowy).

Odżywka ma kremową, przyjemną, mało lejącą się konsystencję. Delikatnie pachnie, nie jest to zapach intensywny, czy męczący, ani duszący. Łatwo się wylewa z opakowania.

Poza tym odżywka nawilża włosy, wygładza je, ale nie tak jak odżywki wygładzające z mocniejszymi proteinami do których jestem bardziej przyzwyczajona. Obok kuracji np. z jedwabiem Isany (w tubce, niestety wycofanej) nawet nie stała. Tak samo z maską z kreatyną z serii Serical czy Kallosa czy też Bingo Spa albo serii pomarańczowej marki Matrix. To nie ta bajka. Odżywka jest b. nawilżająco - odżywcza niż typowo wygładzająca. A w końcu producent pisze 'smooth', a nie 'regeneration'. Także tu minus dla producenta.

Poza tym jest ok - nawilża, nie podrażnia, ładnie regeneruje. Ale efektu wygładzenia, czy też prawdziwego Smooth nie ma co po niej patrzeć. To taka nawilżająco - odżywcza odżywka, która ładnie pachnie i ma ładną szatę graficzną. Ale nic poza tym. Mam w zapasach tą fioletową, a w planach niebieską i brązową - ciekawa jestem jak one się spiszą. Bo do tej nie wrócę. Swoją kupiłam w ross na promo 2+2 pt. 'czysta przyjemność.

Dostępność - markety, każdy Ross, dobrze jest. Cena ok, ale dla mnie ta odżywka nie jest zbyt udana w serii.

Przyjemna

Pierwsze wrażenie po jej zastosowaniu bardzo pozytywne, po umyciu zapach wyczuwalny cały czas, nawet po wysuszeniu. Włosy faktycznie były bardzo miękkie. Po dłuższym stosowaniu mogę powiedzieć, że na pewno nie zaszkodziła, ale też spektakularnych nie zauważyłam efektów, może dlatego, że zbyt krótko go używam. Na pewno trochę wygładził włosy - niestety po lecie moje włosy mają tendencję do puszenia się i są niesforne.
Opakowanie wygodne, choć konsystencja odzywki mogłaby być dla mnie bardziej gęsta, wtedy mam wrażenie że lepiej działą na moje włosy. Przez co ze jest trochę rzadka - wpływa to na wydajność, może szybko się kończyć. Jesli chodzi o cenę - w Rossmannie kosztuje 20 zł, ale można ją spotkać na promocji - uważam ze cena mogłaby być ciut niższa.

Herbal essence

Szampon i odżywka do włosów mega efekt zadowalajacy! ????Już po pierwszym użyciu widać różnicę. W moim przypadku maska do włosów, której używałam wcześniej ponieważ po innych szamponach i odżywkach musiałam ja nakładać, tak teraz poszła w odstawke! Szampon herbal essence i odżywka dają radę. Włosy są przede wszystkim fajne miękkie, gładkie w dotyku bez stosowania jakiś dodatkowych wynalazków na włosy, nawet jedwab do włosów odstawilam i ten zapach.... Ślicznie pachnie, utrzymuje się do kolejnego mycia włosów w moim przypadku do 2 dni. Takze z czystym sumieniem mogę polecić ten zestaw????????????????????????????????????????????

Świetna

Kosmetyki Herbal Essences Bio: renew w pełni spełniły moje oczekiwania! Działanie można poczuć już przy spłukiwaniu produktu - włosy są miękkie, nie plączą się, a po wysuszeniu puszyste i nadal takie mięciutkie i odżywione. Zapach jest wspaniały! Długo utrzymuje się na włosach, uwielbiam moringe! Niestety po 2 dniach widać lekkie przetłuszczanie włosów, ale suchy szampon je ratuje. Może to dlatego, że po nałożeniu odżywki chwilę trzymam ją na włosach, a na produkcie nie ma takiego opisu (nałożyć i spłukać). Mimo to szczerze polecam! Testowałam w połączeniu z szamponem z tej samej serii.

Odżywia, wygładza, zadowala :)

Odżywka działa niesamowicie na puszące się włosy i te zmęczone warunkami pogodowymi - wygładza, oswaja włosy, ułatwia rozczesywanie po myciu, pomaga przy plączących się włosach i zadowala już podczas pierwszego zastosowania. Jest bardzo wydajna: na włosy długie i gęste wystarczy jedna porcja wyciśnięta na środek dłoni. Samo opakowanie jest duże, konsystencja jest odpowiednio przygotowana. Bardzo polecam szczególnie dla włosów zmęczonych, elektryzujących się i tych plączących się

Cud Moringa-Herbal Essences odżywka do włosów

Na pierwszy rzut oka widzimy ładne opakowanie. Co kryje się w środku?
Delikatny, lecz przyjemny zapach; wygodny dozownik. Produkt ma idealną konsystencję. Nie jest ani za rzadki ani za gęsty. Dzięki temu jest bardzo wydajny. Mam włosy średniej długości, lekko rozjasniane. Jak dzialal Złoty Olej Moringa?
Włosy faktycznie staly sie wygladzone, lekkie i łatwo się układaly. W połączeniu z szamponem efekt był zadowalajacy. Wlosy latwo sie rozczesuja i blyszcza. Przy stosowaniu tego produktu zauważyłam rowniez mniej "koltunow" na glowie w ciągu dnia.
Polecam!????

Wygładzająca odżywka do włosów `Złoty olej Moringa`

Moje włosy po zastosowaniu odżywki Herbal Essences, Bio:renewv Złoty olej Moringa doszły do normalności są wygładzone , miłe w dotyku do tego długo pięknie pachną .