Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzający szampon do włosów `Złoty olej Moringa`

Herbal Essences, Bio:renew, Wygładzający szampon do włosów `Złoty olej Moringa`

Wygładzenie. Szampon Złoty Olej Moringa. Herbal Essences bio:renew z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić Twoje włosy przed tym wszystkim, do czego przyzwyczajają się wraz z upływem czasu. Rezultat? Miękkie, swobodnie układające się włosy.
Herbal Essenes bio:renew. Ten szampon powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną.
0% Barwników, glutenu, silikonów. Zrównoważone pH . Bezpieczny dla włosów farbowanych.

Cudo!

Ten szampon to jest coś niezwykłego! Mam włosy bezproblemowe, tzn. normalne. Po umyciu tym szamponem... A nie, wróć! Już podczas mycia włosów tym oto szamponem wyczułam pod palcami ekstramalne wygładzenie! Po wysuszeniu włosów efekt również się utrzymuje, jednak nie zwróciłam na to jakiejś większej uwagi. Szampon nie przysparza żadnych problemów, jest na 5 z plusem!

Ulubiony

Kupiłam szampon z polecenia teściowej, zachęciły mnie rowniez obietnice producenta o naturalnym skladzie. Szczerze mówiąc bylam sceptycznie do niego nastawiona, ale dalam mu szanse. I nie zawiodlam sie w ani 1 procencie! Szampon pachnie cudownie, zapach utrzymuje sie na wlosach bardzo dlugo i jest intensywny-do tego stopnia, ze znajomi pytają jaki szampon tak pachnie;) mocno sie pieni, więc nie trzeba go duzo, aby pokryć pianą całe włosy, jest zatem bardzo wydajny. Radziłabym uważać z ilością, bo jezeli da sie go za duzo to ciezko splukac. Jezeli chodzi o jego dzialanie, jest bardzo widoczne. Po umyciu i wysuszeniu włosy są nieprawdopodobnie miękkie i rzeczywiście wygładzone, ładnie się układają, nie sprawiają żadnych problemów. Mam wlosy srednioporowate i na nich działa cudownie. Opakowanie jest dosyć liche, bardzo słabej jakości plastik, więc uważałabym, bo moze pęknąć zatyczka. Poza tym jak najbardziej polecam kazdemu, kto posiada niesforne włosy, na pewno sie nie zawiedzie, tak samo jak ja! Jestem wdzięczna tesciowej za polecenie:)

nie dla wrażliwej skóry

Mam wrażliwą skórę i niestety dla mnie tragedia... Po pierwsze od razu po drugim umyciu dostałam łupieżu! Włosy strasznie szybko się przetłuszczały. Odstawiłam w połowie opakowania.

Wygładzanie bez przetłuszczania

Skusiłam się na niego ze względu na łądny zapach i 90% naturalnych składników.
Włosy po myciu są miękkie, lśniące i nie przylegają do głowy - są jakby lżejsze. Mimo wygładzenia nie przetłuszcza włosów, a nawet zauważyłam, że są dłużej świeże i nie potrzebuję suchego szamponu (pełne dwa dni przy myciu włosów wieczorem).

Dopełnienie odżywki ;)

Skutecznie oczyszcza nie obciążając włosów. Pięknie pachnie. Włosy są miękkie, swobodnie się układają.
Nie zawiera barwników, glutenu, silikonów. Z odzywka z tej serii tworzy wspaniały duet!

Pierwszy zawód od Herbal Essences

Zawsze byłam zadowolona z produktów tej firmy,w tym przypadku szampon wypada najgorzej ze wszystkich.Nie zauważyłam wygładzenia,wrecz powoduje u mnie totalny push up z suchymi elektryzujacymi sie końcówkami.Napewno nie kupie wiecej pomimo przyzwoitej ceny.Liczyłam na przyjemne nawilżenie i wygładzenie a tutaj takie rozczarowanie.Moze za duza przkombinowana dawka w składzie?

Wrócił mistrz

Szampony wygładzające często mają to do siebie, że włosy po nich są oklapnięte, zbite i szybciej się przetłuszczają. Ten szampon to jednak wyjątek, faktycznie wygładza włosy, które są po nim lśniące, ale zarazem lekkie, puszyste i ładnie się układają. Ten szampon po kilku latach nieobecności znów zagości w mojej łazience.

Taki sobie

Szampon kupiłam ze względu na olej moringa, o którym czytałam wiele dobrego.
Nie zauważyłam jakiś super efektów. Nie jest zły, ale już do niego nie wrócę.
Moim zdaniem nie ma właściwości wygładzających, plącze włosy.
tutaj o niebo lepiej spisuje się np. szampon Mysterium z jedwabiem.
Zapach taki sobie. Nie powala. Wydajność dobra.
Ot taki szampon jak szampon.
Używam na przemian z Pantene i wspomnianym Mysterium i ten wypada zdecydowanie najgorzej.

Spełnia moje oczekiwania:)

Do szamponu podeszłam dosyć sceptycznie ale po około tygodniu przekonał mnie do siebie. Czym dokładnie?
Włosy po zastosowaniu szamponu dłużej pozostają świeże i ten obłędny zapach- daje wrażenie:) jestem zachwycona, konsystencja jest bardzo odpowiednia, wystarcza na dość długo.

Zadowolona

Piękny, delikatny zapach. Szampon bardzo dobrze się pieni i jest wydajny. Dobrze oczyszcza. Włosy po użyciu wraz z odżywką łatwo się rozczesywały. Były wygładzone, delikatne i lśniące. Efekt widoczny już po pierwszym użyciu.

Zniewala zapachem

Pierwsze co zrobili na mnie ogromne wrażenie to zapach, który rozchodzi się niemal po całej łazience po otwarciu opakowania.
Szampon zamknięty jest w dużej i poręcznej butelce, grafika jest estetyczna i miła dla oka.
Szampon jest bardzo wydajny i dobrze się pieni. Włosy nawet bez użycia odżywki były łatwe do rozczesania, a zapach pozostał na nich jeszcze przez wiele godzin.

Dobry

Pierwsze wrażenie po zastosowaniu szamponu bardzo pozytywne, po umyciu zapach wyczuwalny cały czas, nawet po wysuszeniu. Włosy faktycznie były bardzo miękkie. Po dłuższym stosowaniu mogę powiedzieć, że na pewno nie zaszkodził, ale też spektakularnych nie zauważyłam efektów, może dlatego, że zbyt krótko go używam. Na pewno trochę wygładził włosy - niestety po lecie moje włosy mają tendencję do puszenia się i są niesforne.
Konsystencja szamponu posrednia -ani rzadka ani gęsta, wygodna aplikacja kosmetyku. Wg mnie trochę cena zbyt wysoka, 15 zł by wystarczyło, ale nie będę się czepiać ;) Choć są inne szampony lepsze w tej cenie jak np Tresemme