Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalne chusteczki do demakijażu

Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalne chusteczki do demakijażu

Pojemność 20 szt

Masz trudności z szybkim usunięciem wodoodpornego makijażu? Odkryj nowe Profesjonalne chusteczki do demakijażu MicellAIR®.Delikatna formuła bez parabenów z kompleksem MicellAIR® i ekstraktem z czarnej herbaty:
1. Efektywnie usuwa wodoodporny makijaż oraz tusz do rzęs
2. Pielęgnuje wrażliwą skórę i okolice oczu oraz chroni rzęsy
3. Łagodnie oczyszcza twarz, oczy i usta, bez spłukiwania, bez pocierania, bez pozostałości. Twoja skóra jest czysta, wygląda zdrowo i pięknie.

Rekomendowane przez makijażystów.
0% parabenów

Bardzo fajne chusteczki

Chusteczki są świetne. Dwie chusteczki i mam zmyty makijaż, idealne w podróż, czy żeby leżały przy łóżku w sypialni, jak dla mnie jeden z lepszych produktów do demakijażu w tej postaci. Są niezastąpione, dobrze zmywają nawet utrwalony makijaż, na pewno do nich wrócę.

Świetny produkt

Bardzo fajny produkt, chusteczki dokładnie oczyszczają skórę, bardzo wilgotne na + idealne na wyjazd lub do torebki szkoda tylko że w opakowaniu jest zaledwie 20 sztuk, cena atrakcyjna za dobrą jakość

Bardzo dobre

Lubię na wyjazdy zabierać te chusteczki, dla mnie to wygodniejsze niż butelka plus płatki. Te sprawdziły się wyśmienicie, dobrze zmywają także wodoodporny makijaż, jedno opakowanie trzymam w biurku w pracy, jak coś tam się rozmaże i trzeba poprawić to zawsze można szybko i łatwo to zrobić. Nie trzeba trzeć skóry żeby makijaż usunąć, wystarczy delikatnie przyłożyć na chwilę do oczu i wszystko ładnie zmyte. Nie podrażniają i nie zostawiają nieprzyjemnego tłustego filmu na skórze.

Idealne na wyjazdy.

Chusteczki kupiłam z myślą o zbliżającymi się podróży i postanowiłam wypróbować jedną z nich chciałam sprawdzić czy nie będą nie podrażniać ponieważ mam bardzo delikatne oczy. I muszę przyznać że chusteczki sprawdzają się idealnie.
Oczy nie szczypią nie są zaczerwienione a makijaż schodzi lekko i gładko wystarczy jedno pociągnięcie chusteczki uważam że to są najlepsze chusteczki do demakijażu dostępne na rynku.

Świetne do zabrania na dalekie podróże :)

Profesjonalne chusteczki do makijazu idealnie sprawdzają się do walizki,torebki.Produkt ten zajmuje mało miejsca A jest doskonały do demakijażu. Chusteczki pieknie pachną , nawilżają skórę przez co jest gładka i miękka w dotyku .Chętnie go używam,gdy gdzies wyjeżdżam. Pozostawia skórę nawilżona i oczyszczoną :)

Moje ulubione

Moje ulubione , z którymi się nie rozstaje . Zmycie makijażu było zawsze dla mnie udręką a te chusteczki świetnie sobie z nim radzą . Delikatny zapach . Zawsze goszczą w mojej torebce i są ratunkiem w kryzysowej chwili .

demakijaż na wakacjach

Te chusteczki sprawdzą się szczególnie podczas wyjazdów, bo są poręczne i zajmują mało miejsca w torebce :) zabieram je zawsze ze sobą na różne wyjazdy i korzystam z ich poręcznego, małego kształtu. Usuwają makijaż dokładnie i szybko. Mają śliczny zapach i nie podrażniają skóry. Jedna chusteczka jest bardzo duża i z łatwością usuwam nią nawet mocny makijaż.

