Johnson's Baby, Bedtime, Bath (Płyn do kąpieli na dobranoc)

Johnson's Baby, Bedtime, Bath (Płyn do kąpieli na dobranoc)

Kojąca kąpiel na dobranoc o zapachu lawendy i rumianku.
Sprawia, że kąpiel staje się dla dziecka jeszcze większą przyjemnością i pomaga mu spokojnie zasnąć. Dodaj łagodnego płynu do kšpieli Johnson's baby z formuąš "no more tears" do ciepłej wody, a uwolnisz aromat lawendy i inne naturalne ekstrakty np. rumianek. Kojący płyn do kąpieli, który pielęgnuje nawet wrażliwą skórę dorosłych i pomaga odpocząć zmęczonemu ciału.
- tak łagodny, że może być stosowany dla dzieci już od pierwszego dnia życia
- jego łagodność została potwierdzona klinicznie
- o naturalnym pH

500 - 1000ml, 250 - 500ml
wrażliwa
płyn
płyny do kąpieli
pielęgnujące, oczyszczające
zapachowa

Bardzo lubimy

Z płynu najbardziej zadowolona jest moja 4,5 letnia córka. Sama wybrała go sobie w sklepie i sama używa:)

Pierwsze co rzuca się w oczy to fioletowa szata graficzna, która mi osobiście bardzo przypadła do gustu. Brakuje mi tu oczywiście dozownika, ale ja z tych leniwych, którym się nie chce podnosić butelki celem użycia jej zawartości;). Największym atutem produktu jest jego zniewalający zapach. Uwielbiam go! Córka także... Zapach, który unosi się w całej łazience po dodaniu płynu do wody jest bardzo relaksujący i uspokajający. Nie liczcie, że dzieciaki Wam usną po tym jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki, ale jako jeden z etapów wyciszania ich przed snem zadziała napewno.

Płynu używamy od jakiś trzech miesięcy, ale nie codziennie, bo moje dziecko ma kilka rodzai w swojej kolekcji i codziennie używa innego, więc się nie wypowiem w kwestii przesuszania skóry. Stosowany okazjonalnie nie wysusza jej i nie podrażnia. Poza tym jest bardzo wydajny i świetnie się pieni. Duża ilość bąbelków to to co dzieciaki uwielbiają najbardziej. Polecamy go z czystym sumieniem.

uwielbiam jako płyn do kąpieli dla dprpsłych

Używam go od lat jako płyn do kąpieli. Mam wrazliwą skore i brak plynu do kapieli strasznie mi wysusza skore. Natomiast jak dam plyn do kapieli dla doroslych, to mnie potem wszystko swedzi. Kiedys kupilam w promocji z ciekawości i od lat się z nim nie rozstaje. Daje 2-3 pompki na wanne. Nie robi piany w wannie, ale woda staje sie taka miekka i moge w niej polezec bez pozniejszego drapania skory. Ma fajny chociaz jak na kosmetyk dzieciecy intensywny zapach. Mi odpowiada. Nie myję sie nim jako zelem do mycia ciala.Sluzy mi tylko jako plyn do kapieli i przy mojej suchej skorze nie robi mi krzywdy.

Nie najlepszy

Kupiłam jedno opakowanie na wypróbowanie i się rozczarowałam.

Zacznę od tego, że moje 9 miesięczne dziecko nie miało nigdy problemów ze skórą.
Od kiedy zaczęłam wlewać ten płyn do ciepłej wody u mojego maluszka strasznie wysuszyła się skóra oraz włoski,
plusem jest, że płyn ładnie pachnie na skórze i też fajnie się pieni,
jednak ja miałam inne płyny które spełniały te zadanie oraz nawilżały skórę.

Podsumowując nie odradzam ale też nie polecam jakoś w szczególności ponieważ są na rynku inne lepsze produkty mycia ciała i włosów niemowlaka.

Przyjemny

delikatnie się pieni, zapach ma taki typowy dla kosmetyków niemowlęcych natomiast wyczuwalna jest delikatna czegoś innego. Podsumowując pachnie ładnie. W rodzinie miałam przypadek, że dziecko miało po nim wysypkę natomiast mojemu bratu nic nie jest.

