Herbal Essences, Bio:renew, Oczyszczający szampon do włosów `Biała truskawka i mięta`

Herbal Essenes bio:renew Oczyszczenie Szampon Biała truskawka i słodka mięta z cennym antyoksydantem pomaga oczyszczać i chronić włosy.
Szampon powstaje w fabryce dysponującej zielonymi certyfikatami, które gwarantują, że energia użyta do jego produkcji została zrównoważona wiatrową energią odnawialną. 0% Barwników, glutenu, silikonów. Zrównoważone pH . Bezpieczny dla włosów farbowanych.

Bez szału

Skusil mnie zapach. Przy myciu okazał się przyjemny, nie powiem, że nie. Skusil mnie promocja i wtedy jeszcze nowość w drogerii Rossmann. Niestety - nie sprostał moim oczekiwaniom

Przecudnie pachnie!

Zacznę od tego, że szampon pachnie przecudownie. Owocowo - orzeźwiająco - na pewno będzie idealny na upałach.
Zapach pozostaje na włosach naprawdę długo.
Włosy są sypkie i nie poplątane. Wielkiego oczyszczenia nie zauważyłam, po prostu normalnie myje.

Urzekający zapach!

Mimo, że na opakowaniu jest napisane nałóż sporą ilość szamponu to, aby umyć moje włosy wystarczyła niewielka ilość. Włosy po użyciu zostały dobrze oczyszczone. Szampon nie powodował u mnie podrażnień. Zapach produktu przypadł mi do gustu.

Jeden z lepszych jakie miałam

Bardzo polubiłam ten szampon!
Pięknie, orzeźwiająco pachnie.
Delikatnie chłodzi skórę głowy.
Dobrze, choć delikatnie oczyszcza.
Nie powoduje podrażnień/łupieżu
Jest bardzo wydajny.
Zapewne jeszcze wiele razy zagości w mojej łazience.

swietny

kiedyś używałam ich jak jeszcze były reklamy jak Pani w dżungli krzyczała.
i wróciłam jestem zadowolona
szampon fakt włosy po nim są dziwne ale po to jest odżywka po to są zestawy nie uzywawa się samych szamponow one oczyszczaja włosy skórę skrzydła nadaje im miękkość i połysk więc opinie ni ech będą bo zastosowaniu zestawu dokładnie .

Spory zawód

Może zacznę od zalet tego szamponu, których na liście jest mniej niż wad. Po pierwsze - bardzo ładny zapach - słodka truskawka zrównoważona orzeźwiającą miętą. Po drugie opakowanie - wizualnie szampon zachęca do zakupu, dozownik na plus - nie wylewa się zbyt dużo szamponu, przezroczysta butelka pozwala określić konsystencje szamponu oraz to ile zostało go do użycia. I to chyba na tyle zalet. Jeśli chodzi o wady.. spodziewałam się szamponu po którym włosy dłużej zostaną swieże i będą się mniej przetłuszczać - taki efekt był może przy dwóch pierwszych użyciach. Dużą jego wadą jest to że włosy już podczas mycia stają się jakby suche, splontane, chropowate. Po umyciu są one ciężkie do rozczesania, pozbawione blasku. Kolejną wadą jest to, że szampon słabo sie pieni i rozprowadza. Musze nałożyć wieksza ilość ahy dobrze umyć włosy. Jak dla mnie cena zbyt wysoka w stosunku do jakości produktu, szampon jest mało wydajny.

FATALNY

Po żadnym jeszcze szamponie moje włosy nie były takie... NIJAKIE! Ani uniesione, ani sypkie, ani nawet przeciążone, czy puszące. Jakbym umyła włosy tylko wodą i pozwoliła im robić, co chcą. Nie dały się jakkolwiek ułożyć, nie można im nadać żadnego kształtu - po prostu "jakim je stworzył, takie je mosz". Bez znaczenia, czy i jaką odżywkę, albo olejki się stosuje przed, czy po umyciu. Efekt każdorazowo taki sam. Cena 20zl za butelkę (dałam 15 na promocji) to jakaś kpina. Na plus może tylko zapach (ulatnia się wraz ze spłukaniem włosów) i gęsta żelowa konsystencja. Zużyję może do pędzli, choć nie wiem czy choćby do tego się nada.

Mój nowy numer 1!

Zawsze miałam problem ze znalezieniem dobrego szamponu. Mam włosy szybko przetłuszczające się, ale farbowane, więc szukałam czegoś co dobrze oczyści włosy i przedłuży ich świeżość, ale nie będzie ich wysuszało i plątało. I wreszcie znalazłam!

Co za zapach!!!

Wizualnie szampon wygląda bardzo ładnie, schludna butelka, przejrzysta grafika.
Łatwy w stosowaniu.
Konsystencja jest trochę gęsta, ale dobrze się myje nim włosy, fajnie się pieni.
Największa jego zaletą jest piękny zapach truskawek.
Szampon ten nie ma naturalnego składu, ale bardzo dobrze oczyszcza włosy.
Czupryna po umyciu jest świeża, pachnąca, włosy są sypkie. Szampon nie plącze włosów. Łatwo sie spłukuje.
Moje włosy go polubiły, boich nie obciąża i daje im świeży wygląd.

Piękny zapach, ale nic po za tym

Szampon o genialnym zapachu truskawek i mięty. Robi to co ma za zadane, dobrze się pieni. Nie przedłuża u mnie świeżości włosów, ale producent nam tego też nie obiecuje. Jak dla mnie to przeciętny szampon. Nie robił nic specjalnego. Pomimo długiego używania szału na mnie nie zrobił. Nie różni się niczym od innych szamponów.

Taki sobie

Zacznę od tego,że marka Herbal Essences kreuję się na markę naturalną.Niestety w przypadku tego szamponu jest to błąd.Już po przeczytaniu składu widzimy,że niestety do naturalności mu brakuję.
Dla mnie nie ma z tym problemu,ale osoby,które lubią takie produkty będą zawiedzione.
Szampon zamknięty jest w ładnym plastikowym opakowaniu.Porządny plastik,dobrej jakości.Standardowo wylewa się go na rękę i spienia na głowie.Ma zapach truskawki,który może po czasie już denerwować.
Najważniejsze dla mnie w szamponie to oczyszczanie skóry głowy oraz włosów.Ten produkt to robi w połowie,Jeżeli nie mam użytych dzień wcześniej żadnych specyfików typu serum chroniącego włosy przed wysoką temperaturą czy lakieru na włosach to ładnie je umyje.Problem pojawia się dopiero wtedy gdy chcemy zmyć tego typu produkty.Muszę przyznać,że niestety nie radzi sobie z tym dobrze i zostawia włosy tak jakby poklejone?Ciężko go się także zmywa.
Jeżeli nie używacie produktów do stylizacji włosów ten szampon dla was może się sprawdzić.Niestety w moim przypadku ten produkt tylko wtedy dobrze myje.

Fajny

Bardzo fajny szampon, który dobrze oczyszcza włosy i ładnie się pieni. Mógłby mieć pompkę. Jestem z niego zadowolona, ale wolę fioletową wersję, jest lepsza dla moich włosów.