Must Have podczas wyjazdu

Chusteczki MicellAIR Skin Breathe zakupiłam na weekendowy wyjazd, a wtedy jak wiadomo każde miejsce w kosmetyczce jest ważne :)
Jestem mile zaskoczona.
Chusteczki zamknięte są w ładnym czarnym efektownie wyglądającym opakowaniu. Idealne do damskiej torebki. Chusteczki są dobrze nasączone, dzięki czemu zmywanie makijażu jest naprawdę łatwe, szybkie i przyjemne.
Jestem zdziwiona jak dobrze te chusteczki sobie radzą z demakijażem. Nie podrażniają skóry, nie wymagają mocnego pocierania.
Do dokładnego zmycia makijażu zużywam 2chusteczek, więc opakowanie starcza mi na 10 razy.
Takie chusteczki to świetna alternatywa dla płynu w butelce.

Dobre na wyjazd

Robią to, co powinien robić tego typu produkt. Wiadomo, że używamy ich głównie w trakcie wyjazdów. Zmywa makijaż, mnie nie podrażnia, nic nie piecze ani nie szczypie, więc za to duży plus. Minus jest taki, że trzeba dość mocno pocierać, żeby zmyć makijaż.
Opakowanie jest poręczne, zmieści się do każdej kosmetyczki czy torebki.
Mają intensywny zapach, który dla mojego nosa jest bardzo przyjemny.

Dobre

Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalne chusteczki do demakijażu zakupiłam na sylwestrowy wyjazd. Zależało mi na oszczędzeniu miejsca w kosmetyczce oraz na czymś co spokojnie zmieści mi się w torebce na ewentualne poprawki mocnego makijażu w ciągu zabawy.
Chusteczki mają eleganckie, czarne foliowe opakowanie. Szkoda, że zamykane lichą folijką, która szybko zaczęła mi się odklejać samoistnie, przez co chusteczki zaczęły wysychać.
W opakowaniu za cenę około 17 zł (bez promocji) otrzymujemy 20 chusteczek. No niestety, ale taki chusteczkowy demakijaż wychodzi drogo. Tym bardziej, że nie ma się co oszukiwać, że 1 chusteczka magicznie usunie cały make up za jednym zamachem. Takie rzeczy tylko w reklamach, mi średnio szło 3 chusteczki na jeden porządny demakijaż.
Przechodząc do samych chusteczek - bardzo podoba mi się ich zapach, dość mocny ale przyjemny. Kolejny plus to poziom nasączenia, jak dla mnie jest optymalny - po przyłożeniu do twarzy makijaż jest dobrze zmywany bez konieczności nadmiernego tarcia. Chusteczki przyjemnie "ślizgają" się po cerze, ich faktura jest taka przyjemna, że nie mogłam się nadziwić jak oni to osiągnęli. Biorąc to wszystko pod uwagę - Nivea oferuje nam produkt wysokiej jakości, o przyjemnym zapachu, delikatnej fakturze i odpowiednim poziomie nasączenia. Produkt, który zmyje makijaż bez podrażnienia skóry czy oczu, który poradzi sobie zarówno z grubą warstwą tuszu jak i z trwałą pomadką. Szkoda, że nie zainwestowali troszkę więcej w porządne opakowanie. A jeśli chodzi o wydajność, to myślę, że wszystkie chusteczki do demakijażu mają to do siebie, że pojedyncza nie usunie mocnego, wieczorowego makijażu w całości. Ja jestem w stanie zaakceptować tę cenę za oszczędność miejsca w bagażu i brak efektu czarnych oczu po myciu twarzy, ale na co dzień zostaję przy płynach micelarnych.

Pół na pół

Chusteczki do demakijażu również tak jak płyn są dla mnie na tak i na nie. Zmywają wodoodporny makijaż twarzy jednak u mnie nie radzą sobie z oczami ( muszę mocno pocierać i wielokrotnie ) oraz odczuwam pieczenie ale to kwestia indywidualna. Tak czy inaczej chusteczki są zawsze w mojej torebce podczas podróży, zajmują mało miejsca i zawsze się przydadzą.

Najlepsze chusteczki do demakijażu

Najlepsze chusteczki do demakijażu jakie miałam. Są bardzo mocno nawilżone, przez co bardzo łatwo zmywa się makijaż. Do mocnego, wieczorowego makijażu wystarcza tak naprawdę 2 chusteczki, do tego ładnie pachną. Mały minus za to, że nie do końca radzą sobie z wodoodpornym tuszem, którego najczęściej używam, za co odejmuję gwiazdkę, bo według producenta są to właśnie chusteczki do zmywania takiego makijażu.