Rexona, Active Protection+ Invisible, Antyperspirant dla kobiet w aerozolu

Rexona, Active Protection+ Invisible, Antyperspirant dla kobiet w aerozolu

Antyperspirant Rexona Active Protection + Invisible to:
• Niewidoczna ochrona - przeciw białym śladom i żółtym plamom na ubraniach.
• Długotrwała świeżość zawsze wtedy, gdy jej najbardziej potrzebujesz – dzięki przełomowej technologii Motionsense™, aktywującej działanie kapsułek zapachowych pod wpływem wilgoci i ruchu.
• Ochrona przed potem i nieprzyjemnym zapachem nawet do 48 godzin.
• Długotrwałe uczucie świeżości – aż do 48h po aplikacji antyperspirantu.

Aplikacja: Antyperspirant należy stosować na czystą i suchą skórę. Puszkę należy przed użyciem wstrząsnąć i stosować z odległości min. 15 cm.

U mnie się sprawdza

Bardzo fajny dezodorant. Pięknie pachnie natomiast bardzo podrażnia gardło, drapie. Używam go delikatnie i w otwartej przestrzeni. Praktyczny atomizer oraz możliwość zakupienia większej pojemności (250ml).Nie pozostawia śladów tak jak inne dezodoranty aczkolwiek coś zawsze widać na koszulkach. Nie mam pojęcia dlaczego producent obiecuję utrzymanie świeżości przez 48h, pachy to miejsce które latem myje się nawet więcej niż 2 razy dziennie.

Rexona Active Protection

Bardzo fajny antyperspirant, długo się utrzymuje, do tego ma ładny zapach, ale trzeba uważać bo gdy psikniemy zbyt blisko robi plamy i szczypie. Ale ogólnie to polecam!

Działa dobrze, ale ma pewną wadę...

Mąż mi kiedyś kupił tę Rexonę na promocji. Generalnie, lubię produkty Rexony i w zasadzie królują w mojej łazience. Ten konkretny antyperspirant na początku bardzo mi się spodobał. Fajne opakowanko, które zdecydowanie wyróżnia go na sklepowych półkach. Bardzo przyjemny zapach, którzy rzeczywiście utrzymuje się wyjątkowo długo i zapewnia komfort przez wiele godzin. Tak jak producent obiecuje spray jest bezpieczny dla wrażliwej skóry, nie powoduje pieczenia czy zaczerwienienia, a wrecz pozostawia skórę miłą w dotyku i gładką. Świetnie, że produkt nie brudzi ubrań, nieważne czy mamy na sobie coś kolorowego czy czarnego - zero śladów :) Naprawdę, bardzo szybko wysycha. I oczywiście znakomicie chroni przed nadmiernym wydzielaniem potu i przykrym zapachem. U mnie sprawdza się nawet w sytuacjach stresowych i można powiedzieć, że mam do niego pełne zaufanie.

Jak wspomniałam w tytule recenzji, ma on jednak dla mnie jedną wadę. A mianowicie, trzeba uważać gdzie go psikamy. Producent ostrzega na opakowaniu, że najlepiej używać go w bardzo dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Ja już wiem dlaczego... Kiedyś byłam spóźniona i robiłam szybko w biegu. Szybko wypsikałam się Rexoną i przy okazji rozmawiając z mężem, wzięłam głęboki wdech. No, myślałam że się udusze... Ja nie wiem co oni tam pchają, ale no nie mogłam dojść do siebie i kaszlałam chyba z pół godziny. Dlatego, czy zima czy lato polecam używać go przy otwartym oknie a najlepiej w przeciągu :D

Podsumowując, polecam bo ten antyperspirant chroni długo i skutecznie, pięknie przy tym pachnąc. Jednak lepiej go nie wdychać.

Świetna

Ten antyperspirant jest po prostu świetny. Nie mam mu nic do zarzucenia. Zapach to oczywiście kwestia gustu, nie jest to może Chanel No 5 ale jest ok. Stosuję go razem z Blokerem Ziaji (bloker na noc, Rexona rano) i mam 100% ochronę przed poceniem. SERIO.
Polecam z czystym sumieniem.

