Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalne chusteczki do demakijażu

Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalne chusteczki do demakijażu

Pojemność 20 szt

Masz trudności z szybkim usunięciem wodoodpornego makijażu? Odkryj nowe Profesjonalne chusteczki do demakijażu MicellAIR®.Delikatna formuła bez parabenów z kompleksem MicellAIR® i ekstraktem z czarnej herbaty:
1. Efektywnie usuwa wodoodporny makijaż oraz tusz do rzęs
2. Pielęgnuje wrażliwą skórę i okolice oczu oraz chroni rzęsy
3. Łagodnie oczyszcza twarz, oczy i usta, bez spłukiwania, bez pocierania, bez pozostałości. Twoja skóra jest czysta, wygląda zdrowo i pięknie.

Rekomendowane przez makijażystów.
0% parabenów

Na wyjazd super

Świetne chusteczki.Przez swoje opakowanie doskonałe na wyjazd,czy do torebki.Zmywają nawet wodoodporny makijaż.Skóra pozostaje oczyszczona,bez efektu klejenia się.Przyjemnie pachną.Nie podrażniają ani uczulają.Takie do zadań specjalnych.

konieczna rzecz

To jest rzecz która musi się znaleźć w torebce każdej podróżującej kobiety. Nawet jeśli w podróży nie robię makijaż i tak wieczorem muszę wszystko "zdjąć z twarzy". Chusteczki są przyjemne na dotyk i nie uczula twarz.

Świetne na wyjazd:-)

Kupiłam te chusteczki z myśla o wyjeżdzie weekendowym aby ograniczyć zabierania kosmetyków do demakijżu. Jest pozytywnie zaskoczona skutecznością. Doskonale poradziły sobie z tuszem do rzęs. Na cały demakijaż wystraczyły dwie chusteczki.

Przydatne w podróży

Chusteczki pozytywnie mnie zaskocszyły. Ich skuteczność oceniam na bardzo dobrą, co prawda akurat w moim przypadku miały mały problem
z wodoodpornym tuszem do rzęs, ale wcale ich to nie skreśla. Ogólnie bardzo fajne rozwiązanie, dużo poręczniejsze niż butla płynu micelarnego.

Najlepsze na świecie!

Chusteczki, mimo tego iż dość drogie (ok 14 zł), to naprawdę warte swojej ceny. Jestem leniwa i nie lubię bawić się w płyny micelarne i waciki i naprawdę cenie sobie produkty 10 w 1 :)
Chusteczki są sporych rozmiarów i w zupełności jedna wystarczy na zmycie nawet wieczorowego makijażu. Nasączenie jest idealne, bo płynu wystarcza na to, by dokładnie oczyścić twarz bez pocierania i pozostawić na skórze miły film, który sprawia, że buzia jest świetlista i miękka.
Nie wysychają - to ogromna zaleta. Do ostatniej sztuki pozostają w bardzo dobrym stanie. No i ten Niveowy zapach.... <3

Super sprawa

Chusteczki kupiłam z myślą o 2-tygodniowym wyjeździe, nie chciałam zabierać ze sobą butli z płynem więc pomyślałam że te chusteczki to dobra rzecz. Sprawdziły się idealnie. Bardzo dobrze usuwają makijaż, w moim przypadku na dokładne zmycie całej twarzy i tuszu z oczu potrzeba 2 chusteczek. Chusteczki w bardzo wygodnym i ładnym czarnym opakowaniu. Nie podrażniają, nie uczulają. Na wyjazd są super. Polecam, wygodny i dobry produkt.

ok

Fajne, ale raczej nie do codziennego użycia. Na co dzień wolę usuwać makijaż tradycyjnymi metodami i bardziej ekonomicznymi ;) Ładnie pachną, nie podrażniają skóry, ani jej nie wysuszają. Makijaż usuwają dobrze, nawet ten wodoodporny, ale na jedno użycie schodzą mi 2 chusteczki, więc biorąc pod uwagę cenę opakowania, to się to raczej nie opłaca. Jako rozwiązanie doraźne, poza domem na przykład to spoko, ale w domu zostanę przy płynie micelarnym.

Super

Byłam sceptycznie nastawiona do tego typu produktów do demakijażu. Jednak z przyczyn czysto losowych musiałam zakupić obojętnie jakie, mimo to zdecydowałam się na markę Nivea spośród innych dostępnych. Byłam miło zaskoczona działaniem produktu. Skórą całkowicie oszczyszczona z podkładu. Miły zapach i uczucie świeżości i czystej cery

Mega

Chusteczki zakupiłam z myślą o wyjeździe, świetnie sie sprawdziły. Sa meega wygodne w podróży, można uzyc ich w każdej chwili i w każdym miejscu bo wygladaja jak zwykłe chusteczki. Sa delikatne i faktycznie zmywają makijaż a nie tylko rozmazuja jak inne znane mi juz wczesniej chusteczki do demakijażu. Same plusy. Godny polecenia produkt.

Świetne w podróż

Dla mnie te chusteczki okazały się hitem tych wakacji. Wreszcie zamiast wozić płyny waciki żele to wrzucałam tylko paczuszkę chusteczek do kosmetyczki i heja ;)

Bardzo przypadło mi takie rozwiązanie do demakijażu. Chusteczki świetnie zmywają nawet mocny makijaż. Chociaż niestety porównując je do płynu z tej samej serii to są ciut gorsze.

Ale ogólnie jestem mocno na tak.

Opakowanie jest poręczne . Łatwo je zabrać wszędzie ze sobą.

Niestety troszkę szczypią w oczy.

W podróż

Bardzo fajne chusteczki na podróż.
Opakowanie nie zajmuje dużo miejsca i jest lekkie, chusteczki duże i solidne (nie rwą się i nie dziurawią), dobrze nasączone (nie kapią ani nie wysychają w 10 sekund). Dobrze zmywają makijaż, nawet makijaż oczu. Zapach bardzo ładny, intensywny, typowy dla nivea.
Po użyciu nie czułam żeby moja skóra była super oczyszczona, musiałam jeszcze umyć twarz. Nie będę ich używać w codziennej pielęgnacji ponieważ wolę płyny do demakijażu jednak w podróż jak najbardziej !
Produkt nie uczula, nie podrażnia ani nie wysusza.

Najlepsze!

To zdecydowanie najlepsze chusteczki do demakijażu, z którymi do tej pory się zetknęłam!
Są miękkie i delikatne, odpowiednio nasączone preparatem zmywającym makijaż.
Doskonale radzą sobie z ciężkim podkładem, cieniami a nawet tuszem.
Nie wymagają mocnego pocierania, nie zostawiają podrażnień
Są wydajne-chusteczka jest sporych rozmiarów i wystarcza na zmycie całej twarzy. Jest mocna, nie rozdziera się ani nie zostawia "kłaczków".
Po demakijażu chusteczką skóra jest czysta, świeża, delikatna i nawilżona.
Opakowanie wygodne, zamknięcie jest na tyle szczelne, że chusteczki długo utrzymują wilgoć.
Jedynie zapach - jest przyjemny, ale nieco zbyt intensywny.