Pojemność 20 szt

Masz trudności z szybkim usunięciem wodoodpornego makijażu? Odkryj nowe Profesjonalne chusteczki do demakijażu MicellAIR®.Delikatna formuła bez parabenów z kompleksem MicellAIR® i ekstraktem z czarnej herbaty:
1. Efektywnie usuwa wodoodporny makijaż oraz tusz do rzęs
2. Pielęgnuje wrażliwą skórę i okolice oczu oraz chroni rzęsy
3. Łagodnie oczyszcza twarz, oczy i usta, bez spłukiwania, bez pocierania, bez pozostałości. Twoja skóra jest czysta, wygląda zdrowo i pięknie.

Rekomendowane przez makijażystów.
0% parabenów

są okej, ale tylko do delikatnego makijażu

Chusteczki są dobrze nasączone płynem, mają ładny, delikatny zapach. Są bardzo wydajne, jedna chusteczka pozwala na dokładne usunięcie makijażu z całej twarzy.

Produkt dobrze sobie radzi z usuwaniem podkładu, cieni, sypkich produktów, niestety gorzej jest przy kresce z eyelinera, a już najgorzej radzi sobie z tuszem. Mi niestety nie udaje się nim zmyć tuszu.

Produkt nie podrażnia twarzy, nie zostawia mokrej, lepiącej się warstwy na twarzy.

Używa produktu od: próbka

Chusteczki dają radę!

Chusteczki dobrze nasączone. Jest ich duzo ,bo aż 20 sztuk.
Dają radę że zmywaniem makijażu oczu jak i fluidu.
Brak mocnego perfumowanego zapachu na plus. Na szczęście nie ma w ogóle zapachu

Najlepsze jakie do tej pory testowałam

Chusteczki jak i dwa pozostałe kosmetyki z serii MicellAIR otrzymałam do testów. Chusteczki doskonale sobie radzą z zmywaniem zarówno podkładu czy kremu bb, nie ma na nie mocnych. Doskonale radzi sobie z moja jedyną płynna pomadką, czy też pomadą do brwi , Robiłam też ta chusteczką demakijaż oka i efekt był taki sam jak przy użyciu płynu. jednym zdaniem sprawdza się doskonale. Tak jak u poprzednika tu też występuję delikatne pieczenie przy przyłożeniu chusteczki. To szczypanie występuje przy demakijażu oka jak i zarówno gdy przejeżdżałam chusteczką w okolicy nosa nie wiem czemu tak jest, lecz skonfrontowałam to z znajoma i u niej dokładnie taki sam efekt. też występowało lekkie szczypanie, i po demakijażu jak i u poprzednika skóra na twarzy czy oku jest lepka i klejąca,kosmetyki godny polecenia i to do waz należy decyzja po jaką formę sięgniecie czy to chusteczki czy płynu.

Używa produktu od: próbka

Całkiem całkiem

Ten produkt otrzymałam do testów, i tak jak pozostałe produkty z tej serii mi się naprawdę podobały, tak ten średnio przypadł mi do gustu.
Moim zdaniem chusteczki są za mało nasączone płynem, przez co u mnie odpada zmywanie nimi makijażu oczu, bo musiałabym je zacząć niepotrzebnie trzeć. Co do demakijażu podkładu nie mam zastrzeżeń, zmywa się wszystko ładnie, jedna chusteczka spokoojnie wystarczy na usunięcie makijażu twarzy. Zapach również jest ładny, taki charakterystyczny dla marki Nivea właśnie :) być może będę używała ich w podróży, ale niestety do zmycia tuszu do rzęs będzie mi potrzebny dodatkowy produkt.

Jestem na tak ,.

W końcu znalazłam coś co w 100% spełnia moje oczekiwania. Każdego dnia wykonuję makijaż, który jest czasem ciężko domyć. Nie zawsze mam czas by stać pół wieczoru i trzeć oczy, które są pomalowane wodoodpornym tuszem. Tutaj jest inaczej. Już po pierwszym użyciu makijaż zniknął w mgnieniu oka bez zbędnego tarcia oczu. Niby niepozorna paczuszka a mieści w sobie 20 chusteczek, które mogą zdziałać cuda. Idealne rozwiązanie by mieć je zawsze przy sobie (np. w torebce) i w razie konieczności móc po prostu wyjąć jedną i ją użyć.

Świetne chusteczki do demakijażu!

Chusteczki są dobrze nasączone i świetnie radzą sobie ze zmyciem mocnego makijażu zarówno oczu jak i całej twarzy. Produkt bardzo dobrze oczyszcza, nie wymaga tarcia by pozbyć się zanieczyszczeń. Zapach chusteczek jest przyjemny.
Polecam!

Moje ulubione!

Chusteczki dostałam do testowania wraz z płynem dwufazowym i micelarnym. Przetestowałem wiele firm chusteczek do demakijażu ale te okazały się być moim KWC. Są bardzo delikatne i zmywanie makijażu poszło bardzo szybko. Dokładnie usunęły produkty do makijażu zarówno oczu jak i twarzy. Zawsze mam problem z usunięciem mojej matowej szminki która została na ustach a te chusteczki poradziły sobie z nią bez problemu! Polecam je bo są jak dla mnie niezawodne! I na pewno będę do nich wracać.

Rewelacja!!!

Idealne opakowanie do damskiej torebki, bardzo dobrze sobie radzi przy zmywaniu makijażu po 12 godzinach. Chusteczki są profesjonalne i nie miałam problemu nawet z makijażem wodoodpornym.

Nivea, MicellAIR Skin Breathe, Profesjonalne chusteczki do demakijażu

wysokiej jakości chusteczki do zmywania wodoodpornego makijażu pielęgnują rzęsy nawilżają i odżywiają żeby mogły odpocząć od kosmetyków w czasie nocy a za dnia prezentować się świetnie pokryte tuszem 0% parabenów polecam

nowy must have

Idealne do szkoły, pracy czy w podróż. Bardzo dobrze radzą sobie z demakijażem.
Zabieram je ze sobą wszędzie. Już w niejednej sytuacji okazały się być mega pomocne.