Wstyd dla marki

Marka, która przekazuje wizerunek pro kobiecy, pro zdrowotny (propagowanie ruchu) powinna się mocno zastanowić nad puszczaniem kosmetyku z takim składem!!!!
Butane, Isobutane, Propane, Cyclopentasiloxane, Aluminum Chlorohydrate, PPG-14 Butyl Ether, Parfum, Disteardimonium Hectorite, Propylene Carbonate, Caprylic/Capric Triglyceride, Gelatin Crosspolymer, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Aqua, Hydrated Silica, Sodium Starch Octenylsuccinate, Maltodextrin, Hydrolyzed Corn Starch, Silica, BHT, Alpha-Isomethyl Ionone, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Geraniol, Hexyl Cinnamal
Sprawdźcie choćby tylko kilka ze składników:
Na rynku jest dużo surowców, które spokojnie można zamienić z tymi, które tu więcej szkodzą niż pomagają. To WSTYD ale też gigantów rynku wstyd nie dotyczy - liczy się bilans w kasie a ten na pewno jest dla Rexony na plus.
Swoją drogą ciekawe czy gwiazdy promujące markę a jednocześnie będące tak eko i pro - wiedzą co czyniły?!!!
Żeby nie być nierzeczową: zapach jest bardzo przyjemny; taki, którego spodziewamy się w dezodorancie, aplikacja banalna, niestety produkt brudzi ubrania a po dłuższym stosowaniu zostają plamy.

Rexona niezbędna!

Jest ze mną zawsze i wszędzie! W każdej sytuacji nie może zabraknąć ze mną Rexony, która zdecydowanie chroni mnie w każdej sytuacji, która wymaga ochrony (zwłaszcza przed potem)
Rexona, którą ja wybrałam jest bardzo wydajna, nie podrażnia skóry mojego ciała, nie daje plamy, jeśli chodzi o moje ubrania, a ponadto spełnia swe najważniejsze zadanie jakim jest ochrona przed potem i to robi!
Polecam każdej kobiecie!

trujący

Kupiłam go zachęcona pozytywnymi recenzjami. Byłam już znudzona dezodorantami w kulce, długim wysychaniem i białymi plamami na ubraniach. Podczas korzystania z pierwszego opakowania byłam nim zachwycona. Niestety po zakupie drugiego coś się "zepsuło". Co prawda dezodorant działa jak działał, czyli bezbłędnie, ale podczas aplikacji do gardła dostaje się trujący pył, który dusi, drapie, nie pozwala oddychać, powoduje kaszel i suchość w gardle. Na tym kończy się nasza wspólna przygoda :/

Niezawodny antyperspirant

Zawsze z chęcią wracam do Rexony, ponieważ bardzo ją lubię za działanie, faktycznie nie brudzi ubrań, bardzo ładnie pachnie i chroni przed potem oraz niweluje jego zapach. Plusem jest to, że nie podrażnia mojej skóry, a nawet ją łagodzi. Zużyłam już wiele opakowań i nie będę z niej rezygnować.

Niestety nie

Zawiodłam się na tym produkcie. Od antyperspirantu oczekuję trochę więcej, niż od zwykłego dezodorantu, jednak nie spełnił on moich oczekiwań. Ochrona przeciwpotna jest krótka jak na tego typu kosmetyk. Opakowanie jest okej, nie psuje się. Produkt ładnie pachnie, nie podrażnia mojej skóry pod pachami. Ale to jedyne plusy. Nie kupię ponownie.

Bardzo fajny

Ostanio miałam małą przerwę w używaniu dezodorantow Rexona. I już zapomniałam jakie one są fajne. Skuszona promocją wzięłam ten areozol i muszę stwierdzić, że jest naprawdę godny polecenia. Napewno to nie jest moje ostatnie opakowanie, jedynie co mogę zmieniać to zapach. Co nie znaczy, że ten mi nie odpowiada.

Daje radę.

Antyperspirant naprawdę daje rade. Prowadzę intensywny tryb życia, praca w stresie, treningi na silowni-w każdej sytuacji spisuje się okej.
Zapach swieży, przyjemny. Duzy plus za brak białych plam. Nie wysusza i nie podraznia.
Minus jest taki, ze przy zbyt dlugim stosowaniu przestaje chronić. Więc trzeba co jakiś czas zmienić.

Pozytywne zaskoczenie

Lubię produkty Rexony i postanowiłam wypróbować ten antyperspirant, i jest bardzo dobry, chroni przed potem, ładnie pachnie, jest wydajny, wystarczy na długo, wystarczy nie wielka ilość żeby spryskać się, nie brudzi ubrań, nie powoduje podrażnień. Do nabycia jest w każdej drogerii nawet w promocyjnej cenie. Polecam.