Dla całej rodziny

Ten plyn kupuję już od dłuższego czasu, po prostu sprawdza się i bardzo go lubimy. Jest delikatny, nie wysusza skóry, dobrze się pieni i co najważniejsze nie podrażnia i nie uczula. Pięknie pachnie i cudownie odpręża. Łagodnie oczyszcza i koi.

Średniak

Kupiłam na początku epidemii coronawirusa dwa opakowania tego cuda, bo nie było nic innego sensownego do wyboru. I męczę się z nim do teraz. Butelka nieporęczna, więc musiałam go przelać do innej, która ma dozownik. Codziennie używany do mycia wysuszał mi skórę, więc używam go naprzemiennie z innym. Ma ładny, ale intensywny zapach, który długo się utrzymuje na skórze. Mocno się pieni. Po umyciu skóra jest jak by śliska, wydaje mi się jak bym go do końca nie spłukała. Ale już po wytarciu się ręcznikiem czuje dyskomfort i muszę posmarować się balsamem. Zmęczę ten płyn do końca i więcej go nie kupię.

Taki sobie

Jeśli rodzice liczą, że płyn magicznie uśpi ich dziecko to będą bardzo rozczarowani...
Produkt dobrze się pieni i sprawdza się jako żel myjący. Nie wysusza również skóry, chociaż mój maluch nigdy nie miał z tym problemu niezależnie od kosmetyku. Osobiście liczyłam na zupełnie inny zapach, bardziej dziecięcy ale to kwestia sporna, bo według męża jest bardzo ładny.

Bardzo ładny zapach

Widziałam ten płyn w wielu recenzjach na Youtube z tanimi a dobrymi rzeczami z Rossmana. Skusiłam się ostatnio na niego. Aktualnie płyn ma opakowanie z pompką i tutaj pojawia się jedna wada. Przy nakładaniu produktu z pompki wolno leci płyn więc wydaje mi się że poprzednie opakowanie było lepsze. Genialny zapach oraz łatwe nakładanie na skórę. Zapach utrzymuje się długo po kąpieli i uspokaja. Sprawia że skóra jest miękka i według mnie nawilżona. Polecam kupić :) Ja już myślę nad drugim opakowaniem

Śliczny zapach.

Wracamy czasami do tego płynu, jak akurat podczas zakupów rzuci się w oczy. Moje dzieci lubią ten zapach i kąpiel z tym płynem. Ślicznie pachnie, dobrze rozprowadza się po delikatnej skórze dziecka, dokładnie myje i pielęgnuje. Czy łatwiej się po nim zasypia? Nie wiem ;) nie zauważyłam po moich dziewczynach różnicy w zasypianiu. Ważne że lubią ten płyn :) butelka jest duża, wygodna i sam płyn wydajny.

Uwielbiam

Ten płyn kupiłam pierwszy raz, kilka lat temu, w czasach studenckich. Po kilku latach kupiłam ponownie ale już tym razem dla dziecka. Ma przepiękny zapach, który chyba faktycznie pomaga w zasypianiu. Płyn się dobrze pieni, nie wysusza skóry, jest wydajny. Przez całą kąpiel zapach unosi się w łazience.

Relaksujący płyn do kąpieli

Płyn odkryłam przypadkiem, kiedy młodsze kuzynki przyjezdzaly na wakacje. Bardzo mi się spodobał i wtedy kupiłam go po raz pierwszy.

Płyn zamknięty jest podręcznym opakowaniu z zamknięciem na ,,klik". Posiada lekką konsystencję o niebieskim kolorze.
Płyn posiada bardzo delikatny i przyjemny zapach, który doskonale relaksuje i odpręża po ciężkim dniu. Jego niewielka ilość wystarczy na dokładne umycie ciała. Kosmetyk delikatnie się pieni, myje i oczyszcza , pozostawiając skórę miękka i delikatna w dotyku. Po kąpieli ciało jest odzywione, a zapach utrzymuje się dość długo.
Opakowanie ekonomiczne, przystępna cena.
Ja co jakiś czas z chęcią powracam do tego płynu, bo naprawdę jest doskonały.

Ulubieniec

Tak ten płyn to zdecydowanie ulubieniec w naszym domu ....od 4 lat jestem mamą dwójki wspaniałych dzieci i od narodzin pierwszej córki używamy właśnie tego płynu posiada on przepiękny zapach który długo utrzymuje się na skurze naszego maleństwa ,co myślę że jest bardzo ważnym elementem